پولادگر: در باشگاه استقلال چاره ای نداریم/ قایقرانی قبل از انتخابات 2 فدراسیون می شود


به گزارش ایسنا، محمد پولادگر درباره تبدیل شدن قایقرانی به دو فدراسیون و در پاسخ به این سوال که آیا این اتفاق قبل از انتخابات فدراسیون می افتد یا بعد از آن، گفت: قبل از انتخابات فدراسیون انجام می شود. ، تشکیل دو فدراسیون در 6 ماه آینده اتفاق می افتد.
وی درباره به تعویق افتادن جلسه اضطراری فدراسیون گلف گفت: در گلف هم انتخابات برگزار می کنیم و تا چند روز دیگر سرپرست قرار می دهیم.
وی درباره وضعیت انتخابات فدراسیون سوارکاری گفت: این را از آقای فرهادیان بپرسید.
پولادگر برای مدال آوری تیم ملی تیراندازی در مسابقات جهانی و در پاسخ به این سوال که آیا حمایت خاصی از این رشته می شود یا خیر؟ وی گفت: 100 درصد یکی از حوزه هایی است که ما مدال المپیک داریم و قطعا کمک خواهیم کرد و واقعا امیدواریم که این منطقه در المپیک و بازی های آسیایی برای ما افتخار کسب کند. ما همچنین در بحث بودجه کمک می کنیم. البته می دانید که فدراسیون مدتی در هاله ای از ابهام قرار داشت و شرایط برنامه ریزی برای انجام این کار را از منابع مالی نداشت، اما با حضور قربانی واقعاً امیدوارم که این حوزه از پس آن بربیاید. مسیر رشد و پیشرفت حضور او و پتانسیلی که این رشته دارد اتفاقات خوبی را در مسابقات آینده رقم خواهد زد.
وی در خصوص شکایت قربانی از مجلس از بودجه اختصاص داده شده توسط این نهاد گفت: این همان بود که گفتیم و گفتیم چرا این تصمیم گرفته شده و بر چه اساس و معیاری این تصمیم را گرفته اند و بر چه اساسی مقادیر تقسیم شد. انشالله در آینده حل شود.
پولادگوئر درباره تغییرات اخیر در باشگاه استقلال گفت: ما هیچ قدرتی در باشگاه استقلال نداریم و این تغییرات به تصویب هیات مدیره رسید.
انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید