ملاتونین چگونه به من کمک کرد تا یک شبه بهبود یابم و بهبود پیدا کنم


آنچه در زیر نوشته شده تجربه من است. این توصیه پزشکی یا شیوه زندگی برای شما نیست.

در سال گذشته هشت بار بود که از 3 میلی گرم ملاتونین و ریشه سنبل الطیب برای ایجاد خواب عمیق تر استفاده می کردم. من هیچ مشکلی با خواب ندارم. در واقع ، من خودم را خوش شانس می دانم که می توانم بیشتر شبها راحت بخوابم و با طراوت بیدار شوم ، مگر در مواقع جت لگ.

مطالعه مداوم و عمیق من در مورد ملاتونین آنقدر آشکار شده است که علم به طور مثبتی ثبت کرده است اما ما از آن استفاده نمی کنیم. از ملاتونین که به عنوان واکسن سرطان ثبت شده است ، تا توانایی آن در آموزش سیستم ایمنی بدن ، تعادل هورمون ها ، ایجاد استراحت عمیق ، کار با اندام های بدن انسان ، ما از ملاتونین برای کمک به افراد برای جلوگیری از مصرف داروهای خواب استفاده کرده ایم (در صورت امکان و اگر پزشک اجازه دهد). ملاتونین در مطالعات علمی خود ثابت کرده است که اعتیادآور نیست و می تواند هفته ها در یک زمان در هر روز اما تحت نظارت استفاده شود. ما با استفاده از ملاتونین به عنوان یک عصای موقت ، شیوه زندگی و غذا ، همراه با پرانایاما و یوگا ، بیماران را با موفقیت از داروهای خود حذف کردیم.

هر زمان که من شروع سرماخوردگی ، آنفولانزا ، تب یا احساس بیماری می کنم یا احساس می کنم در حال بیماری هستم و همچنین تغییرات لازم در شیوه زندگی را ایجاد می کنم ، معمولاً آن شب ملاتونین مصرف می کنم زیرا اعتقاد من این است که خواب عمیق تر سیستم ایمنی بدن من را تقویت می کند. عمل کنید و جادویی را که برای آن ثبت شده و هر بار که کار می کند انجام دهید. صبح روز بعد از خواب بیدار شدم و حالم کاملا خوب بود. معجزه است؟ خیر. آیا جایگزین ویزیت یا نسخه پزشک است؟ نه. من فقط به شما می گویم که چه چیزی برای من و صدها مشتری دیگرم که آن را امتحان می کنند کار کرده است.

ما متقاعد شده ایم که خواب عمیق التیام می یابد و علم پزشکی نیز نشان می دهد که همراه با اینکه سیستم ایمنی بدن با خواب عمیق هوشمندتر و قوی تر می شود. S ، چگونه برخی می توانند ویتامین C ، روی و غیره را استخراج کنند. هنگامی که آنها احساس ضعف می کنند ، من ملاتونین مصرف می کنم تا از هوش توانایی درمانی بدنم استفاده کنم.

وقتی مشکل شدید معده داشتم ، ملاتونین کمکی نکرد و من با مهربانی آنتی بیوتیک را که دکترم پیشنهاد کرده بود قبل از اینکه باکتری های درونم آسیب بیشتری ببینند ، مصرف کنم. من آنتی بیوتیک را با پروبیوتیک ها و B-complex خود مصرف کردم و درمان شدم. نکته این است که یک تصمیم آگاهانه بگیرید. این برای من و بسیاری دیگر مفید است ، اما ممکن است برای همه کار نکند.

هر کس متفاوت است و آرایش بدن منحصر به فردی دارد. این جادویی است ، اما قدرت مکانیسم آن ساده است و از نظر علمی با این روش کار می کند ، و امیدوارم در صورت امتحان با پزشک خود ، برای شما نیز مفید باشد. در حقیقت ، امروزه بسیاری از متخصصان انکولوژی و پزشکان ملاتونین را برای بیماران خود تجویز می کنند تا آنها بهتر بخوابند زیرا در خواب عمیق بهبودی رخ می دهد و ملاتونین دارای مزایای درمانی است. اولین انتخاب این است که شما به طور طبیعی آن را به میزان کافی تولید می کنید ، دومی این است که در صورت نیاز و تجویز از آن به عنوان مکمل استفاده کنید.

هرگز از آنچه نیاز دارید یا آنچه برای شما خوب است سوء استفاده یا سوء استفاده نکنید. در غیر این صورت می تواند دشمن شما شود.

همچنین بخوانید : یک درس آموخته شده و یک برنامه عملی پس از طوفان گوا

YouCare همه چیز مربوط به شماست

شما نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان خود را بسازید. You Care همه چیز مربوط به شماست. – لوک کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی ، متخصصان تغذیه ، مربیان باتجربه ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان آلوپاتی واجد شرایط و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکرد 360 درجه ای را در پیش گرفته و با ترکیب دارو و شیوه زندگی ، زندگی را متحول می کنند. ما با تأکید بر چهار رکن سلامت ، بر پیشگیری و بهبود جامع کار می کنیم: تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. از این رو ، هنگامی که در قوانین و محدوده طبیعت عمل می کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، دیدگاه معنوی ما است که می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی شروع می شود که به دارو احترام بگذاریم و همچنین فراتر از آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسب را ایجاد کنید که به هوش بدن شما کمک کند تا در پیشگیری ، بهبود و بهبود نقش داشته باشد.

برنامه های سبک زندگی یکپارچه و پیشگیرانه ما به صدها هزار نفر کمک کرده است که بیماریهایی مانند سرطان ، دیابت ، تیروئید ، بیماریهای قلبی عروقی ، خودایمنی ، ایمنی پایین تا سایر سندرمهای نادر را مدیریت کنند.

شما می توانید در مورد سفرهای متغیر زندگی و توصیه های قدرتمند افرادی که از سراسر جهان آمده اند اینجا بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا رزرو مشاوره به برنامه های صحیح سلامتی ما بپیوندید تا در مسیر درست راهنمایی شوید. با ما به شماره 18001020253 تماس بگیرید یا در [email protected] برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید