هیئت منصفه آیووا 27 میلیون دلار در مورد آنفولانزای اشتباه تشخیص داده شده پرداخت می کند


اخیرا یک تشخیص اشتباه در حوزه پزشکی رخ داد که کل نظام پزشکی کشور را تکان داد. گفتنی است، این تشخیص به دلیل تأثیر قانونی مرتبط با آن، بی‌نظیر بود، زیرا قضاوت 27 میلیون دلاری را به خود اختصاص داد.

مردی از عوارض مننژیت باکتریایی رنج می برد، اما توسط یک کلینیک پزشکی Des Moines به اشتباه به عنوان آنفولانزا تشخیص داده شد.

این اقدام اشتباه بر سلامتی این مرد تأثیر منفی گذاشت و او را از کارافتادگی دائمی درآورد، جدا از اینکه باعث سکته مغزی او شد. خانواده کلینیک Unity Point واقع در Des Moines مرتکب این اشتباه شدند که باعث ایجاد عوارض طولانی مدت برای بیمار شد و بلافاصله در سال 2017 علیه کلینیک مذکور شکایتی تشکیل شد.

هیئت منصفه آیووا 27 میلیون دلار در مورد تشخیص اشتباه آنفولانزا پرداخت می کند

وضعیت سلامتی جوزف در فوریه 2017 بدتر شد و او علائم سردرد، سرگیجه، تب بالا و سرفه مداوم را تجربه کرد، بنابراین تصمیم گرفت معاینه شود و به کلینیک Unity point واقع در منطقه جنوب شرقی Des Moines رفت. .

هیئت منصفه آیووا 27 میلیون دلار در مورد آنفولانزای اشتباه تشخیص داده شده پرداخت می کند

چندین آزمایش روی او انجام شد و دستیاران پزشکی در کلینیک گزارش دادند که جوزف به آنفولانزا مبتلا شده است، به همین دلیل است که او دچار سرگیجه و تب شدید شده است. دستیار پزشکی به اشتباه تشخیص داد که جوزف به آنفولانزا مبتلا شده است زیرا نتایج آزمایش آنفولانزا منفی بود.

دستیار گزارش داد که او حتی بدون انجام آزمایشات اولیه خون و بررسی الگوهای شمارش کامل خون خود به آنفولانزا مبتلا شده است. امدادگر بدون معاینه صحیح از سلامت او، با سهل انگاری شدید، به او مسکن و تامیفلو داد و او را روانه کرد.

تأثیرات بد تشخیص اشتباه در مورد جوزف فوری‌تر و شدیدتر بود. علائم او بدتر شد و او به اورژانس مرکز پزشکی آیووا متودیست منتقل شد و در آنجا تشخیص داده شد. مننژیت باکتریایی مننژیت باکتریایی جوزف ناشی از عفونت در دریچه قلب او بود.

مغز و نخاع شما توسط غشاهایی به نام مننژ محافظت می شوند، و زمانی که این غشاها احتمالاً توسط باکتری هایی که وارد بدن شما می شوند و از طریق خون شما عبور می کنند، عفونی می شوند، متورم می شوند و باعث می شوند که به عمق بدن شما فشار بیاورند و بر نخاع شما تأثیر بگذارند. بقای کلی شما را تهدید می کند.

یکی از مشکلات اصلی مننژیت باکتریایی این است که به سرعت گسترش می یابد و می تواند سلامت شما را تنها در یک روز بدتر کند. تنها در چند ساعت، مننژیت باکتریایی نیز می تواند شما را بکشد.

بنابراین تشخیص علائم این بیماری حاد در اسرع وقت و شروع درمان برای جلوگیری از آسیب دائمی و بهبود میزان بقا ضروری است.

این مننژیت با انجام آزمایش خون و تجزیه و تحلیل شمارش خون عمومی بدن شما و پیروی از هرگونه تغییر و حرکت برای مشاهده الگوهای ناهنجاری شناسایی می شود. اگرچه این بیماری کمتر از آنفولانزای معمولی مسری است، اما تأثیر آن کشنده است.

اما وقتی جوزف برای تشخیص مراجعه کرد، حتی با وجود اینکه نتایج برای آنفولانزا منفی شد، دستیاران پزشکی نتوانستند آزمایش خون او را پیگیری کنند و او را به اشتباه آنفولانزا تشخیص دادند.

تا اینکه دو روز بعد او را به اورژانس بردند که به درستی تشخیص داده شد و دیگر خیلی دیر شده بود. او در کمای پزشکی قرار گرفت و مجبور شد 8 روز در بخش مراقبت های ویژه بماند.

علائم وی تشدید شد و در طول مدت اقامتش در بخش مراقبت‌های ویژه دچار سکته‌های متعدد شد، این سکته‌ها باعث آسیب دائمی به ظرفیت شنوایی او در گوش راست و بی‌حسی در چندین قسمت از بدنش شد. همچنین مشاهده شد که روند فکر او ساعت به ساعت کند می‌شود و واکنش‌های او نسبت به رویدادها ناپدید می‌شود و صدمات وارده به مغز او را ثابت می‌کند.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵موارد آنفولانزا در ایالات متحده در میان واکسیناسیون زمستانی در حال افزایش است هشدار!

🔵با افزایش موارد آنفولانزا، شهر آرلینگتون، تگزاس نرخ واکسیناسیون نسبتا بالایی دارد

اگرچه او زنده ماند، اما بدنش ضربه عمیقی خورد و باعث آسیب دائمی مغزش شد. اگر دستیاران پزشکی تشخیص درستی داده بودند، جوزف می توانست با آسیب اندک یا بدون آسیب به سلامتش، به جای رنج بردن از ناتوانی های دائمی و تغییر دهنده زندگی، درمان شود.

Southwest Des Moines به دلیل داشتن بیش از 410 کلینیک، 18 بیمارستان منطقه ای و حدود 20 بیمارستان شبکه اجتماعی که در سراسر آیووا، ایلینویز و ویسکانسین پراکنده شده اند، به دلیل امکانات مراقبت های بهداشتی در سطح جهانی خود شناخته شده بود. اندکی پس از آن، شکایتی علیه کلینیک در سال 2017 تنظیم شد که رای نهایی آن روز دوشنبه اعلام شد، جایی که هیئت منصفه IOWA حکمی 27 میلیون دلاری علیه کلینیک صادر کرد.

با وجود درمان نادرست جوزف و قرار دادن جان او در خطر دائمی، سخنگوی یونیتی پوینت هلث بیانیه ای منتشر کرد و گفت که بیمارستان وی تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام داده و با بالاترین استانداردهای مراقبتی با جوزف رفتار کرده و هیچ خطایی از جانب کلینیک وجود نداشته است. . و خاطرنشان کرد که درمانگاه از رای صادره راضی نیست و قصد دارد به زودی تجدید نظر کند.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)