هزینه بیمارستان را مارتین لوتر کینگ پرداخت کرد.جولیا رابرتز می گوید که آنها برای تولد او هزینه کرده اند. او می گوید: آنها به ما کمک کردند.

اینترتینمنت ویکلی نوشت که این واقعیت مبهم اما واقعاً شگفت‌انگیز در سپتامبر فاش شد، زمانی که رابرتز با گیل کینگ مجری رادیویی و روزنامه‌نگار آمریکایی برای A+E و HISTORYTalks در واشنگتن دی سی و در 28 اکتبر در همان زمان در 55 On Roberts به گفتگو نشست. تولد، زارا رحیم، مشاور استراتژیک سابق باراک اوباما، در توییتی به این موضوع پرداخت.

زارا رحیم در توییتی نوشت: امروز تولد جولیا رابرتز است! 55 سال پیش، MLK (مارتین لوتر کینگ) و کورتا اسکات کینگ پس از تولد او هزینه بیمارستان والدینش را پرداخت کردند. از زمانی که آن را خواندم نتوانستم به آن فکر نکنم.

رابرتز در مصاحبه با گیل کینگ گفت: خانواده کینگ (مارتین لوتر کینگ و کورتا) صورت حساب بیمارستان من را پرداخت کردند.

اینترتینمنت ویکلی نوشت که خانواده رابرتز، والتر و بتی لو، دوستان خانواده کینگ بودند، زیرا آنها یک مدرسه تئاتر در آتلانتا اداره می کردند که شامل کارگاهی برای بازیگران و نویسندگان بود. در آن زمان این مدرسه اگر نگوییم تنها یکی از معدود مدارسی بود که حاضر به پذیرش فرزندان شاه بود.

بنابراین وقتی جولیا به دنیا آمد و خانواده‌اش نتوانستند قبض‌های بیمارستان را بپردازند، خانواده کینگ وارد عمل شدند. رابرتز می گوید: «همه با هم دوست شدند و به ما کمک کردند تا از این آشفتگی خلاص شویم.

جولیا رابرتز یکی از پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود است و به خاطر نقش های برجسته اش در فیلم های ژانرهای مختلف شناخته شده است. بسیاری از فیلم های او بیش از 100 میلیون دلار در گیشه کسب کرده اند و شش فیلم او جزو پرفروش ترین فیلم های سال های خود هستند. فیلم های او بیش از 3.8 میلیارد دلار در سرتاسر جهان فروش داشته اند.

او برنده جوایز مختلفی از جمله جایزه اسکار، جایزه فیلم بافتا و جایزه گلدن گلوب شده است.

در سال 1989، رابرتز برای اولین بار در دوران حرفه ای خود برای نقش مکمل در فیلم Steel Magnolias نامزد دریافت جایزه اسکار و گلدن گلوب شد. اما چند سال طول کشید تا جولیای جوان با حضور در فیلم زن زیبا در کنار ریچارد گری مورد توجه جهانیان قرار گیرد. برخلاف پیش‌بینی‌ها، او بیشتر از ریچارد گری که در آن سال‌ها بسیار مشهورتر از جولیا رابرتز بود دیده می‌شد. این فیلم 463 میلیون دلار فروخت و به منتقدان صنعت ثابت کرد که جولیا می تواند در یک فیلم هنری خوب اما پرفروش بدرخشد. در سال 2005، مجله پریمیر جولیا رابرتز را به عنوان هفتمین بازیگر زن برتر معرفی کرد.

او برای این فیلم بار دیگر نامزد اسکار شد و این بار برنده گلدن گلوب بهترین بازیگر زن شد. یک سال بعد با فیلم «خواب با دشمن» بار دیگر فیلمی بسیار موفق را به اکران سینما آورد. درخشش جولیا باعث شد تا اسپیلبرگ کارگردان مشهور هالیوود از او برای کار در فیلم «هوک» دعوت کند. جولیا به سرعت تبدیل به یک پولساز در صنعت هالیوود شد. در همان سال با بازی در فیلم جوان مرغ بار دیگر در گیشه جهانی دست یافت. شاید همین موفقیت در باکس آفیس بود که جولیا را متقاعد کرد که تقریباً 2 سال از اکران غیبت کند تا این بار با انتخاب های جدید وارد هالیوود شود. در سال های 1990، 1991، 2000، 2002، 2005 و 2006، رابرتز در فهرست 50 زن زیبای مجله پیپل قرار گرفت.

او در فیلم های موفقی از جمله خوابیدن با دشمن (1991)، هوک (1991)، پرونده پلیکان (1993)، عروسی بهترین دوست من (1997)، ناتینگ هیل (1999)، عروس فراری (1999)، ارین بروکوویچ (2000) بازی کرد. ). یازده اقیانوس (2001)، دوازده اقیانوس (2004)، جنگ چارلی ویلسون (2007)، روز ولنتاین (2010)، خوردن، پرستش، عشق (2010)، آگوستوس: شهرستان اوسیج (2013) و معجزه زن (2017) . رابرتز برای بازی در فیلم تلویزیونی HBO قلب طبیعی (2014) نامزد دریافت جایزه Primetime Emmy شد. او همچنین در فیلم هیجانی روانشناختی Homecoming (2018) در Amazon Prime Video ظاهر شد.

رابرتز در بیشتر دهه 1990 و نیمه اول دهه 2000 پردرآمدترین بازیگر زن جهان بود.

دستمزد او برای «زن زیبا» (1990) 300 هزار دلار بود، در حالی که برای «لبخند مونالیزا» (2003) رکورد 25 میلیون دلار دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید