واکنش وزارت ورزش به برکناری آجورلو و احتمال تغییرات در پرسپولیس


به گزارش خبرنگار مهر ، وی در خصوص تغییر ناگهانی مدیرعامل باشگاه استقلال و اینکه آیا این تصمیم از سوی وزارت ورزش گرفته شده است یا خیر، گفت: هیئت مدیره باشگاه امضا دارد و می توانید از آنها بپرسید.
وی درباره اینکه امروز جلسه ای در خصوص باشگاه پرسپولیس و احتمال جایگزینی رضا درویش مدیرعامل این باشگاه برگزار می شود، تاکید کرد: اطلاعی ندارم.
معاون وزیر ورزش در پاسخ به اینکه یکی از اعضای هیئت مدیره موافق برکناری آجورلو نبود و صورتجلسه جلسه را امضا نکرد، گفت: وقتی اکثریت امضا کردند و این اتفاق افتاد، حالا… (سخنان وی. نیمه تمام است)
پولادگر در خصوص موضوع اعزام خبرنگاران به جام جهانی قطر و اقدامات وزارت ورزش در این زمینه یادآور شد: این موضوع همواره بر عهده فدراسیون فوتبال بوده است. در این مدت وزارتخانه تمام تلاش خود را انجام خواهد داد و انشاءالله شرایط را فراهم خواهیم کرد. این یک جام جهانی استثنایی در این مکان است و ممکن است تا سال ها این اتفاق نیفتد. ما تلاش می کنیم تا خبرنگاران حضوری جسورانه و پرشور داشته باشند. حتی خبرنگاران زن!
وی در پاسخ به سوال دیگری درباره دلیل اخراج آجورلو توسط مدیریت باشگاه استقلال گفت: از دلیل اخراج آجورلو اطلاعی ندارم!
معاون وزیر ورزش درباره حضورش در مراسم روز ملی پارالمپیک گفت: افتخار حضور در مراسم باشکوه روز پارالمپیک را داشتم. معلولان و جانبازان مظهر ایمان، انگیزه و امید به ویژه در عرصه ورزش هستند که تمایزات بسیاری را ایجاد کرده اند. در کشور ما شرایط ایجاد شده برای جانبازان و معلولان و پارالمپیک بی نظیر است.
پولادگر در خصوص مشکلات صدور روادید ورزشکاران ایرانی برای حضور در میادین بین المللی و اینکه آیا این مشکل به دلیل عدم کفایت فدراسیون است یا مشکلات بین المللی، تصریح کرد: نظر شما چیست؟ معمولا قطع اینترنت را بهانه می کنند. این کار با فکس نیز قابل انجام است. موضوع فقط ایجاد اختلال نیست. همه می دانیم که دشمنان قسم خورده کشور و مردم بسیار گستاخانه و آشکارا مواضع خود را در این شرایط نشان می دهند. قبلا اینطوری نبود این نشان می دهد که دشمن می خواهد وارد ورزش شود و باید زیرکانه از این اتفاقات جلوگیری کرد. این فقط در مورد ویزا نیست. برخی از میزبانان ما را هدف گرفته اند تا از ما بگیرند. سعی می کنیم این اتفاق نیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید