نحوه تغییر از Vegan به Raw با مربی ویژه Delilah Trainer


آنها یک مثال عالی هستند که چگونه پرخوری شما را چاق نمی کند. فقط محصولات گندم من را چاق می کند ، اما خوردن غذاهای گیاهی کامل اینطور نیست. من به ندرت گوشت و پنیر تقلبی درست می کنم. من می توانم بیش از حد غذا بخورم و در فرم عالی باشم ، اما گوارش من از من متنفر می شود و به صورت جوش روی صورت یا رفلاکس اسید ظاهر می شود. غذاهای خام تجربه متفاوتی به من دادند و خوشبختانه شهامت آن را داشتم تا آن را برای خودم تجربه کنم.

خام ، من به کمترین وزن خود رسیدم ، اما هنوز سالم هستم. با این حال ، این برای من کافی نبود تا آن را ادامه دهم. من ماه ها با رفلاکس اسید سر و کار دارم. بیدار شدم و ناهار را برای یک هفته آماده کردم. مقدار کمی از غذای من باقی مانده بود ، بنابراین تصمیم گرفتم آن را بخورم ، چرا از یک ظرف کاملاً جدید برای غذا استفاده می کنم. بنابراین ، من صبحانه سیب زمینی شیرین ژاپنی می خوردم. بنابراین ، آن را با آب گازدار شستشو دادم. من احتمالاً قبل از ناهار یک بطری 32 اونسی کامل نوشیدم. برای ناهار ، آن چیزی را که صبح آن روز آماده کرده بودم ، که یک سیب زمینی شیرین ژاپنی بود ، خوردم ، روی آن گشنیز تازه و یک طرف نخود سرخ شده بود. خردل و روغن زردچوبه (دستور غذا اینجاست):

    • 1/4 فنجان روغن زیتون فوق بکر
    • 2 قاشق غذاخوری خردل
    • پودر کاری
    • پودر فلفل قرمز
    • اسیدهای آمینه نارگیل

بعد از یک روز طولانی در محل کار ، می خواستم برای تسلی خاطر غذا بخورم و به خودم تبریک بگویم که این روز را پشت سر گذاشتم ، بنابراین یک بسته کامل از تنقلات جلبک دریایی و سپس سیب زمینی شیرین ژاپنی بیشتر با نخود فرنگی خوردم. احساس می کردم اسید جمع شده و شکمم ترکید. فهمیدم خیلی کار کرده ام ، اما دیر شده بود. من آب و زغال فعال کردم تا سوزش گلویم را تسکین دهد ، اما می دانستم که شب طولانی خواهد بود. من تصمیم گرفتم احتمالاً باید دیر بیدار باشم و دیرتر بیدار شوم تا قبل از دراز کشیدن بدنم هضم شود. ساعت 8 شب بود بنابراین تصمیم گرفتم دوش بگیرم. شاید یک حرکت کوچک کمک کند. بعد از دوش گرفتن ، خیلی آرام و خسته بودم. فکر نمی کردم یک دقیقه بیشتر بیدار بمانم. من موفق شدم تا ساعت 11 شب بیدار بمانم در حالی که روی پروژه ای برای کار کار می کردم. وقتی دراز کشیدم ، سوزش گلویم بر می گشت و دوباره متاسف شدم که زیاد غذا می خورم.

فردای آن روز ، بیدار شدم و تصمیم گرفتم که دیگر نمی توانم اینطور از خودم سوء استفاده کنم. من تمام دستور العمل های خام خود را بیرون کشیدم و قول دادم که غذای خام خود را افزایش دهم و غذاهای پخته شده کمتری مصرف کنم ، مانند یک وعده غذایی پخته در روز. حتی اگر دیر شده باشد و من بخواهم غذا بخورم ، باید یک وعده غذایی خام باشد ، بنابراین سریع هضم می شود و با تجزیه آنزیم هایش پر می شود. من با پایبندی به آن برنامه در دستگاه گوارش راحت بودم. با به خاطر آوردن درد و ناراحتی دائمی اسید که گلویم را می سوزاند و به این فکر می کردم که به عنوان یک همکار استاد دانشگاهی مبتلا به سرطان معده که مجبور شد معده و نیمی از مری خود را قطع کند ، به پایان می رسم ، به راحتی می توان در جاده ماند.

می توانید غذای خود را بصورت آنلاین یا در برنامه یادداشت خود ثبت کنید. شما می توانید یک دفتر خاطرات غذایی تهیه کنید ، اما چیزی که من را به خوردن خام ترغیب می کند این است که چه احساسی به من دست می دهد.

البته ، در ابتدا ، در مورد دانش تغذیه است. شما می گویید “اوه ، این کاملا منطقی است”.

سپس ، با سایر گیاهخواران خام ارتباط برقرار می کنید و می بینید که آنها چگونه این کار را انجام می دهند و با آن افراد در ارتباط هستید ، این به شما آسیب می رساند. در مورد دستور العمل ها و کتاب های آشپزی مشاوره بگیرید و آن را امتحان کنید. به زودی ، لیست غذاهای گیاهی خام مورد علاقه خود را که به عنوان غذای اصلی تبدیل می شوند ، جمع آوری می کنید.

یک مربی تناسب اندام 15 ساله خام وگان در این قسمت به من ملحق می شود از پادکست توانمندسازی سلامت مواد غذایی خام در مورد سفر خود به سلامتی از رژیم غذایی استاندارد آمریکایی (SAD) تا خام گیاهخواری و بهترین زندگی خود صحبت کرد. او همچنین در شهر بلیز به عقب نشینی خام گیاهخواری می پردازد.

در این قسمت خواهید آموخت:

How️ چگونه گیاهخواری خام انجام دهید تا به اهداف بدن خود برسید
️ چگونه اطرافیان شما و کشوری که در آن زندگی می کنید می تواند بر سلامت شما تأثیر بگذارد
️چون ممکن است ذهن شما مهمترین چیزی باشد که شما را از سبک زندگی سالمی که می خواهید دور نگه دارد

کل قسمت را بشنوید:

منابع برای قسمت ها:

؟ برنامه آموزش و مربیگری جعبه عرق دلیله
؟ کانال یوتیوب دلیلا
من محصولات ناقص تحویل داده شده به خانه خود را دریافت می کنم. اینجا 10 دلار است برای خرید و ایجاد جعبه ناقص خود از میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
؟ به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در مسیر سلامتی شما
؟ آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره آن بیشتر بدانید IIN
book کتاب من ، شما می توانید از عهده سلامت بودن برآیید
؟ 30 روز چالش خام وگان
؟ رزرو مشاوره رایگان
؟ یک ایمیل به من بفرست برای ارسال سوال و پیوستن به پادکست توانمندسازی سلامت مواد غذایی خام

مشاوره در مورد کتاب:

// مهمان Samantha Salmon

مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// مهمان مربی Delilah

مربی ، مربی ، زن الهام بخش

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری نیست.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید