معرفی چهره های شاخص با حاشیه های متعدد/ عسگری مجروح و دعوت شد


به گزارش خبرنگار مهر، این مسابقات امروز چهارشنبه 25 خردادماه با تصمیم داوران رسمی و با حضور مسئولان فدراسیون و کادر فنی تیم ملی در سالن شهید کبکانیان برگزار شد.

مسابقات امروز هم بدون حاشیه نبود، حواشی که در قسمت کومیته به خصوص در وزن منهای 75 کیلوگرم بیشتر به چشم می خورد. جایی که بچمن عسگری پس از یک سال غیبت و در پایان محرومیت دوپینگ خود به تاتامی رفت. علیرضا حیدری اولین حریف عسگری بود که پس از شکست 4 بر 2 مقابل قهرمان جهان مقابل داوران اعتراض کرد. عسگری در دیدار بعدی خود با نتیجه ۷ بر ۲ مغلوب شاهگل شد و مصدوم شد و به مبارزه ادامه نداد. با این حال، او در ارتش باقی ماند تا برای بازی های جهانی بیرمنگام آماده شود.

اعتراضات بزرگ و غیرعادی مجید حسنیه در وزن 60 کیلوگرم نیز منجر به حذف وی از مسابقات شد.

اما در مسابقات کاتا که به بازی های کشورهای اسلامی اعزام می شود، تیم استان مرکزی با ترکیب ابوالفضل شهرجردی، علی زند و میلاد فرازمر به عنوان تیم برتر انتخاب شد.

در بخش کمیسیون در وزن 55 کیلوگرم پوریا اقدسی و بهنام دهقان زاده، در 60 کیلوگرم علی مسکینی، در 67 کیلوگرم مرتضی نعمتی و در وزن 75 کیلوگرم علی عسگر عزیزاباری و مهدی شاهگل دعوت شدند. به ارتش این در حالی است که حضور مردم فقیر و با برکت در بازی های کشورهای اسلامی قطعی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید