معجون برای کاهش وزن | معجونی برای لاغری ران


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از انواع معجون ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع معجون های لاغری را بررسی می کنیم.

بهترین معجون برای کاهش وزن:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و معجون های کاهش وزن و نوشیدنی های کاهش وزن استفاده می کنند. استفاده از معجون های کاهش وزن در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چندین معجون لاغری را معرفی می کنیم.

مخلوط سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب افزایش سوخت و ساز بدن و احساس سیری در فرد است. هفت فنجان سرکه سیب برای تهیه این معجون و هر فنجان به مدت یک روز در هفته مورد نیاز است. برای افزایش اثربخشی ، از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، مقداری عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این معجون استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ یک ریشه گیاهی با خواص ضد استرس ، کاهش وزن و پیشگیری از سرطان است. این معجون انرژی و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط جینسنگ دو تکه ، مقداری دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی شعله اجاق گاز قرار دهید. بعد از آماده شدن معجون را بخورید.

مخلوط آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

مخلوط آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این معجون ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

ترکیب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این باعث افزایش کالری و سیری می شود. می توانید هر زمان که می خواهید آب انار بنوشید ، اما بهتر است قبل از تمرین.

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

زنج مخلوط زنجبیل و لیمو: این معجون حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت منجر به کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای تقویت چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

مخلوط تمشک و لیمو ترش: لیمو دارای مقدار زیادی ویتامین C است و به لطف خواص آنتی اکسیدانی ، می تواند سموم را از بدن دفع کرده و رادیکال های آزاد را از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این معجون باید تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

ترکیب گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون خاصیت کاهش وزن حتی در حالت استراحت را دارد. برای تهیه این معجون ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این معجون سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث کاهش وزن فرد می شود.

ترکیب چای سبز و زنجبیل

ترکیب چای سبز و زنجبیل

چ ترکیبی از چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این معجون قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

ble ترکیب لیمو و فلفل سیاه: فلفل دارای خواص چربی سوزی زیادی است و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با رعایت رژیم غذایی سالم و استفاده از این معجون می توانید کاهش وزن مطلوبی را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و مقداری فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این معجون درست شود. این مخلوط باعث می شود غذا بهتر هضم شود و فرد احساس سیری کند.

زغال اخته و هندوانه: این ترکیب دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این معجون ، باید 7 فنجان هندوانه را با یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیموترش مخلوط کنید. معجون را خوب مخلوط کرده و از صافی رد کنید. بعد از ورزش م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

مخلوط آناناس و دارچین

مخلوط آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که هضم را بهبود می بخشد و التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای تهیه این مخلوط ، یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

تم مخلوط تمشک: آماده سازی تمشک را می توان برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک دارای مقدار زیادی آنتی اکسیدان است که باعث سم زدایی آنها می شود. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 تکه خیار ، مقداری یخ و آب را با هم ترکیب کنید ، سپس مخلوط را نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس میل کنید.

ک مخلوط کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آنها را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. برای تهیه معجون ، کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب صورتی را مخلوط کنید. صبح و عصر از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید بعد از ورزش از این معجون برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون لاغری ران:

در قسمت قبل ، معجون هایی را معرفی کردیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. یکی از ترکیباتی که برای این منظور استفاده می شود ، مخلوط جوش شیرین است. این معجون برای لاغری نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و روند درمان را متعادل کنید.
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین ببرید.
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین ترکیب کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید صبح ها با معده خالی از این معجون استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این معجون خاصیت چربی سوزی دارد و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد که عبارتند از:

حذف کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه دلخواه از این معجون ، باید دو لیتر آب در روز بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به نتیجه دلخواه از این ترکیب کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این معجون دارد.

معجون سینوهه برای کاهش وزن:

معجون سینوهه برای کاهش وزن:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های لاغری است. ما در قسمت های قبل انواع معجون های کاهش وزن را معرفی کرده ایم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام فرد شوند. انواع مختلفی از معجون ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این مواد گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نهایت کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از معجون ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع مختلفی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی سوزی می کنند و در نهایت باعث کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در زیر ، معجون لاغری را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند در دفع چربی های اضافی بدن تاثیر بسزایی داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه ای عالی دست پیدا کنید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی عبارتند از موز ، پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی.

طرز تهیه این اسموتی بدین صورت است که باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که در نهایت به کاهش وزن شما کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام موادی که در مورد آنها صحبت کردیم را در یک لیوان آب قرار داده و به مدت سی دقیقه در یخچال قرار دهید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

چکیده :

نرخ چاقی در سراسر جهان رو به افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی دور شکم و باسن تناسب اندام را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل به دفع این چربی ها دارند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های حاوی مواد است که می تواند متابولیسم بدن را افزایش دهد.

استفاده از معجون های کاهش وزن به تنهایی کارساز نیست. در عوض ، شما باید رژیم غذایی مناسب داشته باشید و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از انواع مختلفی از مواد گیاهی تشکیل شده است. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث می شود این نوشیدنی دارای خواص لاغری و چربی سوزی باشد. در این مقاله ، انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای کاهش وزن را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید