چگونه می توان با زمان محدود برای آماده سازی غذا با مهمان ویژه لوری ویس تمیز غذا خورد


آب و هوا! من هیچ وقت ایده ندارم و بیش از حد خلاق هستم ، بنابراین بزرگترین مشکل من داشتن وقت برای تهیه همه غذاهای خوشمزه است! ~ کاربر فیس بوک

بسیاری از مردم با زمان آماده سازی غذا مشکل دارند. می دانم که در گذشته گفته ام که وقت ندارم ، اما این حقیقت نداشت که وقت نداشتم. من هر روز همان زمان را در اختیار من قرار می دهم و همان زمان را در اختیار دیگران قرار می دهم. دفعاتی که گفتم وقت ندارم غذا درست کنم واقعاً به این دلیل بود که تصمیم گرفتم کارهای دیگری را که در آن زمان باید انجام می دادم در اولویت قرار دهم. این نکته باعث نمی شود که انتخابهایی که ما انجام می دهیم کمتر معتبر باشد. ما فقط باید اولویت ها را درک کنیم ، با خودمان و نیازهای زندگی خود واقعی شویم و با منابع موجود زندگی مورد نظر خود را برای خود ایجاد کنیم.

چندی پیش ، من به یک دوره خرید خانه رفتم و مربی اساساً به مردم گفت که در خرید مواد غذایی صرفه جویی کنند تا بتوانند پول کافی را با هم برای پیش پرداخت خود دریافت کنند. وقتی وقت ناهار رسید ، همه رفتند تا در فست فودهای محلی غذا بخرند. می دانستم که قرار است تمام روز در تمرین باشیم ، بنابراین غذا و آب را بسته بندی کردم. من به آن عادت کرده ام زیرا بخشی از اقلیت گیاهخواری هستم که به سلامت آگاه هستند. من قبل از رفتن غذا آماده می کنم یا قصد دارم روزه بگیرم بنابراین حداقل آب و وضعیت روحی را برای روزه گرفتن می آورم. این فقط یک مثال بسیار جالب برای من بود که چگونه همه ما در جهان های مختلف زندگی می کنیم. برای اینکه غذای تمیز بخورید و بیرون از دنیا باشید ، باید برنامه ریزی کنید. اگر برنامه ریزی خوبی ندارید ، تمرین کنید. تمرین کامل می کند.

چگونه با زمان محدود تمیز غذا می خورید؟ مهمان و نویسنده ویژه ما ، لوری ویس ، پاسخ ها را دارد.

در این قسمت خواهید آموخت:

How️ نحوه ایجاد روابط برای تقویت اهداف سلامت
How️ چگونه کودکان را در سبک زندگی سالم خود دخیل کنیم
How️ نحوه ساخت جزیره انبه

کل قسمت را بشنوید:

منابع برای قسمت ها:

؟ دستور العمل های بسیار پرمحتوا (Crud Vegan)
️لوری هست اینستاگرام & یوتیوب
من محصولات ناقص تحویل داده شده به خانه خود را دریافت می کنم. اینجا 10 دلار است برای خرید و ایجاد جعبه ناقص خود از میوه ها و سبزیجات ارگانیک.
؟ به گروه فیس بوک بپیوندید برای حمایت در سفر سلامتی خود
you آیا علاقه دارید مربی شوید؟ درباره آن بیشتر بدانید IIN
book کتاب من ، شما می توانید هزینه سالم بودن را بپردازید
؟ 30 روز چالش خام وگان
؟ رزرو مشاوره رایگان
؟ یک ایمیل به من بفرست برای ارسال سوال و پیوستن به پادکست توانمندسازی سلامت مواد غذایی خام

توصیه کتاب:

دستور العمل های Vibe High

// مهمان Samantha Salmon
مربی بهداشت جامع دارای مجوز

// میهمان لوری ویسی
کارآفرین ، تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و طرفدار عشق به خود

اطلاعات ارائه شده در این پخش فقط برای اهداف آموزشی است و به عنوان توصیه پزشکی در نظر گرفته نشده است. این اظهارات توسط سازمان غذا و دارو یا معادل آن در کشور شما ارزیابی نشده است. همه محصولات / خدمات ذکر شده برای تشخیص ، درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری نیست.

کپی رایت © 2019دیدگاهتان را بنویسید