نحوه استفاده از آب نبات هالووین در خانه


من از هالووین خوشم نمیاد

چی؟ نمیدونم.

من “وحشت” و “ترس” خود را که به درستی در یک جعبه الکترونیکی جادویی قرار دارد ، دوست دارم ، نه مانند بچه های گدا در خیابان ها.

با این اوصاف ، من بچه هایم را مجبور می کنم و به آنها اجازه می دهم که حیله کنند یا درمان کنند ، آب نبات هالووین بگیرند ، یا به من کمک کنند تا در رویدادهای کوچک هالووین از نوع پارک و بازی (در برخی از مدارس ، در مناطقی که درها یا کلیدهای زیادی دارند-آپارتمان) به من هدیه بدهد. ، داشتن غرفه ها یا اتومبیل های پارک شده که در آن بچه ها می توانند غرفه ها ، ماشین ها ، مغازه های خیابانی ، کلاس های درس را فریب دهند یا درمان کنند – رویداد PTA! – شما آن را دریافت می کنید.)

با این حال ، من همیشه چنین احساسی نداشتم.

آنچه در این سالها به سختی آموخته ام این است که شما نمی توانید فرزندان خود را از جهان پنهان کنید … و نمی توانید دنیا را از فرزندان خود پنهان کنید. در عین حال ، ما مشکلات خود را برای حل داریم در حالی که ما سعی می کنیم به فرزندان خود بیاموزیم که بهتر از همیشه بدانند. بنابراین وقتی سعی می کنیم بفهمیم “خوردن سالم آب نبات هالووین” چگونه به فرزندانمان آموزش می دهد ، Weeeee آنها سعی می کنند نگه دارند خودمان از سرقت یک مشت و خوردن آن هنگام تماشای داستان ترسناک آمریکایی.

بسیاری از مردم احتمالاً در مورد نیاز ساده به اراده یا “دستان خود را از آب نبات خونین بچه ها دور نگه دارید” یا چیزهای مزخرف دیگری از این دست با خود ناله می کنند. با این حال ، واقعیت این است که “قدرت اراده” فقط گودالی در مغز شما نیست که هنوز به آن توجه نکرده اید ، بلکه مهارتی است که در طول زمان توسعه می دهید ، مهارتی که توسعه آن سخت تر و سخت تر می شود. برای بیشتر عمر خود برعکس “اعمال نیروی اراده” عمل کنید.

آنچه بسیاری از مردم با “قدرت اراده” اشتباه می گیرند در واقع همان چیزی است که می تواند به عنوان “عادت” طبقه بندی شود. شما باید توانایی رد چیزی را که می دانید خواسته ای را برآورده می کند ، توسعه دهید و سپس باید این توانایی را به یک عادت تبدیل کنید. عادتی که به نظر می رسد در داخل “عادت” ایجاد می کند در واقعیت به نظر می رسد که “از اراده خود” برای دیگران استفاده کنید.

مغز ما از قبل می داند که غذاهای ناخواسته به طریقی ما را سیر می کند و بنابراین میل به آن را برای شما آسان می کند. چی. این شما را خوشحال می کند ، شما را پر می کند ، شما را ارضا می کند ، به شما انرژی می دهد ، به شما ادامه می دهد ، هر آنچه بدن شما برای احساس بهتر نیاز دارد. چرا باید مغز شما را از این موضوع دور کند؟

اکنون ، ما می دانیم چرا. و پسندیدن این کار را سخت می کند

برای بسیاری از ما ، “چگونگی” توسعه این اراده شامل دور نگه داشتن او از خانه می شود. بله ، این به معنی آب نبات هالووین نیز هست.

میدونم میدونم. گناه. اما ، اگر به دنبال آغاز بی تفاوتی من نسبت به هالووین هستید ، این از اینجا شروع شد.

هرچند این بدان معنا نیست که من کاملاً بدخلق هستم. اگرچه من در این زمان از سال آب نبات یا شیرینی های دیگر نمی خریدم – و مرد ، من بارهای بزرگ می خریدم تا آن را هم بدهم! – در اینجا آنچه من به جای آن انجام می دهم:

1) به Oriental Trading یا هر تعداد دیگر از عمده فروشان بزرگ که اسباب بازی های سرگرم کننده ارزان عمده ارزان قیمت ارائه می دهند ، ضربه بزنید. حلقه های کوچک ، جواهرات تقلبی ، اکشن ، لاک ناخن تقلبی ، خالکوبی موقت ، چوب های براق ، گوشواره های گیره ، چیزهایی که برای کودکان خردسال سرگرم کننده خواهد بود و فراتر از تکه های شکلات ناخواسته ای که ممکن است به دست آورند ، باعث می شود شما همچنان شادی را برای کودکان به ارمغان بیاورید. از محله شما و آب نبات را در خانه نگه دارید

2) احمق باشید و این کار را انجام دهید. (من دوست دارم کاملا این کار را انجام دهید.)

3) برای کودکان بزرگتر ، یک کارت هدیه بردارید و فقط 5 تا 10 دلار برای برخی از آنها بگذارید در حالی که بقیه کاملاً خالی هستند … آنها را در یک کاسه غول پیکر قرار دهید و بگذارید بچه ها آنها را با امید انتخاب شده بکشند. یکی از کسانی که پول آن را دارد (منظورم این است که اگر می رقصید)

فرض کنید شما بچه های کوچک خود را برای ترفند یا درمان می برید و آنها با شیرینی های مادر به خانه می آیند.

این کاری است که شما انجام می دهید: به آنها پیشنهاد تجارت دهید. زمان بازی “بیایید معامله کنیم” است.

“بنابراین ، می دانم که شما آب نبات را دوست دارید ، اما … می دانم که می خواهید سری جدیدی از کتاب های Minecraft را که در کتابفروشی دیدیم …”

“خب بله …”

“منظورم این است که آب نبات فقط چند دقیقه برای شما دوام می آورد … شما آن کتابها را خواهید داشت تا ابد

“آیا می توانیم برویم کتابها را بگیریم؟”

“مطمئنا … اما شما باید از آب نبات دست بکشید. شیرینی خود را به من بده و ما می توانیم کتابها را بیاوریم. “

آنها کودک هستند. وجود دارد همیشه چیزی که آنها به خاطر آب نبات آن را رها می کنند. وظیفه شما به عنوان والدین این است که بفهمید آن چیز چیست و خود را تثبیت کنید تا معامله به نتیجه برسد. شلیک کنید ، گاهی اوقات ، بسته به سن کودک ، آنها آب نبات را برای یک عالی شکلات ، اوا عالی پیراشکی ژله ای ، یا گاهی اوقات با شما کوکی بپزید. اگر به شما کمک می کند آب نبات را در خانه نگه دارید و در نتیجه ، از ناامیدی و ناامیدی از تلاش برای به چالش کشیدن خود جلوگیری کنید و متعاقباً نتوانید اندازه گیری کنید ، پس موافقم.

من می دانم که برخی از مردم این روش را مورد تمسخر قرار می دهند و ادعا می کنند که این روش حق یادگیری “محدودیت” را از کودک سلب می کند ، اما من مخالف هستم. به کودک بیاموزید که “آب نبات” مهمترین چیز در جهان نیست. تجربیات جذاب تر و سرگرم کننده تری در زندگی وجود دارد تا خوردن آب نبات. به کودک کمک می کند تا از وابستگی به آب نبات که باعث می شود بزرگسالان به بچه ها باور کنند ، جلوگیری کند نیاز این “تجربه” خوردن آب نبات برای فهمیدن اینکه پرخوری بد است (جدی فکر کنید: بچه های من نیازی نداشتند دستشان را روی اجاق بگذارند تا بدانند که می سوزد) و اگر مراقب باشید ، می توانید به کودک خود کمک کنید تا طعم شیرینی های بهتر را بگیرد و مانع از ایجاد حس چشایی در غذاهای خوشمزه شود.

ظاهر. پدر و مادر بودن سخت است. تلاش برای کمک به بچه ها برای بزرگسالی بدون کشتن آنها بسیار سخت است ، چه برسد به تلاش برای کمک به آنها برای رسیدن به 18 سالگی بدون کشتن ما در این راه. اگر شما از آن دسته والدینی هستید که می توانند آب نبات را در خانه و اطراف آن خوب انجام دهند ، اینطور است عالی! اما ، برای ما که نمی توانیم ، نگران نباشید اگر مجبور باشید اقدامات جایگزینی انجام دهید ، به خصوص اگر هنوز می خواهید شرکت کنید. می توانید برای مدت کوتاهی اسباب بازی های سرگرم کننده بدهید ، آب نبات فرزندتان را با چیزی که دوست دارد عوض کنید و از ماه اکتبر بدون آسیب بیرون بیایید. و حدس بزنید چه؟ شما پسر من از شما تشکر خواهم کرد!دیدگاهتان را بنویسید