وی قصد دارد 500 خانه مذهبی در سیستان و بلوچستان بسازدایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: آنها. در حوزه فرهنگ نیز راه هایی برای مبارزه با افکار انحرافی وجود دارد.

به گزارش ایسنا – حجت الاسلام والمسلمین منصور باقربیگ در نشست خبری 10 تیرماه سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی نیز به تعداد مبلغان در استان اشاره کرد و گفت: حضور مبلغان متفاوت است. در شهرهای زاهدان، چابهار و زابل و حدود 500 اتاق در استان به طور مداوم فعال هستیم.

وی افزود: جوانان موضوع مهم دیگری است که با انتصابات جدید در سازمان تبلیغات ثابت شده و راه را برای ورود جوانان به عرصه انتخابات باز کرد و امروز در زاهدان یک هیئت مذهبی جوان بسیار با انگیزه داریم. “

مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: توسعه تبلیغات مردمی از اولویت های این نهاد استانی است که بر اساس آن همه مردم احساس تکلیف می کنند و هر فردی مبلغ دینی و فرهنگی است.

وی افزود: به دستور امام راحل (ره) این سازمان برای ارائه خدمات مطلوب در زمینه مسائل فرهنگی و گسترش اسلام در سراسر کشور تأسیس شد.

وی گفت: امسال به مناسبت سالروز تبلیغات اسلامی برنامه های متنوعی از جمله تجدید میثاق با شهدای انقلاب و پاسداشت مقدس، دیدار با خانواده شهدای تبلیغ، تجلیل از برترین های تبلیغ و افشاگری برگزار می شود. سازمان تبلیغات استان، افتتاحیه رسمی رویداد تابستانی «گام نو»، دیدار با نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، اردوی خانواده طوبی با حضور کلیه کارکنان برگزار می شود. خانوادهی آنها.

مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در رویداد تابستانی گام نو یکی از برنامه های تابستانی سازمان از معلمان کشوری و استانی در آموزش و پرورش استفاده می شود و مخاطبان آن فعال هستند. گروه ها و سازمان های استانی …

وی گفت: ثبت نام این رویداد تابستانی از یکم تا دهم تیرماه است که در دو بخش آموزشی و داوری انجام می شود.

حجت الاسلام باگربیگ همچنین به ایام محرم اشاره کرد و افزود: این ایام برنامه ریزی شده و به تمامی ادارات و شهرستان ها اطلاع رسانی شده است چرا که امسال با توجه به بازگشایی مرز زمینی، زائران می توانند از رمضان نیز عبور کنند. «مرز تا مرز مریوه». وارد شوید که تعداد زیادی نمازگزار خواهیم داشت.

انتهای پیام/

جادوگران

دیدگاهتان را بنویسید