وانیل فرووی خانگی! – لورا لی متعادل


 • 1 لیوان بادام زمینی
 • 1 لیوان ماست یونانی بدون لاکتوز FAGE BestSelf
 • 1 لیوان شیر بادام شیرین نشده
 • 2 قاشق روغن آووکادو
 • 3/4 لیوان شربت افرا
 • 2 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • خرج کردن نمک دریا

دستورالعمل های سازنده کرم یخ:

 1. حداقل 24 ساعت صبر کنید تا ظرف بستنی منجمد شود. بادام زمینی ها را در یک کاسه در یک منطقه سایه دار روی میز قرار دهید. آن را با آب تصفیه شده در دمای اتاق بپوشانید و به مدت 8 ساعت یا یک شب بخیسانید.
 2. روی یک قالب استاندارد (حدود 8x4x3) با کاغذ مخصوص نچسب بپوشانید. توصیه می کنم طرفین را با گیره های اتصال دهنده پایین نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که در فریزر جایی برای تابه وجود دارد.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. در یک مخلوط کن ، تمام مواد ماست یخ زده را مخلوط کرده و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود.
 4. داخل بستنی ساز بریزید و طبق دستور روی بسته ، هم بزنید. این کار برای من حدود 25 دقیقه طول می کشد. مخلوط باید شبیه ماست نرم یخ زده باشد. ماست یخ زده را در قالب نان بکشید ، روی آن را با پلاستیک بپوشانید و قبل از سرو به مدت 8 ساعت فریز کنید. پیشنهاد می کنم بستنی را قبل از مخلوط کردن حدود 15 دقیقه استراحت دهید. مواد باقی مانده را می توان به مدت 1 ماه در فریزر محکم بست.

بدون دستورالعمل سرمازدگی شدید:

 1. یک تابه 11x8x2 (یا اندازه مشابه) را با کاغذ مخصوص نچسب بپوشانید و آن را حداقل به مدت 8 ساعت و تا یک شب در فریزر قرار دهید. من از گیره های کراوات برای پایین نگه داشتن کناره ها استفاده می کنم.
 2. بادام زمینی ها را در یک کاسه در یک منطقه سایه دار روی میز قرار دهید. آن را با آب تصفیه شده در دمای اتاق بپوشانید و به مدت 8 ساعت یا یک شب بخیسانید.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. تمام مواد ماست یخ زده را در مخلوط کن ریخته و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود. در یک تابه سرد بریزید و 30 دقیقه بدون سرپوش فریز کنید.
 4. از مخلوط کن دستی استفاده کنید تا مخلوط را به دقت 5 دقیقه بزنید. این فرآیند را فریز کرده و هر 30 دقیقه ، 6 بار دیگر (بله ، بیش از سه ساعت!) تکرار کنید.
 5. روی آن را محکم ببندید و 8 ساعت قبل از لذت یخ بزنید. پیشنهاد می کنم بستنی را قبل از مخلوط کردن حدود 15 دقیقه بگذارید. مواد باقی مانده را می توان به مدت 1 ماه در فریزر محکم بست.دیدگاهتان را بنویسید