ویزیت تغذیه ای در خانه نکات تغذیه خانگی رژیم اینترنتی | متخصص تغذیه و رژیم درمانی بالینی


ویزیت تغذیه در منزل

در برخی موارد ، به دلیل مشکلات جسمی ، فرد نمی تواند به مطب متخصص تغذیه مراجعه کند ، بنابراین می تواند مراجعه کند ویزیت تغذیه در منزل و از توصیه های تغذیه ای استفاده کنید.

ویزیت تغذیه در منزل

در ویزیت تغذیه در منزل من متخصص تغذیه ، برای مشاوره و ارزیابی وضعیت بیمار به بیمار مراجعه کنید و رژیم غذایی متناسب با شرایط را با بیمار تهیه کنید و در پایان هر دوره ، برای بررسی روند درمان و تغییر رژیم غذایی مجدد ، برای ویزیت بیمار در خانه بیمار می آید

مشاوره در مورد رژیم درمانی

  • یکی متخصص تغذیه به هیچ وجه نمی خواهم به شما بگویم که توصیه می کنم مادر غیر فعال باشد. بلکه رژیم بر اساس رژیم غذایی است که تمام اعضای خانواده از آن استفاده می کنند و به ترتیب خاصی با آنها سازگار است.
  • با برنامه رژیم غذایی و بدون استفاده از داروهای شیمیایی و تثبیت دوره درمان ، می توانید کاهش وزن تضمینی داشته باشید.
  • به خاطر داشته باشید که اگر رژیم غذایی خود را از مشاور تغذیه تغییر دهید ، ضعیف نخواهید بود و هیچ گونه مشکل پوستی یا ریزش مو نخواهید داشت.
  • در رژیم درمانی ، مشکلاتی مانند اضافه وزن ، مشکلات معده ، سوء تغذیه و … بهبود می یابد.

نقش متخصص تغذیه در سلامت

  • خوب است بدانید که تغذیه تأثیر بسزایی در حفظ سلامتی دارد. به همین دلیل بهتر است برای داشتن سلامت کامل با یک متخصص تغذیه مشورت کنید تا او بتواند شما را بر اساس تحصیلات و سابقه کاری شما در رژیم غذایی روزانه شما راهنمایی کند.
  • گاهی اوقات بیماری هایی که از آن رنج می برید به دلیل عادات غذایی نامناسب است که می توانید با بازیابی سلامتی خود آنها را اصلاح کنید.
  • علاوه بر این ، تغذیه مناسب در کودکان ، بهترین رشد آنها را افزایش می دهد و هوش کودکان را افزایش می دهد ، بنابراین با مشورت با یکی از آنها متخصص تغذیه خوب ، شما می توانید بهترین و سالم ترین غذا را برای فرزندان خود تهیه کنید.

بهترین متخصص تغذیه را انتخاب کنید

برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب می توانید از دوستان خود بپرسید یا بهترین متخصص تغذیه را در Google جستجو کنید.

پس از تهیه لیستی از بهترین متخصصان تغذیه که مشاوره تغذیه و ویزیت های خانگی را ارائه می دهند ، به دنبال آنها باشید و سپس با بهترین ها صحبت کنید و از آنها بخواهید برای ویزیت شما به خانه بیایند.

اطمینان حاصل کنید که همه مشکلات و درخواست های خود را در طول بازدید با یک متخصص تغذیه در میان بگذارید تا بتواند شما را به درستی راهنمایی کند.

رژیم غذایی اینترنتی

باید بگوییم که در برخی موارد ، از آنجا که متخصص تغذیه برای ویزیت به خانه نمی رود و خود فرد قادر به رفتن به مطب نیست ، می تواند از رژیم غذایی اینترنتی استفاده کند.

در رژیم غذایی آنلاین ، فرد تمام مشکلات و اطلاعات از جمله سن ، قد و … را برای بهترین متخصص تغذیه ارسال می کند و پس از بررسی اطلاعاتی که ارائه می دهید ، برنامه رژیم غذایی مناسبی را تهیه کرده و برای شما ارسال می کند ، و فرآیند به شما را دنبال کنید

دکتر مهدی شادنوش یکی از متخصصان تغذیه ، مشاوره و بازدید از تغذیه در منزل ، رژیم اینترنتی ، کاهش وزن تضمینی ، رژیم درمانی و غیره به بیمارانش

ویزیت تغذیه در منزل

با افزایش سن ، نیازهای غذایی و اشتهای ما تغییر می کند. افراد مسن کمتر غذا می خورند و به کالری کمتری نیاز دارند. با این حال ، جنبه های دیگری از رژیم غذایی باید مورد توجه قرار گیرد ، مانند ویتامین ها ، میزان مواد معدنی و غذاهایی که می توانند برای افراد مسن خطرناک باشند.

سالمندی سنی است که نباید در رژیم غذایی خود سخت گیری کنید. نکته مهم این است که افراد مسن به اندازه کافی غذا بخورند و در صورت نیاز مکمل مصرف کنند.

اطمینان از این امر یکی از نکات کلیدی در ارائه خدمات بازدید از تغذیه در منزل است. بنابراین ، به دلیل ناتوانی برخی افراد مسن در مراجعه به متخصص تغذیه برای دریافت توصیه های صحیح رژیم غذایی ، این خدمات توسط متخصص تغذیه به صورت حضوری در منزل ارائه می شود. وعده های غذایی یک فرایند مهم در طول روز است و ساختار اساسی یک روز مراقبت از خانه را تشکیل می دهد.

مواد مغذی عمومی برای افراد مسن

در سنین بالا ، نیازهای انرژی به دلیل کاهش میزان متابولیسم پایه و کاهش سطح فعالیت بدنی کاهش می یابد.

از آنجا که مواد مغذی برای سالمندان یک تمرکز مهم است ، باید به پزشک اجازه داده شود غذاهای خاصی مصرف کند. این بدان معناست که سه وعده غذایی در روز تنها روش ایده آل برای یک فرد نیست و اگر می خواهید پنج وعده غذایی کوچک یا حتی یک وعده در روز بخورید ، این کاملاً قابل قبول است.

همچنین توصیه می شود افراد مسن مکمل حاوی 10 میلی گرم ویتامین D در روز مصرف کنند. مولتی ویتامین ها ضروری نیستند و به دلیل خطر ابتلا به سنگ کلیه به دلیل عدم فعالیت در سنین بالا توصیه نمی شوند. به عنوان یک قاعده کلی ، غذا باید خوشمزه ، لذت بخش ، آسان برای خوردن و بدون استرس باشد و مقدار مورد نیاز انرژی و مواد مغذی را تأمین کند.

کمبود اشتها و سوء تغذیه

مطالعات نشان می دهد که افراد مسن در شرایط خاصی زندگی می کنند و بیشتر از سوء تغذیه رنج می برند. این مشکل به دلیل نظارت ناکافی ، مشغله زیاد خانواده هنگام تغذیه سالمندان و عدم وجود منوی غذایی هنگام غذا خوردن است.

یکی از بزرگترین مزایای انتخاب متخصص تغذیه برای متخصص تغذیه خانگی این است که می توان مشکلات تغذیه ای را کنترل و مدیریت کرد.

علاوه بر این ، مشکلات جسمی و روحی می تواند اشتها و حتی سوء تغذیه را کاهش دهد. در این موارد ، متخصص تغذیه توصیه می کند ابتدا انرژی و سپس تغذیه کنید. اگر یک فرد مسن دوست دارد یک تکه کیک بخورد و دوست ندارد یک وعده غذایی کامل بخورد ، بهتر است یک تکه کیک را بخورید تا چیزی نخورید.

اطمینان از تامین نیازهای بهداشتی با مواد مغذی

گاهی اوقات والدین شما یا اعضای بزرگتر خانواده که برای شما عزیز هستند دارای مشکلات سلامتی هستند که بر نحوه غذا خوردن و غذایی که می خورید تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، یک فرد مبتلا به دیابت باید به طور منظم وعده های غذایی کوچک بخورد و مصرف قند خود را محدود کند.

حساسیت غذایی در افراد مسن نادر است. اما از آنجا که خوردن برخی غذاها مانند تخم مرغ و گوشت مشکل است ، کمبود آهن و میزان ویتامین B12 در افراد مسن بیشتر مشاهده می شود.

چه موقع ویزیت تغذیه باید انجام شود؟

ویزیت تغذیه می تواند در زمان های مختلف مفید باشد. گاهی اوقات یک دیدار کوتاه برای ایجاد تغییر بزرگ کافی است. اما گاهی خانواده ها تصمیم می گیرند این ملاقات ها را بیشتر برای یکی از اعضای بزرگتر خانواده انجام دهند.

بهترین راه برای بازدید از خانه تغذیه چیست؟

می توانید از خدمات ارائه شده توسط متخصص تغذیه در خانه خود برای ملاقات با یکی از اعضای سالخورده خانواده استفاده کنید. بدون شک ، این تصمیم مناسب ترین راه حل برای شما و اعضای قدیمی خانواده شما است.

ویزیت تغذیه در منزل

هزینه مراجعه به متخصص تغذیه چقدر است؟

هزینه ویزیت تغذیه در منزل این بسته به مطب و آنلاین متفاوت است و توسط عوامل مختلفی از جمله مشکلات شما ، دوره درمان و غیره تعیین می شود.

به خاطر داشته باشید که برای انتخاب یک متخصص تغذیه خوب ، مراقب باشید و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

امروز برای انتخاب یک متخصص و توصیه های تغذیه ای خوب ، چندین راه وجود دارد ، مانند جستجو در Google یا پرسیدن دوستان و آشنایان.

دیدگاهتان را بنویسید