«میز پذیرایی» به سراغ جامعه فرهنگی و هنری می رود
ایسنا/ کرمان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از راه اندازی دفتر خدمات رسانی در شهرستان های این منطقه برای به حداقل رساندن سفر اهالی فرهنگ و هنر خبر داد.

بهرام مسلمی مهانی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به سیاست های کلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و برون سپاری برنامه های فرهنگی اظهار کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان تمامی زیرساخت های لازم را فراهم کرده است. تسریع در امور فرهنگی پیکربندی میز خدمات را در اسرع وقت تضمین می کند.

وی مزیت های ایجاد دفتر خدمات رسانی در مناطق دور دست را به نفع مزیت های فرهنگی و هنری جامعه هدف عنوان کرد و افزود: با توجه به گستردگی حوزه فرهنگی، هنری و رسانه ای در جنوب کرمان و آنچه فعالان در این زمینه هستند. زمینه باید انجام شود. کار آنها این است که مسافت های طولانی را طی کنند. بنابراین باید دفتر خدماتی برای رفاه این افراد در شهرها و مناطق دورافتاده افتتاح شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان از اهالی فرهنگ و هنر خواست منتظر دفتر خدمات در شهرستان های منطقه باشند و گفت: با توجه به شکایت متقاضیان خدمات در حوزه فرهنگ و هنر، این اداره کل اداره جنوب به شرط عدم حضور داوطلبان در دفتر، دفتر خدماتی را افتتاح می کند. کوهل تصمیم گرفت که تمام اقدامات اداری و پیگیری در محل سکونت انجام شود.

وی عدم استقبال نهادهای فرهنگی و هنری را مشکلات رفت و برگشتی عنوان کرد و گفت: از این پس نیازی به مراجعه متقاضیان به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تمامی ادارات شهرستان نیست. اینها به صورت دوره ای تحت عنوان میز خدمات ارائه می شوند.

مسلمی ماخانی رسیدگی به موضوعات توسط کارشناسان و معاونان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در تمامی مناطق جنوب کرمان را از دیگر مزیت های این خدمت دانست و گفت: معاونت ها و کارشناسان مرتبط در مرکز فرهنگ و ارشاد مستقر هستند. جامعه هنر در طول برنامه و حضوری در خدمت این گروه کم توقع و تاثیرگذار خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: اینکه عده کمی وقت بگذارند و به اداره کل مراجعه کنند معقول نیست اما وظیفه ایجاب می کند که برای بررسی برخی مسائل از جمله رفت و آمد، همراهی کنیم. حرکت مکرر و غیره .n.

انتهای پیام

جادوگران

مطالب پیشنهادی


دونالد ترامپ که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 ادعاهای بی اساس تقلب کرده بود، دوباره…

دیدگاهتان را بنویسید