نتایج چشمگیر در صندوق فولاد با اعتماد به مدیران انقلابی


به گزارش خبرنگار مهر، سید محمد حسینی در نشست با مدیرعامل و مدیران صندوق بازنشستگی فولاد، با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم برای ترویج الگوی حکمرانی «انقلابی، جوان و جهادی»، به نتایج چشمگیر سال گذشته اشاره کرد. شش ماهه در صندوق فولاد «جوانان و جهادگران» دریافت شد.

به گفته وی، دولت سیزدهم با رویکرد جوانان توانسته تحولات مثبتی در عرصه های مختلف اقتصادی ایجاد کند، تحولاتی که بدون توجه به غرب می تواند در آینده نزدیک به رونق اقتصادی و رفع مشکلات منجر شود.

حسین آمریکایی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در بدو ورود به تیم مدیریتی جدید، شفافیت و مبارزه با فساد، جوانی مدیران و استخدام مدیران انقلابی وضعیت نامناسب صندوق بازنشستگی فولاد را تشریح کرد. مهمترین دستاوردهای صندوق بازنشستگی فولاد در شش ماه گذشته بیان شد.

وی با بیان اینکه صندوق بازنشستگی فولاد به دولت سیزدهم تغییر کرده است، افزود: صندوق بازنشستگی فولاد و شرکت های تابعه آن مصمم به اجرای برنامه های جهادی دولت سیزدهم هستند.

عامریان با اشاره به سفرهای استانی خود به استان های مختلف از جمله کرمان، یزد، مازندران، خراسان، گلستان و خوزستان برای دیدار با بازنشستگان و بررسی وضعیت شرکت های تابعه گفت: به عنوان مثال از زمان عضویت تاکنون چهار بار به کرمان سفر کرده ام. دفتر. . در این استان مسائل کارگری و اعتصابات شدیدی وجود داشت که با همدلی شورای کارگری و جلسات برگزار شده حل شد.

وی افزود: تیم مدیریت جدید در کمتر از 3 ماه صندوق تطبیق را تکمیل کرد. علاوه بر این، خدمات اجتماعی مختلف برای بازنشستگان اعم از زیارتی و سیاحتی در دوره کنونی مشهود است.

عامریان با اشاره به انتقاد برخی بازنشستگان از بیمه سلامت گفت: در قرارداد جدید تمام نواقص قراردادهای سال های گذشته را برطرف کرده و بیمه را موظف به رفع مشکلات موجود کرده ایم.

معاون قانونگذاری ادیانی راد معاون پارلمانی رئیس جمهور کار بزرگی انجام داده که با توجه به سابقه کاری وی در مجتمع ذغال سنگ مرکزی البرز و آشنایی با صندوق قابل تقدیر است.

وی افزود: امیدواریم با همکاری دوجانبه در برنامه هفتم توسعه، صندوق فولاد ردیف بودجه مستقلی داشته باشد.

در این جلسه شیخان و حمیدیان، مدیران عامل شرکت های دخانیات مرکزی و سنگ آهن نیز گزارشی از شرکت های متبوع خود ارائه کردند.

سیدمحمد حسینی در پایان این دیدار با ابراز خرسندی از خدمات صندوق بازنشستگان فولاد، بر اهمیت تکریم این دسته از مسئولان، تشریح رویکردها و برنامه های دولت سیزدهم و به ویژه معاونت امور مجلس رئیس جمهور تاکید کرد. پرداخت

وی با بیان اینکه مدیریت جوان صندوق فولاد تحول بزرگی در این صندوق ایجاد کرده است، گفت: آمادگی داریم با صندوق فولاد همکاری کنیم تا در لایحه بودجه سال آینده مفاد بودجه قوی صندوق لحاظ شود. ضمن اینکه آمادگی داریم با همکاری صندوق اصلاحات حقوقی لایحه ای را در قالب لایحه تقدیم مجلس کنیم.

بر اساس این گزارش، در این نشست احمد هانی نوذری معاون اقتصادی وزارت کار، ساسان ولی زاده مشاور فرهنگی و رسانه ای معاون رئیس مجلس و امیر فؤاد محسنی مدیرکل امور اقتصادی وزارت کار نیز حضور داشتند. مدیر اجرایی.

دیدگاهتان را بنویسید