چنگیز: ساپینتو عزت نفس بالایی دارد!


عبدالعلی چنگیز، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره ریکاردو سانپینتو و حضور او به عنوان سرمربی جدید آبی پوشان پایتخت، گفت: امسال برای استقلال بسیار مهم است زیرا این تیم در فصل گذشته قهرمان شد. و ما باید برویم. به راه تو برو جلو تا او بتواند در راه قهرمانی برود و نتایج خوبی کسب کند. نتایج سال گذشته کار را سخت می کند و باید منتظر بمانیم زیرا هماهنگی مربی زمان می برد. با تیم اما امیدوارم این مربی اقدامات لازم را برای کسب نتایج لازم انجام دهد. بهتر است نتایج فصل آینده تفاوت چندانی با فصل قبل نداشته باشد زیرا در غیر این صورت کار سخت می شود. دیدم مربی چگونه به تیم نگاه می کند.

چنگیز درباره عملکرد استقلال در نقل و انتقالات گفت: انتخاب بازیکن باید با صلاحدید مربی باشد و وقتی مربی جدیدی به تیم می آید کار خیلی سخت می شود. شاید در این مدت تیم به ساپینتو نشان داده شد و او بتواند نگاهی به بازیکنان داشته باشد. مهم این است که مربی چگونه بازیکن را جذب می کند. معمولا در همه پست ها مربی انتخاب می شود که می تواند در مسابقات مختلف گزینه های مختلفی داشته باشد. آنها بر نتیجه بازی تأثیر می گذارند و هر چه یک تیم می تواند تأثیرگذارتر باشد، عملکرد بهتری دارد. استقلال باید نیمکت پر و بی نقصی داشته باشد و ما هم باید مهاجمی داشته باشیم که فصل بعد گلزنی کند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا آبی ها همچنان می توانند در فصل آینده قهرمان لیگ برتر شوند، گفت: وقتی مربی با چنین تیمی قرارداد می بندد قطعا اعتماد به نفس بالایی دارد و باید. اعتماد به نفس دارد و با این ویژگی می تواند استقلال را به عملکرد مطلوب برساند. اگر استقلال مانند فصل گذشته بتواند شانس خوبی داشته باشد، ممکن است فصل آینده یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید