نائومی و کاترین از ساترن چرم چگونه پس از این نبرد ایستاده اند


زمانی که گروه Southern Charm با اولین فصل هشتم، خشم بزرگی را در براوو ایجاد کرد، ارزش این انتظار را داشت.

نائومی و کاترین از ساترن چرم پس از این نبرد چگونه هستند!

در 23 ژوئن، طرفداران دیدند که کریگ کانور فاش کرد که دوست دختر سابقش نائومی اولیندو را دیده است. رابطه جدید رسمی کاترین دنیس؛ پیج دسوربو از Summer House شگفتی ایجاد می کند. آستین کرول شروع به جستجوی یک عشق جدید می کند و این لیست ادامه دارد.

نائومی و کاترین از ساترن چرم پس از این نبرد چگونه هستند!

با این حال، دعوای نهایی بین کاترین و نائومی احتمالاً احساسی ترین بخش همه چیز بود. این دو مدتی بود که یکدیگر را درک نکرده بودند، ظاهراً به این دلیل که نائومی برای انتشار اطلاعات نادرست در مورد ازدواج کامرون یوبانکس با کاترین تماس گرفته بود، اما با دعوت نائومی به جشن تولدش، به نظر می رسید کاترین اصلاح شده است.

این تصمیم وحشتناکی بود. تا صبح، کاترین نائومی را در دفاع از خود نگه داشت و نام یکدیگر را صدا زد.

به گفته نائومی، او فکر می کرد کاترین فقط ناراضی است، زیرا چیزی فریاد می زد که به نظر او احمق به نظر می رسید. بنابراین، اگر کاترین خود را در موقعیتی بیابد که مجبور شود از خود دفاع کند، به سادگی شروع به حمله می کند. او همچنین این کار را به روشی واقعا آگاهانه انجام می دهد.

اما به نظر نائومی، او “اجازه می دهد سگ های خوابیده دروغ بگویند.”

نائومی ادامه داد: فکر نمی کنم من و او هرگز با هم دوست شویم، “اگر او را ببینم، به خودم می گویم: “هی، چه خبر؟”

علاوه بر کاترین، نائومی گفت که تقریباً با کل گروه ساترن چرم کنار آمد و همین امر باعث شد بعد از ترک سریال قبل از فیلمبرداری برای فصل هفتم، تصمیم به پیوستن مجدد به سریال براوو برای او آسان‌تر شود.

اما در واقعیت، او ادامه داد، بازگشت “در مکان مناسب، در زمان مناسب بود.” او گفت که قصد داشت در نیویورک باشد، اما وقتی برنامه‌هایش تغییر کرد، مدتی آنجا بود و به سمت صندلی شلوارش پرواز می‌کرد که شامل نمایش هم می‌شد.

همانطور که نائومی قبلاً گفته بود، متول شاه دوست پسر آن زمان او در مرکز این نقشه ها در نیویورک قرار داشت. زوج سابق در سال 2021 به شهر نقل مکان کردند و ده روز پس از اطلاع از اینکه او به او خیانت کرده است، نائومی به چارلستون رفت.

او در برخی اخبار اعتراف کرد که احساس می کند خیلی از دست رفته است و این برای او وحشتناک است. در چند قسمت اول فصل، در حالی که او هنوز می‌داند چه کار می‌کند یا چه می‌خواهد انجام دهد… فکر می‌کنم احتمالاً لحظه‌ای از آن را خواهید دید.

نائومی ادامه داد که در آن زمان به شدت به دوستانش اعتماد کرده بود و آنها واقعاً این کار را کردند. اما او در ابتدا در بهترین فضا نبود و بعد کار او را راهی برای خروج از آن می دید و به جای بهتری می رسید و به جایی می رسید که از اتفاقی که افتاده بود بسیار سپاسگزار بود.

در اینجا داستان نائومی و دنیس است. نگاهی بیاندازید

کارآفرین و شخصیت واقعی “Southern Charm” نائومی اولیندو در 4 آگوست 1992 متولد شد. اولیندو به همراه دوست و شریک تجاری خود جینی کاکس، فروشگاه آنلاین لباس “L’ABEYE” را در سال 2019 ایجاد کرد.

اولیندو نیز تمایل زیادی به حیوانات دارد. او در کنار اسب ها بزرگ شد، گربه ای به نام گیزمو دارد و اغلب به انجمن حیوانات چارلستون می دهد.

کاترین دنیس، مدل آمریکایی، تاجر زن و ستاره تلویزیون های واقعیت در 6 آگوست 1991 متولد شد که او را 30 ساله می کند.

دنیس به زودی یک شریک خلاق در استودیوی جدید GWYNN’S خواهد بود و به عنوان سفیر برند برای فروشگاه بزرگ محله Gwynn در چارلستون خدمت خواهد کرد.

او مبلمان را با نام تجاری “Kenzie + Saint” با الهام از عادات و شخصیت فرزندان خود ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید:

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید