پرسپولیس – الهلال | چرا سرخ پوشان می توانند صعود کنند؟


شفقنا – پرسپولیس به دو دلیل شانس بالایی برای شکست الهلال و صعود به دور بعد دارد.

به گزارش شفقنا ورزشی، در یکی از حساس ترین بازی های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس شنبه در عربستان به مصاف الهلال می رود.

سرخ پوشان به دو دلیل شانس زیادی برای پیروزی در این دیدار و صعود به دور بعد دارند.

تیم باانگیزه و با کیفیت یحیی

پرسپولیس در سالهای اخیر انگیزه لازم را برای درخشش در لیگ ایران و لیگ قهرمانان آسیا به دست آورده است. سرخ پوشان موفق ترین تیم فوتبال آسیا در ۵ سال اخیر بوده اند و دو صعود اخیر به فینال این رقابت های به خوبی چنین چیزی را ثابت می کند.

یحیی بازیکنان بسیار باانگیزه و باکیفیتی دارد. تیم به خوبی در تابستان تقویت شده است و سرخ پوشان بمب انگیزه هستند و این می تواند آنها را برابر الهلال که این روزها اصلا از نظر روحی خوب نیست پیروز کند.

و اما دلیل دیگر افت نماینده عربستان است که در مرحله گروهی هم به سختی توانست صعود کند. الهلال بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد اما به اذعان بسیاری از کارشناسان ژرادیم نتوانسته که تیم را هماهنگ کند و این تیم تنها به مهارت های فردی خارجی های خود وابسته است.

الهلال خط دفاعی ناامید کننده ای دارد و سرعت بازیکنانی مثل امیری، ترابی و آل کثیر و حتی عبدی می تواند تیم را در ضد حملات بسیار اذیت کند. اگر خط دفاعی سرخ پوشان آماده باشد این تیم شانس بسیار زیادی برای صعود و قهرمانی دارد.

منبع: شفقنا ورزشی

خبرهای داغ دیگر:

دیدگاهتان را بنویسید