نحوه پیدا کردن مربی سلامت اجرایی (2021)


آیا می خواهید بدانید چگونه یک مربی بهداشت اجرایی پیدا کنید؟

به عنوان یک مدیر شلوغ ، رعایت رژیم ها و گذراندن وقت در باشگاه سخت است. اما حدس بزنید چی؟ برای کاهش وزن نیازی به ساعت ها گرسنگی و ورزش نیست. و اینجاست که مربی سلامت مناسب می تواند به شما کمک کند.

امروز خواهید آموخت که در یک مربی سلامت به دنبال چه چیزی باشید و چگونه آن را پیدا کنید.

دوست دارید بیشتر بدانید؟ ادامه مطلب را بخوانید!

چگونه می توان وزن خود را کاهش داد (حتی اگر بسیار شلوغ هستید)

شما به عنوان یک رهبر و مدیر اجرایی ، یک برنامه بسیار شلوغ ، مسئولیت های زیاد ، استرس زیاد و تصمیمات زیادی برای هر روز دارید.

شما می خواهید در هر ساعت از روز احساس امنیت کنید. چه در حال ارائه سخنرانی باشید و چه با لباس بیکینی در ساحل بیرون بروید ، می خواهید زیبا به نظر برسید و بیشترین لذت را ببرید.

اما این فقط در مورد احساس خوب در هر چیزی که می پوشید نیست ، بلکه مربوط به بهترین عملکرد است. شما می خواهید انرژی لازم را داشته باشید تا در محل کار یک مجری برتر باشید و با خانواده خود وقت بگذرانید

من می دانم که شما چه احساسی دارید. ببینید ، من یک مدیر اجرایی مشغول بودم و نمی توانستم وزن اضافی خود را خلاص کنم. در اینجا نحوه کاهش وزن بالا آمده است:

چگونه در 9 ماه به عنوان یک مدیر شلوغ 40 پوند وزن کم کردم

چند سال پیش ، من به عنوان مشاور مدیریت در نیویورک کار می کردم. من فوق العاده شلوغ بودم و به همان اندازه که می خواستم وقت خود را با خانواده ام بگذرانم ، بعد از کار آنقدر خسته بودم که انرژی لازم برای انجام فعالیت های سرگرم کننده با آنها را نداشتم.

نکته این است که من همیشه کمی اضافه وزن داشتم. بنابراین ، سالهاست که رژیم ها را یکی پس از دیگری امتحان کرده ام. در حالی که من چند کیلو وزن کم کردم ، آنها همیشه به وزن خود باز می گشتند. و بدترین قسمت این بود که من خودم را محدود می کردم.

آنقدر کم می خورم که فوراً بیشتر می خواهم. و چون همیشه گرسنه بودم ، انرژی من کاهش یافت. من در بهترین حالت خود کار نمی کردم و با سبک زندگی شلوغم ، وقت نداشتم به غذایی که می خورم فکر کنم. بنابراین در نهایت هوسم را تسلیم کردم و خودم را با کاپ کیک و شکلات پر کردم.

وقتی بچه هایم را به دنیا آوردم ، می دانستم که باید چیزی تغییر کند. من شروع به تحقیق در مورد اینکه کدام استراتژی های کاهش وزن واقعاً م workedثر بود و کدام موثر نبود.

پس از ماه ها تحقیق و آزمایش و خطای زیاد ، بالاخره نتایج را مشاهده کردم.

و ناگهان ، در 9 ماه 40 کیلو وزن کم کردم – چیزی که داشتم هرگز می توانست قبلاً انجام دهد!

نه تنها این ، بلکه وزن هم نمی چسبید. در حقیقت ، من این وزن را سالها حفظ کرده ام.

من احساس راحتی بیشتری در بیکینی داشتم ، به جای این که میل به پنهان کردن داشته باشم. در لباسهایم احساس فوق العاده ای داشتم و وقتی در مهمانی می رفتم هرگز چهره شوهرم را فراموش نمی کنم. نمی توانست چشم از من بگیرد!

بهترین قسمت؟ انرژی خیلی بیشتری داشتم.

پیاده روی را با فرزندانم شروع کردم ، اسکی و ورزش های آبی.

ما همچنین کارهایی مانند سنگ نوردی و پاراگلایدر انجام می دهیم. و آنها آن را دوست دارند!

پاراگلایدر با خانواده

از آنجا که همیشه احساس خستگی نمی کردم ، انرژی لازم را داشتم تا MasalaBody.com را به عنوان یک تجارت جانبی راه اندازی کنم. و اکنون یک تجارت 6 رقمی است!

چگونه صدها زن با استراتژی های من وزن کم می کنند

امروز من به صدها زن آموختم که همین کار را انجام دهند. مانند آنجلی ، نایب رئیس بانک و مادر ، که با استفاده از استراتژی های من 40 پوند از دست داد. پس از پیگیری برنامه من ، انرژی او افزایش یافت و مردم از گفتن زیبایی او باز نایستادند.

آنجلی وزن کم کرد

استفانی ، یکی از دانشجویان باریک و کم تحول من ، مدیر کیفیت و بیمه در یک شرکت بزرگ داروسازی است. او در 50 سالگی 15 کیلوگرم وزن کم کرد (و همچنان برای حفظ وزن خود از استراتژی ها استفاده می کند).

علاوه بر این ، استفانی حتی او را به سطح بعدی رساند و از انرژی جدید خود برای پیگیری رویای مادام العمر خود استفاده کرد: یک دکترا.

یک مربی سلامت اجرایی چگونه می تواند به شما کمک کند؟

از کجا می دانید که باید یک مدیر مراقبت بهداشتی را استخدام کنید؟ و چگونه می دانید که مربی مناسب را استخدام می کنید؟

در اینجا چیزی است که باید بدانید.

مربی سلامت چه می کند؟

آیا می دانید مدیران ارشد ، مانند مدیرعامل سابق گوگل ، اریک اشمیت ، با مربیان کار می کنند؟

در حالی که یک مدیر اجرایی یا مربی تجاری به شما در بهبود مهارت های رهبری کمک می کند ، یک مربی سلامت به شما کمک می کند که زندگی خود را با عادات سالم مناسب تغییر دهید.

آنها نه تنها به شما کمک می کنند که بهتر کار کنید ، بلکه احساس بهتری دارید و سالم تر می شوید (که می تواند تأثیر بسزایی در کیفیت زندگی شما در حال حاضر و در آینده داشته باشد).

مربی سلامت کسی است که انگیزه شما را حفظ می کند و به شما کمک می کند تا بر بلوک های ذهنی که شما را در گیر کرده است غلبه کنید. آنها ایده های جدیدی را به شما ارائه می دهند و به شما کمک می کنند تا زمانی که وزن شما تثبیت شد (که در برخی مواقع این کار را انجام می دهید) به جلو حرکت کنید.

مربیان سلامت شما را مسئول می دانند و یک رژیم غذایی و برنامه تناسب اندام سفارشی ایجاد می کنند که برای زندگی و شرایط شما کار می کند.

به عنوان مثال ، اگر برای خانواده خود شام می پزید ، نمی خواهید غذاهای متفاوتی برای همه بپزید و ساعت ها در آشپزخانه می گذرانید. غذایی که می خورید باید غذایی باشد که بقیه اعضای خانواده شما می خواهند بخورند.

مربی سلامت با شما اینگونه کار می کند. اما آیا ارزش استخدام یکی را دارد؟

آیا مربیگری اجرایی سلامت ارزشش را دارد؟

طبق مطالعات انجام شده ، دریافت حمایت ، به عنوان مثال با استخدام مربی سلامت ، برای کاهش وزن و حفظ آن ضروری است.

و در نهایت ، خوردن و ورزش درست می تواند به شما در بهبود بسیاری از زمینه های زندگی کمک کند:

اگر با مربی سلامت مناسب کار کنید ، که شیوه زندگی شما را درک می کند و می تواند برنامه ای را برای شما ایجاد کند ، نتایج می تواند چندین برابر نتیجه دهد.

اما چگونه می توانید مربی مناسب کاهش وزن را پیدا کنید؟

در اینجا برنامه من ، Slim Down Transformation ، می تواند کمک کند.

Slim Down Transformation به شما کمک می کند 20 تا 60 کیلوگرم وزن کم کنید

برنامه من ، Slim Down Transformation ، یک برنامه مربیگری 12 ماهه برای زنان شلوغ (مدیران ، پزشکان و کارآفرینان) 40 ، 50 و 60 ساله است که می خواهند وزن خود را کاهش دهند (شامل گیاهخواران و گیاهخواران).

چرا 12 ماه؟ زیرا تغییر عادات شما زمان می برد (به هر حال ، شما آنها را در تمام طول عمر حفظ کرده اید). این برنامه شامل طرز فکر قابل توجهی است و در نهایت شما یک رابطه کاملاً جدید با غذا و ورزش خواهید داشت.

(شما می توانید برخی از داستانهای موفقیت مشتریان در کاهش وزن را در اینجا مشاهده کنید.)

همچنین ، من این برنامه را متناسب با سبک زندگی شما تنظیم کرده ام. شما مجبور نخواهید بود ساعت ها در باشگاه ورزش کنید (2 جلسه 30 دقیقه ای تمرین قدرتی در هفته بیش از حد کافی است) و مجبور نخواهید بود خود را محروم کنید.

در عوض ، شما نحوه استفاده از غذاهای خوشمزه را یاد می گیرید که به افزایش متابولیسم و ​​کاهش وزن کمک می کند ، حتی در حالی که در مقابل Netflix استراحت می کنید.

از پشتیبانی و پاسخگویی (و دسترسی به مربی مسئولیت پذیری شخصی) برای کمک به شما در عبور از فلات ها و تسهیل پیگیری هر روز برنامه استفاده کنید. حتی اگر از ریل خارج شوید (اتفاق می افتد!) ، ما به شما کمک می کنیم بلند شوید.

برای تو!

ایناهاش. اکنون می دانید که چگونه یک مربی سلامت اجرایی می تواند به شما کمک کند تا سریعتر به اهداف خود برسید.

این در مورد پیدا کردن یک مربی است که استراتژی های او برای سبک زندگی شما کار می کند. در غیر این صورت ، شما ممکن است از جاده خارج شوید و کاهش وزن برای شما غیرممکن به نظر برسد.

حالا ، من دوست دارم از شما بشنوم.

چرا به دنبال یک مربی بهداشت اجرایی هستید؟

با گذاشتن کامنت در ادامه به من اطلاع دهید.دیدگاهتان را بنویسید