مهمان نوازی! بیا تو …


دستور العمل ها

دستور العمل های موجود در وب سایت در هر مرحله پس از WLS کمک می کند و برای سه مرحله اصلی بعدی کدگذاری شده است: مرحله مایع قرمز ؛ مرحله Ambra Soft / Purè ؛ و سومین مرحله سبز “خوردن مادام العمر”. هر دستور غذا دارای تجزیه کالری ، پروتئین ، کربوهیدرات و سطح چربی است. دستور العمل ها همچنین برای مناسب بودن برای انجماد و مصرف گیاهخواری کدگذاری شده اند. دستورالعمل اندازه وعده نیز ارائه شده است و فرض بر این است که شما با خانواده و دوستان غذا می خورید ، بنابراین وعده های منظم و WLS ارائه و توصیه می شود.

توصیه های سبک زندگی

با این حال ، یک شیوه زندگی چاقی جدید فقط در مورد غذا نیست: در مورد ورزش ، تغییرات در رفتار و روابط ، پایبندی به داروهای ضروری است. مقابله با موقعیت های ناراحت کننده که می تواند بهترین نیت را از مسیر خارج کند. برخورد با موقعیت های اجتماعی مانند غذا خوردن در بیرون ؛ ایده های جدید برای تغییر اندام را از طریق نکات مد و زیبایی پیدا کنید. و عادات جدید و سالم تری را جایگزین عادت های مخرب قدیمی کنید. وب سایت نیز این موارد را پوشش می دهد.

جراحی

این وب سایت همچنین انواع جراحی ارائه شده به کسانی که مایل به یادگیری بیشتر هستند را پوشش می دهد تا آنها و تیم چاقی خود از بین گزینه های موجود بهترین انتخاب را انجام دهند. خانواده و دوستان همچنین ممکن است آنها را در توضیح تفاوت در جراحی و همچنین مشاوره در مورد نحوه حمایت از عزیزان در تصمیم گیری خود مفید بدانند. همچنین رژیم های غذایی قبل و بعد از عمل مورد نیاز قبل و بعد از عمل برای مراحل صلاحیت و موفقیت طولانی مدت مورد بررسی قرار می گیرد.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین دیگر هیچ یک از مقالات قبلی بخش کنترل ما را ارائه نمی دهد ، اما هنوز گزینه ای برای بارگیری کتابهای “بازگشت به باریک” به صورت pdf برای استفاده فوری وجود دارد.

رسانه های اجتماعی

اکثر رسانه های اجتماعی مرتبط با وب سایت بسته شده اند اما حساب کارول در اینستاگرام که هر از چند گاهی او را با خوردن “ماجراجویی” و انتخاب (به علاوه فرصت های دیگر برای شادی بعد از عمل) به عنوان یک سرباز چاق می پوشاند ، می تواند با استفاده از returntoslenderofficial handle (برای اتصال اینجا را کلیک کنید). صفحات فیس بوک (در برخی موارد) نیز به آن پیوند خورده اند ، اما نه همه آنها. این می تواند به این معنی باشد که اگر می خواهید به دنبال ادامه تنظیمات خود بروید ، باید تنظیمات خود را تغییر دهید.

مخاطب

وب سایت دیگر روزانه کنترل نمی شود اما نظرات به صورت هفتگی بررسی می شود. وب سایت در حال حاضر به عنوان یک منبع در نظر گرفته شده است ، بنابراین هیچ محتوای جدیدی اضافه نخواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید