پس از صحبت های جو در مورد کنترل اسلحه در ایالات متحده


پس از کشته شدن 19 کودک و دو بزرگسال در تیراندازی در مدرسه ای در Uwalde، تگزاس، جو روگان به دلیل شنا کردن در یک مکالمه کنترل اسلحه در ایالات متحده مجازات شد.

جو روگان پس از بحث در مورد کنترل اسلحه در ایالات متحده احضار شد

سالوادور راموس، یک تیرانداز 18 ساله، از روز سه شنبه (24 مه) در مدرسه ابتدایی راب اووالده شروع به تیراندازی کرد.

مقامات می گویند قبل از شلیک، راموس با سلاح های نظامی و بیش از 660 گلوله فشنگ با ظرفیت بالا وارد مدرسه شد.

یافته ها نشان می دهد که تیرانداز چگونه بدون جلب توجه سازمان های مجری قانون موفق به خرید چنین سلاح هایی شده است.

جو روگان پس از شرکت در مذاکرات اسلحه در ایالات متحده مجازات شد

اندکی پس از تیراندازی، تعدادی از آمریکایی‌های سرشناس به آن واکنش نشان دادند و بسیاری از دولت به دلیل عدم ارائه اقدامات سختگیرانه‌تر برای کنترل اسلحه انتقاد کردند.

علاوه بر این، این یک تمایل طبیعی برای کسانی است که در قدرت هستند تلاش کنند تا قدرت بیشتری را حفظ کنند و به دست آورند.»

نظرات این پادکست مشکوک علیرغم شواهد انتقادی کشورهایی مانند استرالیا و ژاپن است که عملاً عبور سلاح گرم را از طریق قوانین سختگیرانه یا در مورد دوم با پرداخت غرامت به شهروندان برای تسلیم سلاح خود به دولت حذف کرده اند.

طرفداران و بینندگان واکنش‌های متفاوتی نسبت به برنامه روگان داشتند، به طوری که برخی او را به دلیل «استدلال‌های احمقانه» در پخش اینترنتی خود که قبلاً به دلیل انتشار اطلاعات نادرست در مورد بسیاری از موضوعات مجازات شده بود، «احمق صریح» خطاب کردند.

ارنست اونز، ستون نویس فیلی مگ، می نویسد: «جو روگان هر روز با دنبال کردن یک مسیر وحشتناک بر اساس قضاوت معقول پول زیادی به دست می آورد.

روگان پیشنهاد داد که اجازه پخش ویدیوی زنده از Redban را از خانه‌اش بدهد و با دنبال‌کنندگان در کانال گفتگو و توییتر همکاری کند، و بخش صوتی به عنوان یک پخش اینترنتی دانلودی پس از گذراندن مدتی در Justin.tv ارائه می‌شود.

روگان متاثر از سبک مکالمه باز اوپی و آنتونی و همچنین برنامه زنده Ustream، Live from the Compound آنتونی کومیا بود که او از استودیوی خود در انبار خود میزبانی می کرد.

یوتیوب جایی است که باید باشید

پخش اینترنتی در ابتدا در خانه روگان در کالیفرنیا ضبط شد.

چندین قسمت در کلوپ کمدی آیس هاوس در پاسادنا، کالیفرنیا، که با نام استودیو Deathsquad نیز شناخته می شود، از 24 نوامبر 2011 ضبط شد.

از 27 نوامبر 2012، بیشتر قسمت ها در یک استودیوی سرپناه در وودلند هیلز، لس آنجلس، که روگان آن را اجاره کرده بود، نگهداری می شد. در 18 آگوست 2017، 1000 قسمت با مهمانان کمدین جوی دیاز و تام سگورا پخش شد.

در ژانویه 2013، قسمت‌های ویدیویی ضبط آنلاین با نام PowerfulJRE در یوتیوب آپلود شد و قسمت‌ها مرتباً صدها هزار تا میلیون‌ها بازدید را به خود جلب کردند.

بعداً در سال 2013، ردبان شروع به کاهش زمان خود به عنوان تنها تهیه کننده پخش اینترنتی کرد، زیرا روگان هر هفته تعداد پخش های دیجیتالی را افزایش می داد، “تا جایی که روگان مجبور شد شش، هفت ساعت راه برود.” خیلی چیزها را خودش به عهده می گیرد.

در نتیجه، جیمی ورنون به عنوان خالق بعدی استخدام شد، در ابتدا برای ایفای نقش یک همکار Redban، قبل از اینکه به Redban رفت تا تقریباً نیمی از قسمت‌هایی را که دریافت کرده بود بسازد.

ورنون به زودی یک شغل تمام وقت گرفت و ردبان به عنوان یک بازدید کننده از ضبط دیجیتال ثبت شد.

بیشتر بخوانید:دیدگاهتان را بنویسید