نویدکیا: بازی با آلومینیوم عادی بود/ هوادارانتان را خسته نکنید
سرمربی تیم فوتبال سپاهان از عادی بودن بازی تیمش با آلومینیوم اراک می گوید.

به گزارش ایسنا، محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال سپاهان پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل آلومینیوم اراک در هفته سی ام لیگ برتر گفت: از محمود کریمی به خاطر فداکاری که برای من کرد تشکر می کنم. “از آقای مرزبان تشکر می کنم که این همه به من آموخت. ادامه کار بدون این افراد برای من سخت است. من باید در مورد تیم ملی صحبت کنم و همیشه می خواستم به تیم کمک کنم. فکر می کنم ما در مورد تیم ملی صحبت می کنیم. هوادارانی که ما در استادیوم نبودیم، به نظر من ما حرف های بیهوده می زنیم و هواداران نباید بازی را اذیت کنند، اما مهم نبود و نمی دانم چه بگویم، ما در آن بازی 10 بازیکن داشتیم. و یازدهمین بازیکن ما مصدوم شد اما بازیکنان جوان من خیلی خوب بازی کردند و محصول آکادمی صبح بخیر هستند نمی دانم چقدر موفق بودم اما بهترین عملکردم را انجام دادم آلومینیوم در نیمه اول بهتر از ما بازی کرد. تغییرات زیادی به دلیل کمبود کادرفنی انجام شد و سازماندهی خوبی نداشتیم، اما در نیمه دوم خیلی خوب بازی کردیم و وجود دارد. موقعیت های خوبی داشتیم اما در دقیقه 80 حریف بهتر بازی کرد و بازیکنان خوب بودند. خسته بودم اما یک بازی معمولی دیدم و نتیجه عادلانه بود.

وی درباره عملکرد فنی خود در تیم سپاهان گفت: بازیکنانم کار چندانی انجام ندادند و خنده دار است. شاید بازیکنی کم و بیش به میل من بازی می کرد، اما اینکه بازیکن کم کاری کرده درست نیست. هیچ جا نمی بینید که مربی به بازیکن فشار بیاورد. من این کارها را نمی کنم شاید مربی به خاطر ماندن یا نبودن بازیکن در مورد بازیکن صحبت می کند و بازیکن مجبور می شود به خواسته های او توجهی نکند و فحش بدهد. اگر بازیکنی در سپاهان بماند حقیقت را می گویم. سپاهان به بازیکنانش نیاز دارد اما نه به هر قیمتی. آنها مسئولیت فنی تیم هستند. من فقط با دستیارانم در مورد این دو صحبت کردم و بقیه کارهایم را به خوبی انجام دادم.

نویدکی درباره وضعیت تیم ملی ایران گفت: صحبت کردیم و فکر می کنم اگر بود خوب بود. من در این 2 سال اشتباه کردم چون به چیزهای دیگری فکر می کردم.

سرمربی سپاهان در آینده خود در این تیم و در جذب بازیکن گفت: فکر می کنم باشگاه باید هزینه کند اما به هر قیمتی نباید این اتفاق بیفتد. ما باید به اندازه سرمایه خود هزینه کنیم. باید در قراردادی که می نویسیم پرداخت کنیم. آینده این باشگاه باید تضمین شود تا متحمل هزینه های دیگری نشویم و گرفتار افراد دیگر نشویم.

وی درباره روند تعطیلی سپاهان اظهار داشت: انتظارات از ما بیشتر بود، اما چون در چند سال اخیر نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم، روند ما در دو سال اخیر چندان بد نبوده است. اما امیدوارم فصل آینده شرایط بهتر شود. هیچ کس نمی تواند به من فشار بیاورد. هیچکس نمی تواند به دستیاران من فشار بیاورد و من به این نتیجه رسیدم که شرایط باید اینگونه باشد.

نویدکی در پایان گفت: فصل گذشته برای جذب افراد مشهور به اروپا رفتیم و چند بازیکن اضافه شدند. من کار پیچیده ای انجام نداده ام و هنوز هم هست. این مدل فوتبال من است و فوتبال ایران باید به این سمت برود. ما باید بازیکنانی را به خدمت بگیریم که کیفیت تیم را بالا ببرند، نه فقط نامشان را. از همه هواداران و باشگاه سپاهان با وجود همه شرایط تشکر می کنم و برای آنها بهترین ها را آرزو می کنم.

انتهای پیام/

جادوگران

محتوای پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه وارد کرده باشید. شما به طور خودکار به صفحه اول منتقل می شوید …

دیدگاهتان را بنویسید