پرسش و پاسخ با متخصص: مشکلات قاعدگی ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز


در اینجا یادداشت های قسمت 341 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای ثبت نام به Apple Podcast یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، Noelle و دکتر Heather Rhodes مشکلات قاعدگی ، PMS و PCOS را مورد بحث قرار می دهند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] بنویسید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار دریافت حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[04:54] پرسش و پاسخ با متخصص: مشکلات چرخه قاعدگی ، PMS و PCOS با دکتر هدر رودز

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

درباره دکتر هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودز را در اینستاگرام دنبال کنید

راهنمای تعادل هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م mostثرترین روش های سلامتی است که می توانید با دستگاه در خانه استفاده کنید. این به من در بهبود خواب ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس شگفت انگیز است.

Joovv نام تجاری پیشرو در مورد درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من به تازگی وارد بهینه سازی نور شدم و نور کامپیوتر و نور آبی را کاملاً پس از تاریکی فیلتر کردم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در این زمینه انجام نمی دادم و به ویژه در شب دچار خستگی چشم ، میگرن و احساس خستگی غیرقابل توضیح بودم. من اکنون هر بار که شب ها به صفحه خواب و لنزهای BLUblox نگاه می کنم و از آن زمان هیچ علامتی ندارم ، از عینک فیلتر رایانه ای BLUblox استفاده می کنم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را دیدند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی مورد بررسی قرار گیرد. تعداد زیادی لنز ارزان وجود دارد که در واقع تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای این کار تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، و از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.دیدگاهتان را بنویسید