نبود 16 مرکز خدمات جامع سلامت در قم
ایسنا/ Com معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طبق اعلام سازمان در قم به دو مرکز بهداشتی درمانی در شهر و ۴۴ مرکز خدمات جامع سلامت شهری نیاز داریم اما متاسفانه در حال حاضر تنها ۲۸ مرکز بهداشتی درمانی کامل شهری داریم. مراکز خدمات . .

سیامک محبی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نیاز استان به مراکز بهداشتی درمانی، اظهار کرد: متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار و نیروی انسانی، احداث مراکز بهداشتی درمانی جزو برنامه های دانشگاه علوم پزشکی نبود. علوم در سال های اخیر.” “

وی با بیان اینکه تجربه دو ساله کرونا اهمیت ساخت این مراکز را نشان داده است، گفت: ساخت مراکز بهداشتی درمانی امری است که باید اتفاق بیفتد اما متاسفانه در شرایط فعلی فضا و نیروی انسانی کافی برای این کار وجود ندارد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با تاکید بر اینکه تمام تلاش ما تاج موفقیت آمیز بوده است، گفت: در صورت ایجاد فضای مناسب در استان می توانیم تعداد مراکز بهداشتی و درمانی شهر قم را به دو مرکز برسانیم.

وی افزود: طبق اعلام سازمان به دو مرکز بهداشت شهری و ۴۴ مرکز جامع سلامت شهری در قم نیاز داریم اما متاسفانه در حال حاضر تنها ۲۸ مرکز جامع سلامت شهری داریم.

محبی در پایان با بیان اینکه در شرایط فعلی باید با ظرفیت 66 درصد خدمات 100 درصدی ارائه کنیم، خاطرنشان کرد: در کنار کمبود فضا، شاهد کمبود نیروی انسانی نیز هستیم.

انتهای پیام

جادوگران

مطالب پیشنهادی


مشاور حقوقی فدراسیون فوتبال می گوید تا تصمیم نهایی درباره نایب رئیسی بانوان این فدراسیون…

دیدگاهتان را بنویسید