منوی بچه های سالم والدین باید امتحان کنند!


والدین عزیز،

امیدوارم از منوهای ماهانه ما استفاده کرده و ایده های غذایی را از آنها برای فرزندان خود جمع آوری کنید. همانطور که فرزندان ما در خانه می مانند و آموزش های خانگی را می پذیرند ، بسیار مهم است که به کودکانمان نوع تغذیه مناسب ، از سلامت ، رشد ، رشد و ایمنی آنها را ارائه دهیم. با درک اینکه گاهی اوقات تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی برای بچه ها بپزید در حالی که مشغول کار و کار خانه هستید ، بسیار طاقت فرسا است ، ما یک منوی ساده ، متعادل از نظر تغذیه و مناسب کودکان برای صبحانه ، ناهار و شام – برای تمام 4 هفته ایجاد کرده ایم. ماه ، که والدین می توانند به صورت رایگان بارگیری کنند ، وعده های غذایی را از قبل چاپ کرده و برنامه ریزی کنند تا در وقت خود صرفه جویی شود و همچنین بدانند که فرزندان شما به خوبی غذا می خورند.

منوهای ماه اکتبر ما آماده است! ما دو منو ، هندی و بین المللی ، بر اساس انتخاب و ترجیحات شما ایجاد کرده ایم. تمام وعده های غذایی با در نظر گرفتن هم افزایی و تعادل مواد مغذی با دقت تهیه می شوند.

توجه داشته باشید که : این یک برنامه کلی منو است و هیچ بیماری را درمان نمی کند. اگر فرزند شما دارای بیماری است یا از داروها استفاده می کند ، باید از متخصصان کمک بگیرید و یک برنامه تغذیه شخصی برای او تهیه کنید.

بارگیری PDF: منوی کودکان برای اکتبر 2021

منتظر منوی ماه نوامبر باشید زیرا قصد داریم در آخرین هفته اکتبر آن را منتشر کنیم.

شما می توانید منوهای ماهانه را در وب سایت ما پیدا کنید یا آدرس ایمیل خود را در قسمت تماس وب سایت ما (www.lukecoutinho.com) بگذارید و ما آن را از طریق ایمیل برای شما ارسال می کنیم.

YouCare همه چیز مربوط به شماست

شما نمی توانید از یک فنجان خالی بریزید. بنابراین قبل از تغذیه جهان خود را بسازید. You Care همه چیز مربوط به شماست. – لوک کوتینیو

ما یک تیم / اکوسیستم متشکل از متخصصان تغذیه بالینی ، متخصصان تغذیه ، مربیان باتجربه ، متخصصان یوگا ، مشاوران احساسی ، پزشکان آلوپاتی واجد شرایط و پزشکان هومیوپاتی هستیم که رویکرد 360 درجه ای را در پیش گرفته و با ترکیب دارو و شیوه زندگی ، زندگی را متحول می کنند. ما با تأکید بر چهار رکن سلامت ، روی پیشگیری و بهبود جامع کار می کنیم: تغذیه متعادل ، ورزش مناسب ، خواب با کیفیت و سم زدایی احساسی.

ما انسانها محصول طبیعت هستیم. از این رو ، زمانی که در قوانین و محدوده طبیعت عمل می کنیم ، بهترین رشد را داریم. این شامل نحوه غذا خوردن ، حرکت ، خوابیدن ، فکر کردن ، دیدگاه معنوی ما است که می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.

ما معتقدیم که به علت اصلی و فردیت زیستی که به شما به عنوان یک فرد منحصر به فرد احترام می گذارد پرداخته ایم. بهبودی زمانی شروع می شود که به دارو احترام بگذاریم و همچنین فراتر از آن تمرکز کنیم. ما به شما کمک می کنیم محیط بیرونی و داخلی مناسبی ایجاد کنید که به هوش بدن شما اجازه دهد در پیشگیری ، بهبود و بهبود نقش داشته باشد.

برنامه های یکپارچه و پیشگیرانه شیوه زندگی ما به صدها هزار نفر کمک کرده است که بیماریهایی مانند سرطان ، دیابت ، تیروئید ، بیماریهای قلبی عروقی ، خودایمنی ، ایمنی پایین تا سایر سندرمهای نادر را مدیریت کنند.

شما می توانید در مورد سفرهای متغیر زندگی و توصیه های قدرتمند افرادی که از سراسر جهان آمده اند اینجا بخوانیدبه

تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند. با کلیک روی اینجا یا رزرو مشاوره به برنامه های صحیح سلامتی ما بپیوندید تا در مسیر درست راهنمایی شوید. با ما به شماره 18001020253 تماس بگیرید یا در [email protected] برای ما بنویسید.

دیدگاهتان را بنویسید