هیلی بیبر برای قرار ملاقات با جاستین، شلوار نقره‌ای رنگی می‌پوشد


هیلی رود بیبر یک مدل آمریکایی، شخصیت رسانه ای و چهره سکولار است که 25 سال سن دارد. او در تبلیغات متعددی برای برندهای بزرگی مانند Guess، Ralph Lauren و دیگران ظاهر شده است. او با جاستین بیبر، نوازنده مشهور کانادایی که نیازی به اجرای نمایش نداشت، ازدواج کرد. جاستین به دلیل آهنگ‌هایش و همچنین ترکیب موسیقایی از ژانرها و نمایشنامه‌هایش که تأثیر بسزایی در موسیقی محبوب امروزی داشته است، بسیار شناخته شده است.

رابطه جاستین بیبر و هیلی بالدوین

اگر رابطه ای بین هیلی و جاستین احساس کنیم، تجلی محض است، زیرا نشان داده است که امکان ملاقات و در نهایت ازدواج وجود دارد. رابطه آنها فراز و نشیب های زیادی داشت.

هیلی بیبر در جلسه ای با جاستین، شلوار نقره ای شفاف خود را به نمایش گذاشت!!

از حدود سال 2015، این دو با هم قرار داشتند. برخی می گویند چند سال بعد از هم جدا شدند. در هر صورت آنها در سال ۲۰۱۸ با یک عکس زیبا در اینستاگرام از یکدیگر خواستگاری کردند و سپس ازدواج کردند. سرانجام، در سال 2019، آنها میزبان یک سرویس عروسی فوق العاده در Montage Palmetto Bluff، یک استراحتگاه مجلل در Blufton، کارولینای جنوبی بودند.

عصر ملاقات هایلی و جاستین –

این زوج اخیراً در مالیبو، نوبو ملاقات کردند. جایی که هیلی بیبر مدل باحال و شبانه روزی خود را در حالی که در شهر با دوست پسرش جاستین بیبر که لباس معمولی پوشیده بود، به نمایش گذاشت.

در همین حال، خواننده “بیبی” یک تی شرت سفید زیر یک کت پشمی قرمز-سبز، شلوار آبی گشاد، کفش های کتانی سفید محکم و کلاه سبز پوشیده بود.

هیلی، سازمان‌دهنده Row، در شهر شلوار نقره‌ای شفاف، روپوش سفید، کت پوست گوساله تیره و کفش‌های بدون بند مشکی تیره می‌پوشید. موهایش را پوشید و یک کاسه چرمی تیره پوشید.

این لباس برهنه مدتی است که توسط افراد مشهور از کندال جنر گرفته تا ریحانا پوشیده شده است. هایلی بیبر به تازگی در حمایت از گوه های نقره ای شفاف ظاهر شده است. در هر صورت، او مطمئناً فهمیده است که چگونه به لطف حس پیچیده اما مؤثر لباس پوشیدن، آنها را به گونه ای سبک کند که کمتر جنجالی باشد، اما همچنان شیک باشد.

در حالی که کل مجموعه برای یک شب عالی بود، شلوارها به وضوح برجسته بودند – شلوارهای شفاف و بریده با شکاف هایی در پایه نقره ای رنگ. بیبر برای جلوگیری از هر نوع فاجعه ای ترجیح داد زیر شلوارش سفید بپوشد. این تصمیم، و همچنین اضافه کردن یک کت پوست گوساله تیره به مجموعه، لباس کلی را ارتقا داد.

به نظر می رسید که بیبر زیر کتش یک تاپ سفید ساده پوشیده بود. او همچنین فرمان را با ست کردن آن با پشتی چرمی که با همه چیز هماهنگ است، ساده نگه داشت و آن را با پاشنه های تیره با بندهایی از Femme، یک برند کفش مستقر در لس آنجلس، تکمیل کرد. ظاهر او تماشاگران را شگفت زده کرد زیرا بسیار جذاب است.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید