هانتر شفر در بازی های گرسنگی حضور خواهد داشت


هانتر شفر که در فیلم Euphoria ایفای نقش کرده بود، به بازیگران سریال The Hunger Games: A Ballad of Singing Birds and Snakes از Lionsgate پیوست.

در تلاش استودیو برای احیای جادوی قدیمی پانم، او با تام بلیت و ریچل زگلر شریک خواهد شد. شفر نقش تیگریس اسنو، پسر عموی و معتمد کوریولانوس اسنو (بلایت) را بازی خواهد کرد.

شکارچی شفر، از سرخوشی تا بازی های گرسنگی

همانطور که طرفداران بازی‌های گرسنگی می‌دانند، کوریولانوس اسنو در نهایت تبدیل به فرمانروای خودکامه جامعه دیستوپیایی می‌شود که در کتاب‌ها و فیلم‌ها به تصویر کشیده می‌شود، رهبری تنها با نشانه‌ای از روان‌پریشی همراه با رفتار لغزنده‌اش.

هانتر شفر در بازی های گرسنگی حضور خواهد داشت

در 17 نوامبر 2023، «تصنیف پرندگان آوازخوان و مارها» در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد. این توسط خانواده اسنو دنبال می شود، که در کنگره پس از جنگ مورد بی مهری قرار گرفتند.

با نزدیک شدن به دهمین دوره بازی های گرسنگی، به اسنو مسئولیت مربیگری لوسی گری بیرد (زگلر)، ادای احترام جوان به منطقه 12 فقیر را بر عهده گرفت. از آنجا، این اکشن تبدیل به گلادیاتوری شد و Lionsgate به شدت امیدوار بود که آنقدر جذاب شود که محبوب ترین او شود. اموال برای تولید دنباله ها احیا خواهد شد.

فرانسیس لارنس که کارگردانی «جی مقلد»، «جِی مضحک قسمت اول» و «جِی مضحک قسمت دوم» را نیز در این سه گانه بر عهده داشت، رهبری پیش از تاریخ را بر عهده خواهد داشت. نینا جیکوبسون و براد سیمپسون تهیه‌کنندگانی که روی فیلم‌های قبلی این مجموعه کار کرده‌اند، به لارنس ملحق می‌شوند.

مایکل لزلی (“مذهب آدمکش”) پیش نویس های قبلی فیلمنامه نوشته شده توسط مایکل آرند نویسنده “خانم کوچک سان شاین” و سوزان کالینز نویسنده “بازی های گرسنگی” را بازسازی کرد.

شفر یک نویسنده و همبازی است که علاوه بر کارش در Euphoria، یک قسمت ویژه را برای سریال تولید کرده است. فیلم ترسناک بعدی فاخته به کارگردانی تیلمن سینگر کارگردان لوز هم اکنون توسط شفر ساخته می شود. Sloane، Offer، Weber & Dern، Untitled Entertainment، CAA و Untitled Entertainment نماینده آن هستند.

PS- مجموعه بازی‌های گرسنگی بر اساس سه‌گانه کتاب‌هایی به همین نام نوشته سوزان کالینز، نویسنده آمریکایی، مجموعه‌ای از فیلم‌های علمی تخیلی، ماجراجویی دیستوپایی است. این فیلم‌ها توسط نینا جیکوبسون و جان چیلک تهیه‌شده و توسط Lionsgate توزیع می‌شود.

با جنیفر لارنس در نقش کتنیس اوردین، جاش هاچرسون در نقش پیت ملارک، لیام همسورث در نقش گیل هاثورن، وودی هارلسون در نقش هیمیچ آبرناتی، الیزابت بنکس در نقش افی ترینکت، استندلی تاتزر و تاکر که نقش سریال رئیس جمهور را بازی می کند.

سه فیلم اول مراحل زیادی را در گیشه شکستند. بازی های گرسنگی (2012) رکوردها را هم برای بزرگترین تعطیلات آخر هفته و هم در روز افتتاحیه IP اصلی شکست.

شکارچی شفر، از سرخوشی تا بازی های گرسنگی

بزرگترین آخر هفته افتتاحیه در ماه نوامبر از فیلم Ignition در سال 2013 روی صحنه رفت. اولین روز و آخر هفته Mock Jay: Part 1 (2014) بزرگترین آخر هفته برای سال 2014 بود. موضوعات فیلم و بازی لارنس که در Сойка присмехулник – Част ظاهر شد. 2 (2015)، نمرات بالایی دریافت کرد.

بازی های گرسنگی با نزدیک به 2.97 میلیارد دلار درآمد باکس آفیس جهانی، بیست و یکمین فیلم پرفروش تمام دوران است.

در 17 نوامبر 2023 The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes، پیش درآمد این فیلم بر اساس کتابی به همین نام منتشر خواهد شد.

پی اس – هانتر شفر، مدل مد، بازیگر و فعال حقوق دگرباشان جنسی آمریکایی در 31 دسامبر 1998 متولد شد.

تین ووگ در سال 2017 شفر را به دلیل حمایت از قانون حریم خصوصی و امنیت تأسیسات عمومی کارولینای شمالی به فهرست 21 نفر زیر 21 سال خود اضافه کرد. او اولین بازیگری خود را در Euphoria شبکه HBO در سال 2019 با بازی ژول وان، دانش آموز دبیرستانی تراجنسیتی انجام داد.

بیشتر بخوانید:

کریستین بیل فاش می کند که صحنه موسیقی کیت بوش توسط ثور قطع شده است

هیلی بیبر برای نقض علامت تجاری پس از انتشار Rhode شکایت کرد!

جسیکا سیمپسون در پست افتخاری روز پدرش لباس شنا پوشید!

آخرین انتشارات از Powdersville Post (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید