چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های موضعی به تنهایی کار نمی کنند) – اوه عزیزماگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات تکه ای قرمز ، خشک و اغلب خارش دار تشخیص داده می شود. روش معمول برای درمان اگزما استفاده از کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه برای درمان کامل علائم فرزند شما این است که علت اصلی داخلی مشکل را برطرف کنید.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما از داخل به بیرون است.

رویکردی دو جانبه

روش صحیح درمان اگزما باید 2 جزء کلیدی را مورد بررسی قرار دهد.

خارجی: میکروبیوم پوست (اجتماع باکتری ها و سایر میکروب هایی که روی پوست زندگی می کنند) نقش مهمی در بروز اگزما دارد. محصولات موضعی اغلب اولین چیزی هستند که والدین به دنبال آن هستند و اگرچه می توانند به آرامش “علائم” کمک کنند ، اما علت اصلی را درمان نمی کنند.

داخل سالن: درمانهای موضعی تنها زمانی م healingثر هستند که بهبود داخلی شروع شود.

1. ابتدا اجازه دهید کرم های موضعی را بپوشانیم

توصیه های متفاوت برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار زیاد به نظر برسد. هنگامی که به دنبال کرم موضعی هستید ، سعی کنید با این انتخاب دیوانه نشوید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با نوک سینه های خشک و ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را برای اگزما به اندازه کافی توصیه کنم. مانع محافظتی شده و رطوبت را در پوست قفل می کند. به هر مشتری که توصیه می کردم آن را کرم معجزه می نامیدند. در حالی که هیچ چیزی که از خارج استفاده می کنید یک درمان نخواهد بود ، لانولین می تواند پشتیبانی موضعی فوق العاده ای را ارائه دهد که به شما کمک می کند تا ناراحتی را به حداقل برسانید زیرا برای درمان داخلی اگزمای نوزاد خود تلاش می کنید.

فقط یک کلمه هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی است. اجازه ندهید بافت شما را از استفاده آزادانه از آن منصرف کند. من توصیه می کنم صبح ها ، قبل از خواب و بعد از حمام کردن یا شنا کردن ، از یک برنامه ضخیم استفاده کنید.

مارکی که توصیه می کنم: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • عسل مانوکا

همه اینها گزینه های عالی با مزایای خاص خود هستند. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری از مردم معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

همچنین می توان آنها را مستقیماً بعد از حمام یا شنا برای بازسازی رطوبت پوست استفاده کرد. حمام کردن غالباً اگزما را مبالغه می کند زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. همچنین پیشنهاد می کنم قبل از شنا در آب کلر ، کرم لانولین را روی لکه ها بگذارید تا از قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی محافظت کند ، که باعث خشک شدن بیشتر پوست می شود.

ترکیب فوق العاده موفق ما

پسرم حساسیت غذایی ایجاد کرد که منجر به اگزما شد و ما توانستیم تکه های او را فقط در دو ماه با توجه به داخل و خارج ، کاملاً درمان کنیم.

ما با 1 قطره روغن اسطوخودوس مخلوط با 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک که بعد از حمام استفاده شد ، موفقیت باورنکردنی داشتیم. مدتی صبر کنید تا روغن خیس بخورد (5-10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را بمالید تا رطوبت را روی پوست “ببندد”.

مارکی که توصیه می کنم: doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

کرم های موضعی که باید از آنها اجتناب کنید

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست باید حمایت و تغذیه شود. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی های بیشتر کرم های موضعی این است که مواد نگهدارنده موجود در آنها باکتری های مفید را از بین می برد ، حتی در آن کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

ژله نفتی ، ژله نفتی ، aquafora (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این یک محصول جانبی تصفیه نفت است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامتی نوزاد شما مضر است. حتی نگران کننده تر ، این می تواند باعث تجزیه کلاژن شود ، برعکس آنچه که افراد مبتلا به اگزما به دنبال دستیابی به آن هستند.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

مراقبت های پوستی ایمن پیدا کنید

2. نحوه بهبود داخلی

حقیقت این است که بسیاری از محصولات موضعی مختلف به احتمال زیاد به شما در کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیز به اندازه درمان جامع از درون به اگزمای کودک شما کمک نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید