من افتخار می کنم که مریلا زارعی نقش من را بازی کرد / زنانی که ایستادند


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، اولین اکران مردمی این فیلماینجاشب گذشته ۱۹ خرداد ماه با حضور مریلا زارعی و کوثر حیدری بازیگران فیلم شهره پیرانی و آرمیتا رضایی همسر و فرزند شهید داریوش رضایی نژاد حسین به کارگردانی دارابی و محمدرضا لب این تهیه کننده در سینما آزادی روی صحنه رفت.

قبل از اکران فیلم درباره محمدرضا لب وی در سخنانی کوتاه گفت: فیلماینجاداستان واقعی زندگی شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی نژاد است.

شهره پیرانی همسر شهید داریوش رضایی نژاد نیز گفت: ” اینجا” شاید جزوه کمتر فیلمی در این ژانر توسط مریلا زاری ساخته شده است که جزوه او بازیگر بی نظیری در سینمای ایران است، ممنون که این نقش را پذیرفتید و باید من می گویم همکاری من به او افتخار میکنم. همچنین از حسین دارابی و محمدرضا لب که دغدغه‌مندانه این فیلم رو ساختن ممنون

اطلاعات بیشتر در مورد بازیگر زن مریلا زاری «اینجاوی با ابراز امیدواری نسبت به آگاهی بیشتر مردم از داستان این فیلم و اکران آن، گفت: ” اینجا» بخشی از تاریخ مدرن سرزمین ما؛ سرزمینی که همیشه ایستاده و مانده است دلیل این خون شهدایی است که مظلومانه از دنیا رفتند تا ما در امان باشیم. امیدوارم این امنیت و آرامش با تعهد و مسئولیت تداوم داشته باشد و شما به سلامت به این راه ادامه دهید چرا که شهدا به دنبال آن بودند.

وی افزود: خدا را شاکرم و خوشحالم که این نقش در اختیار من قرار گرفت تا در عملکرد زنانی که در این سرزمین ایستاده اند، سهیم باشم. اردوگاه و صبور بودند، وجود داشت بشام. صاحب اصلی این نقش حضور دارد و با توکل به خدا و راهنمایی های کارگردان و همه عواملی که در این مسیر کمک کردند، مسئولیت بزرگی بر عهده من بود که آن را به انجام برسانم.

بازیگر”اینجاوی با اشاره به اینکه این فیلم برای آگاهی بخشی ساخته شده است، گفت: ” اینجا» حرف از تاریخ سرزمین ما که باید برای آیندگان بماند.

زارای ضمن ابراز خوشحالی از اینکه در فیلمی به چنین موضوعی پرداخته است، گفت: توسط محمدرضا لب با تشکر از تهیه کننده ای که ریسک کرد و این کار را انجام داد و آن را تمام کرد. همچنین از حسین با تشکر از کارگردان دارابی که می توانست برای موضوعات دیگر وقت بگذارد اما به خاطر ایمانش به تاریخ متوقف شد.

وی ادامه داد: کارگردان سعی کرد خارج از شعارها و شرایط برخی فیلم ها که باعث می شود مخاطب از او فاصله بگیرد فضایی انسانی و عاشقانه روایت کند و از منظر دیگری که همسر شهید است به ماجرا نگاه کند.

او وارد شد پایان او گفت: به تماشاگران توصیه می کنم اگر فیلم را دوست داشتند حداقل یک بار به دوستانشان توصیه کنند.اینجا»و در خزانه خاطرات نگه دار.

فیلم سینما “اینجا“کارگردانی شده توسط حسین دارابی و تهیه کنندگی محمدرضا لب با تفسیری آزاد از تاریخ واقعی به داستان زندگی شهید داریوش رضایی نژاد از شهدای ترور هسته ای خانواده او من پرداخت خواهم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید