چگونه در بازی کلش اکانت و رویال همیشه موفق باشیم

ما نمی دانیم که آینده کلش آف کلنز چه خواهد بود، اما تا زمانی که یکی از سودآورترین عناوین سوپرسل باقی بماند، به اجرای آن ادامه خواهد داد. اما با این وجود سرگرم کننده است. این هیجان‌انگیزترین به‌روزرسانی نیست که در کلش اف کلنز دیده‌ایم، اما اولین آپدیتی پس از معرفی Clan Capital است. شاید مربوط به غنایم برای محاصره یک پایتخت قبیله باشد؟ حملات Clan Capital به معنای عظیم بودن است و ممکن است بیش از یک حمله به سه ستاره یک منطقه طول بکشد. این ساختمان ها ساختمان ساز، clash royale gems kaufen، آزمایشگاه ستاره و ماشین نبرد هستند. با این حساب، چه زمانی می‌توان انتظار داشت تاون هال 15 را ببینیم؟ به طور معادل، می توانید زمان ساخت ساختمان را به ساعت تبدیل کنید، جذر آن عدد را بگیرید، در 60 ضرب کنید و به پایین گرد کنید. برای تعیین میزان تجربه ای که از ارتقاء یک ساختمان خاص به دست خواهید آورد، باید زمان ساخت ساختمان را به ثانیه تبدیل کنید، جذر آن عدد را بگیرید و به پایین گرد کنید.

این فرض در کلش مشابه بود زیرا برای یافتن شمشیر خود مجبور بود ساختمان ها را تخریب کند

شما باید پادگان ها را ارتقا دهید سپس نیروهای قوی تری دریافت می کنید. بربر شمشیر خود را به دست می آورد اما سپس توسط یک تسلا پنهان مورد اصابت قرار می گیرد. این فرض در کلش مشابه بود زیرا برای یافتن شمشیر خود مجبور بود ساختمان ها را تخریب کند. هدف بسیار ساده است، برای پیدا کردن شمشیر، تعداد مشخصی از ساختمان ها را نابود کنید. بنابراین به نظر می رسد که این دقیقاً یک مسابقه کارتی سنتی چند نفره مانند Mario Kart نخواهد بود، بلکه یک بازی تک نفره دیگر است که در آن در حالی که سوار بر بربر در جستجوی شمشیر دزدیده شده او، یک محیط سه بعدی را کشف می کنید. این مستند در ادامه درباره بازی به نام «کلش اکانت 2023» صحبت می‌کند، یک مسابقه کارت‌بازی شایان ستایش که در آن شما بربرین را طوری سوار می‌شوید که گویی او یک کارت است.

چگونه کلش آف کلنز مارا به یک فروشنده حرفه تبدیل میکند؟

به عنوان بخشی از سالگرد کلش آف کلنز، سوپرسل مستندی را منتشر کرد که به 40 سال قبل برمی‌گردد، به اولین بازی آرکید کلش. اگرچه سوپرسل جهان کلش را به ژانرهای متعددی گسترش داده است، من فکر نمی‌کنم که در قالب یک بازی آرکید 8 بیتی دیگری را دریافت کنیم. در این مرحله، ما نمی دانیم که آیا مناظر رایگان خواهد بود یا سوپرسل هزینه آن را پرداخت می کند. مناظر جدید که در ویدیوی چالش های فصل آگوست مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به نظر می رسد جشنی از تاریخ کلش اف کلنز باشد. به نظر می رسد در 15 ستاره، مناظر رایگان برای دهکده خانگی خود کسب خواهید کرد، اما به نظر نمی رسد که مناظر خاص برای دهمین Clashiversary باشد. همانطور که ممکن است هنگام راه اندازی کلش آف کلنز دیده باشید، اکنون یک ماشین آرکید قدیمی در دهکده خانگی شما قرار دارد.

او سی ساله است و زیر علامت عقرب به دنیا آمده است. این بازی در عرض چهار ماه به یکی از سودآورترین بازی های اپ استور اپل در آمریکا تبدیل شد و برای دو سال و نیم یکی از سودآورترین بازی های جهان بود. به دو مرحله کاملاً متفاوت تقسیم می‌شوید، با ساختن سازه‌ها و استخدام شهروندان شروع می‌کنید (بله، باید به آنها پول بدهید). و با توجه به سنش باید از دبیرستان فارغ التحصیل شده باشد و در دانشگاه ثبت نام کرده باشد، مگر اینکه ترک تحصیل کرده باشد یا تصمیم به انصراف از تحصیل گرفته باشد.

نواحی به لایه‌ها گروه‌بندی می‌شوند و تمام ناحیه‌ها در یک لایه باید قبل از باز شدن لایه بعدی ناحیه برای حملات از بین بروند. بنابراین در حالی که همزمان با همتایان قبیله حمله نمی‌کنید، اساساً همچنان با هم کار می‌کنید و زمینه را برای حملات بعدی فراهم می‌کنید. Raid Medals را می توان برای پر کردن نیروهای Clan Castle خود با نیروها، اسپل ها یا ماشین های محاصره استفاده کرد، بنابراین دیگر لازم نیست منتظر کمک های مالی قبیله باشید. بازی استراتژی رایگان موبایل سوپرسل ممکن است دیگر آن پایه بازیکنی را نداشته باشد که اولین بار در سال 2012 راه اندازی شد، اما هنوز میلیون ها نفر از آن لذت می برند و یکی از بهترین بازی های استراتژی موجود باقی مانده است.

شناخت ماهیت بازیکنان کلش رویال

اگر اینطور باشد، امیدواریم که بیلدر بیس در تابستان امسال کمی عشق را به خود جلب کند زیرا در حال حاضر کاملاً از بین رفته است. چگونه می توان کلش اف کلنز را در مک دریافت کرد؟ ماه جدید به معنای یک پاس طلای جدید برای کلش آف کلنز است و در این ماه، Party Champion، پوسته ای ویژه برای قهرمان سلطنتی، نمایش داده می شود. پوسته پیش‌فرض برای پادشاه بربر با اضافه کردن مثلث‌های بیشتر به‌روزرسانی شده است تا شخصیت و ماهیت سلطنت او را بهتر به تصویر بکشد. در عوض، من فکر می کنم این یک سرنخ است که پوست ویژه ماه آینده چگونه خواهد بود. ما فکر می‌کنیم که این سرعت مناسبی برای افزودن سطوح ارتقای جدید است که به اکثر بازیکنان در اواخر بازی، کارهای کافی را می‌دهد بدون افزودن سطوح زیادی که معنا را از دست می‌دهند و بازیکنان سطح پایین احساس می‌کنند که رسیدن به آن غیرممکن است. این یک عنوان بازی چندنفره 3 به 3 سریع و رایگان و همچنین بتل رویال است که در کمتر از سه دقیقه یک پاپ تمام شده و گرد و غبار پاک می شود.

در حالی که لحظاتی را که یک بازی آرکید فروتنانه فنلاندی را به یک پدیده جهانی تبدیل کرده است که به مدت 40 سال بر فرهنگ پاپ تسلط داشته است، دوباره زنده کنید، با پیروزی ها و زحمات بنیانگذاران معمایی ما آشنا شوید. ظاهراً وقتی روی کیک می زنید، یک بربر تشریفاتی بیرون می زند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای اهدای سرمایه طلای خود روی ساختمان ضربه بزنید. پس از انجام این کار، روی مشکل گزارش شده و سایر مشکلات ضربه بزنید. برای این کار باید یک ارتش بزرگ و قدرتمند ایجاد کنید و تاکتیک های هوشمندانه ای را برای شکست دادن پیروزی ها به کار بگیرید. به‌روزرسانی امروز به اندازه برخی از به‌روزرسانی‌های گذشته بزرگ نیست، زیرا تمرکز تا حد زیادی بر بهبود کیفیت زندگی، تغییرات تعادل و رفع اشکال است. برعکس، فروشندگان بازی که بر ویژگی شهرسازی تمرکز می‌کنند، نمی‌توانند با SimCity و City XL که سال‌ها در اطراف هستند و در کاری که انجام می‌دهند بسیار خوب هستند، رقابت کنند.

منبع: https://igame-24.com/pcat/clash-account/