چگونه ماژول های تغذیه آنلاین بیش از 60 درصد زمان حضور مشتری را کاهش می دهد


“HUB کل فرآیند تحویل بین من و مشتریانم را ساده کرده است. با فرم های آنلاین و ارزیابی های تغذیه ای ، کل فرآیند مصرف من در چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک یک دکمه. واقعاً خیلی راحت تر از این نمی شود. “

عکس از جسیکا پکوش

جسیکا پکوش

 • کارشناس تغذیه معتبر آشپزی و مشاور تغذیه جامع ified
 • به زنان حرفه ای مبتلا به مشکلات روده ، از جمله بیماری سلیاک ، بیماری کرون و کولیت اولسروز ، آموزش می دهد که چگونه می توانند سلامت خود را کنترل کرده و زندگی مورد علاقه خود را بدست آورند.

“HUB کل فرآیند تحویل بین من و مشتریانم را ساده کرده است. با استفاده از فرم های آنلاین و ارزیابی تغذیه ، کل فرآیند مصرف من در چند ثانیه انجام می شود. چند کلیک یک دکمه. واقعاً خیلی راحت تر از این نمی شود. “

چالش: فرآیند جذب مشتری را برای کاهش کارهای اداری خودکار کنید

هنگامی که جسیکا پکوش ، متخصص تغذیه جامع ، تجارت تغذیه آنلاین خود را آغاز کرد ، مصمم شد که یک فرآیند مکمل سازی و مصرف ساده را ایجاد کند. او به زودی متوجه شد که گفتن آن آسان تر از انجام دادن آن است. وقتی برنامه تغذیه اش به پایان رسید ، متوجه شد که فرآیندی که در طول برنامه خود استفاده می کرد ، آن را قطع نمی کرد.

در حالی که او شروع به استفاده از فرم های استخدامی مبتنی بر کاغذ کرد ، متوجه شد که این فرایند هم برای خودش و هم برای مشتریانش بسیار وقت گیر است ، چه برسد به فرم هایی که غالباً ناخوانا برگشت داده می شدند یا شکستن آنها سخت بود.

“رفت و برگشت بین چاپ ، اسکن و پر کردن بسیار دشوارتر از حد ضروری بود ، به علاوه زمان انتظار برای بازیابی فرم ها بیش از حد لازم تمدید شد.”

اما دیجیتال رفتن آسان نبود.

“اغلب ، ورودی دیجیتال به درستی ذخیره نمی شود و کار از بین می رود. من این را به عنوان یک مشکل بالقوه ، نه فقط برای خودم ، بلکه به عنوان یک منطقه سردرگمی و سرخوردگی برای مشتریان در نظر گرفتم. “

او می خواست با به حداقل رساندن کارهای اداری ، کل فرایند را برای خود و مشتریان تا حد امکان ساده و آسان کند.

“من همیشه چرخ ها را می چرخاندم و چندین فرایند در حال انجام بود. این کار مرا از انجام کارهای بیشتر باز می داشت زیرا زمان زیادی را صرف کارهای اداری می کردم. “

راه حل: Holistic Nutrition Hub یک فروشگاه تک مرحله ای برای کل مراحل مشاوره ارائه می دهد


با این حال ، او مصمم بود در وقت خود صرفه جویی کند و یک تجربه حرفه ای برای مشتریان خود ایجاد کند. جسیکا بلافاصله پس از فارغ التحصیلی از بستر مشاوره آنلاین Holistic Nutrition Hub مطلع شد و فکر کرد که توصیه های آنها را دنبال خواهد کرد.

“من واقعاً فقط یک ابزار شهودی می خواستم که ساده و واضح باشد ، چه برای من و چه برای مشتری ، که از سوالات یا حدس و گمان اجتناب می کند.”

“HUB” توسط بیش از 1100 عضو استفاده می شود. بنابراین “HUB” چیست؟ Holistic Nutrition Hub یک پلت فرم دیجیتالی برای متخصصان تغذیه جامع است. این پلت فرم آنلاین میزبان بسیاری از ابزارها ، ارزیابی ها و ماژول های اساسی است که متخصصان در پشت صحنه کسب و کار خود استفاده می کنند. این پلت فرم شگفت انگیز شامل ماژول ها و ارزیابی های زیر است:

 • فرم استخدام مشتری
 • فرم شرح حال
 • توافق رضایت آگاهانه
 • خاطرات غذا و علائم
 • ارزیابی سیستم های بدن
 • ارزیابی بدن-ذهن-روح
 • ارزیابی کمبود مواد مغذی
 • پرسشنامه تجهیزات آشپزخانه
 • ابزار توصیه تغذیه
 • ماشین حساب BMR
 • برنامه ریز غذای هفتگی
 • ژنراتور دستور العمل
 • مولد فاکتور
 • گردآورنده توصیفات

همه فرم ها و پرسشنامه ها برای دستگاه های تلفن همراه بهینه شده اند و از دستگاه های مختلف از جمله تلفن همراه ، رایانه لوحی و رومیزی قابل دسترسی هستند.

“کل پلت فرم ساده ، شهودی و مقرون به صرفه است ، به علاوه پشتیبانی از مشتری عالی است.”

نتیجه: زمان سوار شدن مشتری بیش از 60 reduced کاهش می یابد


پلتفرم Holistic Nutrition Hub علاوه بر حذف کاغذبازی ، به حداقل رساندن وظایف اداری و افزایش بهره وری ، مدت زمان حضور در جسیکا را تا 60 درصد کاهش داده است!

این از وقت او برای انجام بازاریابی ، ایجاد محتوا ، میزبانی وبینارها و سایر فعالیتهای درآمدزا که یک کسب و کار در طول زمان نیاز به رشد دارد ، استفاده کرد.

“من همچنین توانستم {” type “:” block “،” srcClientIds “را اعمال کنم:[“2c468191-ded8-4fbc-bc78-774d6f7db5a3″]”srcRootClientId”: “”} مارک تجاری ، لوگو و امضای ایمیل من به راحتی ، که باعث می شود جنبه ای حرفه ای و نماینده از کسب و کار من باشد. “

هنگام استفاده از مرکز تغذیه جامع ، کلمات ساده ، لاغر و قدرتمند معنای کاملاً جدیدی پیدا می کنند.

“این فقط یک پلت فرم واقعاً جامع است که در آن تمام ابزارهایی که برای تمرین خود نیاز دارید در یک مکان قرار دارند. احساس می کنید بیشتر حرفه ای هستید و انگار پشت صحنه با هم بازی کرده اید. من نمی توانم خوشحال تر باشم. “

آیا آماده استفاده از مزایای حرفه ای و ساده سازی تجارت تغذیه خود هستید؟

همین حالا مشترک شوید برای آزمایش 15 روزه بدون ریسک خود و تمرینات تغذیه ای خود را به سطح بعدی برسانید.

درخواست ها؟

مستقیماً در [email protected] برای ما بنویسید

نظراتدیدگاهتان را بنویسید