پرسپولیس 1 – 0 مس رفسنجان/صدرشی با پیروزی اقتصادی


پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر مقابل مس رفسنجان پیروز شد و به عنوان قهرمانی لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان از ساعت 17 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

با این نتیجه روند شکست ناپذیری مس رفسنجان پس از 9 هفته شکسته شد و پرسپولیس پس از دو هفته ناکامی قهرمان شد.

پرسپولیس یک – مس صفر

گل: یورگن لوکادیا در دقیقه 19 برای پرسپولیس

نکته ها

پرسپولیس: اول – 18 امتیاز

مس: 6 – 13 امتیاز

کارت زرد: فرشید باقری، جفرسون باهیا و حامد لک از مس رفسنجان – وحید امیری از پرسپولیس.

کارت قرمز:-

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلیگنجی، گلسیانی، وحید امیری (علی نعمتی 85)، اسماعیلی فر، کمال سوگنیا، سینا اسدبیگی، سعید صادقی (فرشاد فرجی 90)، یورگن لوکادیا (شیخ دیاباته 85) و سروش رفیعی (محمد عمری 70).

ترکیب مس: حامد لخ، جفرسون باهیا، رامتین سلیمان زاده، شاهین توکلی، حسن جعفری (محمدحسین کریم زاده 64)، میثم تیموری (مهدی ترکمن 75)، فرشید باقری، سید مهدی حسینی (مهرداد رضایی8)، محسن 8. محبی 76 ) ، لوسیانو پریرا و فراز امامعلی (گودوین منچا 64).

موقعیت های خطرناک

در دقیقه چهارم سروش رفیعی اولین موقعیت بازی را ایجاد کرد اما ضربه حامد لک او را به کرنر فرستاد. در دقیقه 18 به دلیل افتادن توپ به دست رامتین سلیمان زاده، داور پنالتی نشان داد.

گل: یورگن لوکادیا در دقیقه 19 پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند و از روی نقطه پنالتی دروازه حامد لک را باز کرد و پرسپولیس با یک گل پیش افتاد.

بعد از گل پرسپولیس هیچ موقعیت خطرناکی در این دیدار وجود نداشت. در دقیقه 60 سوروس رفیعی فرصت شوتزنی داشت که ضربه او به کرنر و بدون نتیجه رفت. در دقیقه 62 ضربه سر فراز امامعلی از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

خطرناک ترین موقعیت برای مس در دقیقه 78 ایجاد شد که ضربه شیمبا از جلوی محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف کمی از کنار تیرک دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. در دقیقه 82 ارسال ترکمان به محوطه جریمه به کریم زاده رسید اما این فوتبالیست به بدترین شکل توپ را زد.

در دقیقه 87 پرسپولیس زیر فشار حریف بیرون آمد اما ضربه سر گلسیانی به کرنر توکلی رفت.

دیدگاهتان را بنویسید