وزیر ورزش باید برای اصلاح کادر فنی تیم ملی فوتبال بیاید


به گزارش ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) در تذکر شفاهی گفت: با وجود شناسایی حریفان تیم ملی فوتبال در جام جهانی، شرایط فوتبال و تیم ملی در شأن و منزلت تیم ملی نیست. مردم و کشور». وضعیت نابسامان فدراسیون فوتبال و عدم هماهنگی برای برگزاری مناسب مسابقات تدارکاتی مردم و جوانان را نگران کرد. همچنین خبر خوبی برای آینده فدراسیون وجود ندارد. چرا که شنیده می شود برخی از سیاستمداران همچنان در حال برنامه ریزی برای آینده فوتبال هستند و قصد دارند نسخه خود را بالای سر فوتبال بگذارند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت مشکلات و قرار گرفتن تیم ملی فوتبال در گروه سختی، وزیر ورزش رسا وارد عمل شده و تمام تلاش خود را برای اصلاح کادر فنی و برگزاری مسابقات تدارکاتی مناسب و تقویت می کند. روحیه تیم ملی». کادر فنی فعلی تجربه کافی برای حضور در جام جهانی را ندارد. به اعتبار ورزش در کشور توجه کنید.

نماینده فلاورجان در مجلس در تذکری دیگر گفت: ماه هاست که گزارش شورای تحقیق و تفحص از فولاد مبارکه اصفهان به تصویب کمیته صنعت رسیده است. این فسادها 92 هزار میلیارد تن است. متاسفانه این گزارش به بهانه های مختلف از جمله عدم ارائه گزارش کمیته در کشوی هیئت مدیره گیر می کند و خوانده نمی شود. دلیل عدم اجازه خواندن این گزارش چیست؟

موسوی لارگانی همچنین در خصوص قطعی برق چاه های کشاورزی به وزیر نیرو یادآور شد: چرا باید 5 ساعت در روز برق چاه های کشاورزی قطع شود؟

وی به وزیر آموزش و پرورش یادآور شد: رتبه بندی معلمان به همت مجلس تصویب و در هیات نظارت نیز تصویب شده است، چرا درخواست نمی شود؟ آیین نامه معلمان باید هر چه زودتر صادر شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید