من به راحتی می توانم نخست وزیر اسرائیل شوم


رئیس جمهور پیشین آمریکا در ادامه حمایت از رژیم موقت صهیونیستی به خدماتی که در دوران حضور خود در کاخ سفید به این رژیم کرده است اشاره کرد.

به گزارش فارس، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا بعدازظهر یکشنبه به وقت تهران گفت که ممکن است به لطف خدماتش حتی نخست وزیر رژیم موقت اسرائیل شود.

به گزارش منابع خبری، دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا گفته است که به راحتی می تواند نخست وزیر اسرائیل شود. زیرا هیچ رئیس جمهوری به اندازه او به اسرائیل خدمت نکرده است.

ترامپ با مداحی خود از یهودیان آمریکایی ساکن در فلسطین اشغالی خواست از او حمایت کنند.

ترامپ پیشتر از یهودیان آمریکا خواسته بود که در جریان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به او رای دهند. او نگفت که یهودیانی که به او رای نمی‌دهند، پیمان‌دار هستند و به اسرائیل وفادار نیستند.

ترامپ اخیراً گفت که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل از کمک های سخاوتمندانه دولت ایالات متحده ناسپاس است.

ترامپ در مصاحبه با باراک راوید روزنامه نگار صهیونیست گفت: اگر در سال 2016 رئیس جمهور نمی شدم، اسرائیل نابود می شد.

ترامپ حتی خروج از برجام را به روابط خوب خود با رژیم موقت صهیونیستی مرتبط دانست.

رئیس جمهور سابق آمریکا بار دیگر با انتقاد از عملکرد “جو بایدن” معتقد است که ایالات متحده به سرعت به جهنم می رود و به یک رهبر قدرتمند در راس نیاز دارد.

او در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: «سیاست، مسائل جمهوری خواه و دموکرات، چپ افراطی و همه چیز را فراموش کنید. من کسی را می خواهم که یک رهبر عالی باشد. من کسی را می خواهم که بتواند در مقابل رئیس جمهور چین بایستد.

ترامپ افزود: من این را چند روز پیش گفتم که شما می توانید در سراسر هالیوود بروید و سعی کنید کسی را پیدا کنید که نقش رئیس جمهور چین را بازی کند. چنین بازیگری وجود ندارد، وجود ندارد. اینها مردم مصمم هستند، او مرد مصممی است. من دوست خیلی خوبی برای او بودم تا اینکه کووید آمد و بعد او را رها کردم. گفتم خیلی زیاده »

رئیس جمهور جنجالی سابق آمریکا ادامه داد: ما به باهوش ترین افراد به دلیل افرادی مانند رئیس جمهور شی، مکرون نیاز داریم، می توانم از بسیاری مانند پوتین نام ببرم، اما اکنون او جذابیت متفاوتی دارد. اما بگذارید به شما بگویم، اینها افراد مصمم هستند. آنها باهوش و سرسخت هستند و از باخت چیزی نمی دانند.

دیدگاهتان را بنویسید