ویرایش کارداشیان کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر را آزار می دهد!!!


قرار بود نامزدی کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر برای آنها باشد. در عوض، عروس جدید ادعا می کند که ویرایش Hulu کارداشیان ها تمرکز زیادی بر بدبختی احتمالی دوست پسر سابق کورت، اسکات دیسیک دارد. به گزارش توفاب، کورتنی 43 ساله در حین صحبت با یکی از دوستان خانوادگی خود به نام استفانی شپرد اظهار نظر کرد. او گفت که او و اسکات دوست ندارند هنگام فیلمبرداری اپیزودی که شامل خواستگاری عاشقانه آنها در ساحل است، “درام” در اطراف خود داشته باشند.

کورتنی به استفانی گفت: «ما در حال فیلم‌برداری هستیم و بیشترین لذت را می‌بریم، تدوین را تماشا می‌کنیم، و بسیار ناراحت هستیم زیرا در حال گذراندن این درام هستیم. بیایید کورتنی را بگیریم. آن را به عنوان درام انتخاب می‌کنند، ویراستاران یا شخص دیگری این را به عنوان «بیایید کورتنی را بگیریم» درک می‌کند.

ویرایش کارداشیان کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر را آزار می دهد!!!

در اعترافات اپیزودیک کورتنی مشخص شد که خواهران کارداشیان تهیه کنندگان اجرایی سریال آینده Hulu هستند. از آنجایی که آنها تهیه کننده اجرایی هستند، حق نمایش زودهنگام را دارند که به آنها امکان می دهد اطمینان حاصل کنند که “داستان های ما منتقل می شود.”

ویرایش کارداشیان کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر را آزار می دهد!!!

مروری بر این قسمت پخش شد کندال جنر. با این حال، پس از تماشای قسمت نامزدی، این زوج ناراضی بودند، زیرا فکر می کردند که نگرانی فعلی برای اسکات، لحظه آنها را انتخاب کرده است. آنها اپیزود را تماشا کردند و احساس کردند که یک مشکل موقتی برای اسکات، انتخاب لحظه است.

شبی که او ظاهر شد، فکر نمی‌کردم، “خدایا، همه آدم‌هایی هستند که این را انتخاب می‌کنند،” چون بخشی از آن شب نبود. در عوض، تنها دو ثانیه از آن شب گذشته بود.

کورتنی گفتگوی خود را با استفانی از سر گرفت و گفت: «من حتی آن را در حین تماشای برنامه به یاد نداشتم.

او در پاسخ به این سوال که امیدوار است در قسمت بعدی چه اتفاقی بیفتد، گفت: “از آنها می خواهم آن را حذف کنند و در قسمت بعدی قرار دهند تا احترام خود را نشان دهند و به ما اجازه دهند وقت خود را صرف کنیم!” این باید حذف شود و در قسمت تنظیم شود. قسمت بعدی، به ما احترام بگذارید، “او امیدوار است.

مثل نصف شب نبود، همانطور که قرار بود در یک قسمت باشد که ناامیدکننده بود. افسانه ستاره واقعیت حتی گفت که می خواهد صحنه بیش از حد را قطع کند.

کتاب داستانهای واقعی همینطور که هست.نمیخوام بی احساس بیرون برم. ما هفت سال گذشته از هم جدا بودیم و همه چیز خوب است. برای من خوب است که خاطرات جدیدی ایجاد کنم و رویکردهای جدیدی را برای مشکلات قدیمی امتحان کنم.

خالق پوش از شیوه ای که نسخه ویرایش شده یک خط داستانی “قدیمی” را برجسته می کند که شامل میسون، پنه لوپه و پدر بیولوژیکی راین است، ابراز نارضایتی کرد. او توضیح داد که به این ترتیب فرد “روی چیزی که وجود ندارد” سرمایه گذاری می کند و “از این داستان قدیمی حمایت می کند.” او گفت: “این باید یک قسمت الهام بخش در مورد بیرون آمدن از روابط سمی و داشتن این داستان عاشقانه افسانه ای باشد که حقیقت من است.”

اگرچه ممکن است کورتنی و تراویس را تا حدی عصبانی کرده باشد، اما به هیچ وجه از شادی کلی آنها کاسته نشده است که آنها در 22 مه در مراسمی در پورتوفینو ایتالیا، پس از تمرین در لاس وگاس و یک مراسم قانونی ازدواج کردند. سانتا باربارا، کالیفرنیا

ادامه مطلب

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید