چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالم غذا بخورند ، بصورت شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند


در اینجا یادداشت های قسمت 339 زنان خوش تغذیه آمده است. حتماً هر سه شنبه یک قسمت جدید را بررسی کنید و برای ثبت نام به Apple Podcast یا Stitcher مراجعه کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و ماریل در مورد چگونگی کمک به کودکان برای تغذیه سالم ، غذا خوردن بصری و اعتماد به بدن خود بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما در [email protected] بنویسید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ما ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکونی ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی از کمک و حمایت برخوردار می شوند. از آنجا که ما برای هر بار دریافتی حقوق دریافت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته به طور فعال از Thistle Farms حمایت می کنید.

تم ها!

[06:23] چگونه می توان به کودکان کمک کرد تا سالم غذا بخورند ، بصورت شهودی غذا بخورند و به بدن خود با ماریل بارون اعتماد کنند

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک برای سلامت جامع زنان خوش تغذیه

وب سایت ماریل بارون

ماریل بارون را در اینستاگرام دنبال کنید

کتاب الکترونیکی تغذیه شهودخواران

Joovv.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

جووف

اگر بدنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م mostثرترین روش های سلامتی است که می توانید با دستگاه در خانه استفاده کنید. این به من در بهبود خواب ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس شگفت انگیز است.

هنگامی که صحبت از درمان موثر و ایمن با چراغ قرمز می شود ، Joovv برترین برند است. چیزی که من در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، به آدرس joovv.com/wellfed بروید.

BiOptimzer

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از افراد منحرف می شوند زیرا فکر می کنند این مورد فقط مربوط به افراد مبتلا به دیابت نوع 2 است. اما قند خون یک موضوع است. همه او نیاز به درک دارد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که مصرف کربوهیدرات فرآوری شده خود را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. همه ما گاهی اوقات تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی برای حفظ قند خون سالم در طول روز داشته باشید ، حتی اگر روز “نه” دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات متعدد برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون باعث می شود قند خون شما بعد از غذا با خیال راحت کاهش یابد ، بنابراین می توانید وزن سالم داشته باشید و کربوهیدرات ها را به ماهیچه های خود هدایت کرده و در آنجا برای انرژی سوزانده شوند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنیددیدگاهتان را بنویسید