پرونده 220 شرکت متخلف در حمل و نقل کالا و مسافر به قانون مجازات اسلامی ارسال شد.


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان پرویز فرجی وی گفت: در همین مدت 220 پرونده در این دو بند تشکیل شد که ارزش تخلفات کشف شده یک هزار میلیارد و 545 میلیون ریال است.

وی در ادامه به آمار بازرسی های انجام شده در این بخش اشاره کرد و اظهار داشت: در این مدت 1910 مورد بازرسی در محدوده برون شهری انجام شد که منجر به 63 مورد به ارزش 289 هزار ریال و در قسمت داخلی نیز 2933 مورد بازرسی شد. منجر به 157 فقره تخلف به ارزش یک هزار و 256 میلیون ریال شد که به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

این در حالی است که بر اساس ارائه آماری از فعالیت بازرسان استانی در سراسر کشور از همان ابتدا سال جاری تاکنون در مجموع 12060 بازرسی انجام شده است حمل و نقل در داخل و خارج شهر صورت گرفت و منجر به 531 فقره تخلف به ارزش 6000 میلیون ریال شد.

مدیر سازمان نگهداری بازرسی خدمات خاطرنشان کرد: این سازمان با همه دقیق و جدی برخورد می کند خطا در ماده حمل و نقل جمع در داخل و خارج از شهر مسافران و بارها به صورت مستمر رصد می شوند و در صورت تخلف این شرکت ها با قانون برخورد خواهند کرد.

این کارمند؛ در عین حال لهجه نظارت مستمر بر عملکرد ناوگان حمل و نقل در داخل و خارج از شهر کالا و مسافر از شهروندان دعوت می شود با تماس با تلفن 124 و یا مراجعه به دفاتر کل صنعت، تخلفات احتمالی در این حوزه را گزارش دهند. مال خودم و تجارت استانی برای کمک به بازرسان در این نظارت مستمر.

دیدگاهتان را بنویسید