نکاتی در مورد استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی برای کاهش وزن مناسب و تغذیه سالم – Beaupre Coaching کاهش وزن و مربیگری زندگییافتن استراتژی های موفق برای ایجاد و پایبندی به برنامه غذایی کاهش وزن یا حتی حفظ الگوی تغذیه سالم برای بسیاری از زنانی که در تمام زندگی خود با وزن دست و پنجه نرم کرده اند ، مقدس است. من می دانم که این کار را کردم و اکنون با هر چیز دیگری که زندگی ارائه می دهد دست و پنجه نرم می کنم. من خوردن برای سوخت ، انرژی و نشاط را با بررسی زندگی و احساساتم اشتباه نمی گیرم. پرداختن به هدایای شگفت انگیز و چالش های پیری.

اگر مثل سابق هستید ، ممکن است هنوز به دنبال پاسخی باشید تا جادویی شما را تغییر دهد. یک قرص جادویی برای تغییر آسان.

آقا جواب در مغز شماست. بدون قرص جادویی جادو این است که می توانید از روشهای ابتکاری برای انجام اقدامات جدید استفاده کنید.

یادگیری مهارت های جدید چیزی است که برای انجام کاری به روش جدید لازم است. یادگیری کاری است که می توانید انجام دهید. شما تمام زندگی خود را انجام داده اید.

خوشبختانه یادگیری مهارت های تغذیه سالم شما را در دهه 60 ، 70 و بعد از آن به مکان بسیار بهتری می برد. اگر سوار وضعیت موجود هستید ، تحت تأثیر تصورات غذایی قرار می گیرید که از طریق تبلیغات علیه شما بمباران شده است. غذای خوشمزه ای که شما را راضی می کند ، دوست شما است ، شما را راضی می کند و حتی جایگزین معشوق شما می شود! در سن خود ، فریب طول تبلیغاتی را که باعث می شود شما را وادار به غذای ناسالم خود کنند ، نکنید.

چیزی که من در مورد علم تغذیه سالم می آموزم این است که تقریباً تنها کاری که برای کاهش وزن باید انجام دهیم ، ترکیبی از اقدامات و فعالیت هایی است که به ما امکان می دهد با موفقیت وزن خود را از دست بدهیم ، استخوان های قوی و مغز سالم داشته باشیم.

و آنچه برای من جادویی است این است که وقتی این مهارت ها را یاد می گیریم ، از عمل یادگیری بهره مند می شویم و توانایی یادگیری خود را افزایش می دهیم. به عبارت دیگر ، ایجاد عادت های خوب به معنای توانایی شما در ایجاد عادت های بهتر است.

نگه داشتن دفتر خاطرات غذایی یکی از مهارتهایی است که اگر یاد بگیرید که به آن تکیه کنید ، اهداف کاهش وزن شما را پشتیبانی می کند. موفق ترین افرادی که در کاهش وزن پیروز می شوند و به اهداف زندگی می رسند ، در مطالعات تحقیقاتی مشاهده شده اند و نشان داده شده است که داشتن یک دفتر خاطرات غذایی شما را به سمت موفقیت راهنمایی می کند.

هدف یک دفتر خاطرات غذایی

اگر به خاطر دارید که هدف از استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی کاهش وزن و دور نگه داشتن آن است ، ممکن است بخواهید تلاش بیشتری برای یادگیری نحوه تکیه بر آن انجام دهید.

دفترچه خاطرات غذایی یا خاطرات چیست؟

دو عامل مهم در خاطرات غذایی دخیل است:

1. مکانی برای ثبت آنچه که می خواهید و چه مقدار بخورید.

2. مکانی برای پیگیری آنچه ، چه موقع ، چقدر خوردید.

روشهای زیادی برای نگه داشتن دفتر خاطرات غذایی وجود دارد ، اما هر رویکرد موفق هم شامل مکانی برای ثبت برنامه شما و هم مکانی برای ثبت مواردی است که واقعاً در بدن خود قرار داده اید.

علاوه بر این ، در اینجا چند مورد دیگر وجود دارد که باید پیگیری کنید تا بدانید چه چیزی شما را به حرکت در مسیر هدایت می کند یا انگیزه می دهد و چه اتفاقی باعث می شود شما از مسیر خارج شوید.

3. احساسات خود را قبل و بعد از غذا خوردن پیگیری کنید. ما اغلب به دلیل ناراحتی احساسی یا کسالت غذا می خوریم. پیگیری احساسات و میزان گرسنگی هنگام غذا خوردن ، فرایندهای داخلی شما را در مغز ناخودآگاه شما باز می کند. خودآگاهی آموزش است!

4- هدف خاص خود و دلیل اینکه می خواهید به آن برسید را دنبال کنید. ما نیاز به انگیزه قوی برای تغییر عادات داریم زیرا ماهیت تغییر عادت در حال بیرون آمدن از محدوده راحتی ما به دلیل ناراحتی چیزی ناآشنا است.

هنگامی که هدف خود را یادداشت می کنید و آن را بسیار مشخص می کنید و زمان خود را صرف فکر کردن و نوشتن در مورد دلیل رسیدن به آن می کنید ، این افکار می توانند انگیزه عاطفی شما را برای ایجاد تغییرات مورد نیاز برای انتخاب متفاوت غذا خوردن دوباره زنده کنند.

به یاد داشته باشید که افکار شما احساسات شما را ایجاد می کند و احساسات شما به شما انگیزه انجام یا عدم انجام کاری را می دهد. و در نهایت ، این اقدامات هستند که به شما نتایج می دهند.

چرا کار می کند؟

محققان حدس می زنند که موفقیت استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی در کاهش وزن مداوم ناشی از آگاهی و مسئولیت پذیری است. اغلب ما از میزان خوردن خود آگاه نیستیم و نوشتن آن به ما راهی برای ارزیابی مقدار یا اندازه وعده ها می دهد. وقتی آن را می نویسیم در قبال خود مسئول می شویم. اگر خاطرات غذایی خود را با مربی ، مربی یا شریک خود به اشتراک بگذاریم ، مسئولیت دیگری داریم. گاهی اوقات عدم تمایل به نوشتن چیزی میل شما به خوردن یک غذای خاص را تغییر می دهد.

استفاده از تخیل برای تجسم خود در حال خوردن غذایی که در حال برنامه ریزی هستید ، شانس موفقیت شما را نیز تقویت می کند.

تغییر عادات کلید موفقیت است

وقتی مشغول تغییر عادات پرخوری قدیمی هستید ، استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی از طراحی مغز شما برای حمایت از شما در این فرایند استفاده می کند. استفاده از یک دفتر خاطرات غذایی قشر پیش پیشانی (PFC) را درگیر می کند، مدیرعامل ذهنی شما ، مدیر مغز و زندگی شما. PFC شما در برنامه ریزی ، اجرای یک برنامه و درک این نکته که کارهایی که بلافاصله انجام می دهید در آینده تأثیر طولانی مدت بر شما خواهد داشت.

اگر اغلب اوقات خود را در جلوی یخچال در پایان روز می بینید و می پرسید: “دوست دارم چه چیزی بخورم؟” شما از PFC خود استفاده نمی کنید بلکه از مغز لیمبیک خود استفاده می کنید که نمی تواند آینده را تصور کند و فقط به دنبال خشنودی فوری است. این قسمت از مغز شما احتمالاً برای مدتی امور را اداره می کند و یادآور نورون هایی است که به هم متصل می شوند و با هم شلیک می کنند. هرچه بیشتر با استفاده از PFC خود تمرین کنید ، این عادت قوی تر می شود. بدون یادگیری مهارت های جدید ، زندگی در ناخودآگاه شما احتمالاً برای دستیابی به اهداف کاهش وزن و سلامتی شما را محکوم می کند.

به یاد داشته باشید که برای نوشتن موفق غذای خود ، باید غذا را در خانه خود داشته باشید ، آماده پخت یا از قبل پخته شده. می توانید 8 مرحله برای ساده سازی برنامه ریزی غذایی را در این پیوند بخوانید.

1. تصمیم بگیرید که چه نوع مجله / دفتر خاطرات با سبک زندگی و شخصیت شما کار می کند.

اگر دستمال کاغذی را در آشپزخانه نگه دارید ، می توانید برنامه غذایی خود را برای روز بعد در آنجا بنویسید. می توانید یک دفترچه کوچک در کیف خود داشته باشید تا در ابتدا غذاهای خود را در زمان واقعی پیگیری کنید. شاید بخواهید از قسمت یادداشت ها در تلفن خود یا یک برنامه غذایی مانند myfittnesspal استفاده کنید. تصمیم بگیرید که چه چیزی برای شما کار می کند.

2. تصمیم بگیرید که چند بار بنویسید.

چه زمانی برای غذای خود برنامه ریزی می کنید؟ قبل از رفتن به تخت خواب؛ بعد از شام؟ شما می خواهید به زمانی از روز متعهد شوید که بر آنچه می خورید نظارت کنید.

3. تصمیم بگیرید که چه چیزی را تحت نظر داشته باشید.

اگر دوست دارید صفحات گسترده Excel ایجاد کنید و بسیاری از نقاط داده را پیگیری کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید ردیابی کنید.

در اینجا نکات من در مورد آنچه باید نظارت شود آورده شده است:

الف. پروتکل غذایی عمومی شما آنچه برای کاهش وزن تصمیم گرفته اید بخورید ؛ چقدر و چه موقع آن را می خورید آن را بنویسید. آن را راضی کننده و پایدار کنید.

ب- برنامه غذایی شما برای 24 ساعت آینده شامل صبحانه ، ناهار و شام. این همان چیزی است که PFC شما برای کاهش وزن و همیشه گرسنه ماندن برنامه ریزی کرده است.

ج- در واقع چقدر و در چه ساعتی غذا می خورید. فراموش نکنید که میان وعده ها یا نوشیدنی ها را وارد کنید. آنچه شما میان وعده های سالم (مانند چوب هویج) می دانید نیز ثبت شده است.

موارد دیگری که باید برای درک و تغییر الگوی خوردن احساسی خود دنبال کنید:

س: قبل و بعد از خوردن غذا چقدر گرسنه بودید؟

ه) لحظات استرس زا یا احساسی را که در روز شما ظاهر شده است ثبت کنید. چگونه این شرایط را مدیریت کردید؟

F. هر گونه شگفتی که ممکن است آموخته باشید.

4- ثابت قدم باشید. هر روز غذای خود را بنویسید.

5. موفقیت خود را در برابر دفتر خاطرات خود مرور کنید.

اگر هر هفته با موفقیت وزن خود را کاهش می دهید ، همان کاری را که انجام می دهید ادامه دهید. به یاد داشته باشید که وزن شما به طور طبیعی تا 3 # ثانیه در طول شب در نوسان خواهد بود و شما می خواهید حداقل 2-6 هفته از دفتر خاطرات غذایی خود را جمع آوری کنید تا مشخص شود آیا برنامه شما در حال اجرا است یا خیر.

اگر برنامه شما پس از 2-4 هفته به نتایج مطلوب نمی رسد ، برنامه خود را با مربی یا مربی خود مرور و اصلاح کنید.

خانمها ، در هر سنی ، تغییر عادات ایجاد شده در طول سالها با تمرینات زیاد ، با آموختن مهارتهای جدید به زمان و صبر نیاز دارد. استفاده از دفتر خاطرات یک مهارت جدید است: از آن برای یادآوری آنچه می خورید ، نحوه واکنش شما به نوسانات وزن ، گرسنگی ، احساسات خود استفاده کنید. افکار شما در مورد هر موفقیت و گام نادرست به شما درک غنی از انسانیت شما و توانایی شما برای تبدیل شدن به فردی که می خواهید تبدیل شود.

به یاد داشته باشید که شما یک شیوه زندگی سالم را انتخاب می کنید تا انرژی و نشاط لازم برای زندگی خود را داشته باشید. در اینجا این است که چیست.

پت بوپر بکر یک مربی حرفه ای دارای وزن و وزن است. این برنامه زنان بالای 50 سال را آموزش می دهد که در بیشتر عمر خود با پرخوری مبارزه کرده اند. به آنها بیاموزید که چگونه وزن کم کنند ، پرخوری احساسی را کنار بگذارند و یاد بگیرند امروز زندگی خود را دوست داشته باشند و برای آینده خود هیجان ایجاد کنند. او کاملاً مطمئن است که برای کاهش وزن هرگز دیر نیست.

به پادکست هفتگی او ، هرگز برای از دست دادن وزن دیر نیست در iTunes ، Stitcher یا هر کجا که به پادکست های مورد علاقه خود گوش می دهید گوش دهید.دیدگاهتان را بنویسید