پرسش و پاسخ با متخصص: طول چرخه ، دوره های سنگین ، اندومتریوز و فیبروم با دکتر استفه داورنلاس


در اینجا یادداشت های قسمت 343 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای ثبت نام به Apple Podcast یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و دکتر Steffe D’Ornellas در مورد طول دوره ، دوره های سنگین ، اندومتریوز و فیبروم ها بحث می کنند ،

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] بنویسید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی از کمک و حمایت برخوردار می شوند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت هزینه دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:47] پرسش و پاسخ با متخصص: طول چرخه ، دوره های سنگین ، اندومتریوز و فیبروم با دکتر استفه داورنلاس

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

درباره دکتر استفه د اورنلاس بیشتر بدانید

دکتر استفه د اورنلاس را در اینستاگرام دنبال کنید

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً وارد بهینه سازی نور شده و نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً پس از تاریکی فیلتر می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در این زمینه انجام نمی دادم و به ویژه در شب دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس خستگی غیرقابل توضیح بودم. من اکنون هر بار که شب ها به صفحه خواب و لنزهای BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی ندارم ، از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را داشتند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی داوری شده باشد. تعداد زیادی لنز ارزان وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را با این کار تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.

BiOptimzer

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد منحرف می شوند زیرا فکر می کنند این مورد فقط مربوط به افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است. اما قند خون یک موضوع است. همه او نیاز به درک دارد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان کربوهیدرات فرآوری شده خود را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی اوقات تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “نه” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود بر روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون به طور ایمن باعث کاهش قند خون شما بعد از غذا می شود تا بتوانید وزن مناسبی داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید