چیزهای مورد علاقه من: رفاه در تغذیه جامع


در حال حاضر: چیزهای مورد علاقه من

من اخیراً در زمینه وبلاگ نویسی بسیار بی حوصله هستم و حتی کمی از رسانه های اجتماعی استراحت کردم (من برنامه فیس بوک را به طور کامل از تلفن خود حذف کردم ، زیرا اخیراً نمی توانم برخی منفی ها را در مورد آن تحمل کنم).

من دقیقاً مطمئن نیستم که کجا می خواهم وبلاگ را ببرم. من می دانم که تجارت تغذیه من در حال پیشرفت است و می خواهم بیشتر بر روی پیش از بارداری / بارداری / تغذیه پس از زایمان تمرکز کنم ، اما در این زمان که هنوز در مرحله “پس از زایمان” هستم ، واقعاً زمان و انرژی لازم برای سرمایه گذاری زیاد ندارم. همانطور که من می خواهم در تجارتم

مادر بودن فوق العاده ترین تجربه بود ، اما نمی خواهم تظاهر کنم که همه اش آفتاب و رنگین کمان است و این بار نیز بسیار استرس زا بود. به عنوان والدین ، ​​تصمیماتی وجود دارد که باید دائماً اتخاذ شود و گاهی اوقات در صورت انجام درست کار ، خود را درگیر حلقه ای از نگرانی و شک به خود می کنم. این باعث می شود که من بسیار مضطرب و غرق شوم و بنابراین تجارت / وبلاگ من در این مدت عقب نشینی کرده است. من انتظار دارم که شما بعداً به طور منظم اطلاعات را به اشتراک بگذارید ، اما فعلاً آن را روشن نگه می دارم و برخی از موارد مورد علاقه ام را اخیراً لیست می کنم.

  1. تمرینات آنلاین – اخیراً تمرینات آنلاین را دوست دارم! من عضو یک باشگاه بدنسازی هستم و برخی از اشتراک های استودیوی یوگا را نیز دارم ، اما وقتی کارم تمام وقت است که خانه را ترک کنم و به کلاس بروم واقعاً سخت است / شوهرم چند روز در هفته به مسافرت می رود. اما من معمولاً می توانم هفته ای دو بار حداقل 30 دقیقه وقت بگذارم تا تشک خود را بیرون بیاورم و در خانه تمرین کنم! من دوست دارم که بتوانم تمریناتم را دائماً تغییر دهم و بتوانم بر اساس خلق و خویم / احساس بدنم کارهایی را که انجام می دهم انتخاب کنم ، بنابراین گاهی اوقات این تمرینات یوگا / پیلاتس / حرکات کششی است یا زمان های دیگر تمرینات کیک بوکسینگ یا قدرتی است. و این یک یادآوری عالی بود که برای داشتن یک تمرین خوب لازم نیست به باشگاه بروید. همراه داشتن نوزاد 16 کیلویی نیز خود تمرین است. )
  2. اولین غذاها با مادی- به عنوان یک درمانگر تغذیه ، من بدیهی است که به غذا / تغذیه علاقه زیادی دارم و از تهیه غذای مدی و واداشتن او به کارهای مختلف بسیار لذت می برم. من برای از شیر گرفتن به روش بچه گانه رفتار می کنم ، اما به او چیزی نمی دهم زیرا می خواهم در صورت حساسیت از غذاهای خاصی استفاده کنم. همچنین ، برای او ، من واقعاً بر خوردن مغذی ترین غذاهای ممکن تمرکز کرده ام ، زیرا در 6 ماهگی نوزادان به آهن بیشتری نسبت به آنچه در شیر مادر یا شیر خشک وجود دارد نیاز دارند ، بنابراین من بر غذاهای غنی از آهن (مانند جگر!) تمرکز می کنم. نمی گویند که او تا به حال “مورد علاقه” خود را با غذا داشته است ، اما هر روز او کمی بیشتر اهمیت می دهد! و مرد ، این یک روند آشفته است! من فقط سعی می کنم او را در آغوش بگیرم ، اما نمی توانم در مواقعی که غذا به معنای واقعی کلمه به سرش چسبیده است ، لرز کنم.
  3. کیسه خواب وولینو- ماه گذشته ، ما مدی را از لباس خواب مرلین خود به یک کیسه خواب معمولی تبدیل کردیم. من از این موضوع ترسیده بودم زیرا از بدو تولد او نوعی لباس خواب “خودکفا” (به عنوان مثال ، یک لباس ارسی یا مرلین) پوشیده بود. اما ما تصمیم گرفتیم که او را به گهواره ببریم و لباس مرلین را در همان زمان برای انداختن وصله کنار بگذاریم و عالی بود! تقریباً یک هفته طول کشید تا انتقال کامل انجام شود ، اما اکنون او به خوبی روی شکم می خوابد و اساساً از 7 شب تا 7 صبح (با تغذیه رویایی در 10:30 صبح) می خوابد. من حتی نمی توانم بگویم این چه تفاوت بزرگی بود و در حالی که من کیسه خواب را به عنوان مورد علاقه خود برجسته می کنم ، واقعاً بسیار سپاسگزارم که او خوابیده است! اما کیسه خواب واقعا عالی است و با توجه به اینکه او به معنای واقعی کلمه آن را هر شب می پوشد و تا 2 سالگی به نظر خوب می آید ، من آن را یک سرمایه گذاری عالی می دانم.
  4. کرم کلاژن پروتئینهای حیاتی- همانطور که بسیاری از شما می دانید ، من چند سال پیش قهوه را کنار گذاشتم و روند فکر من در دوران پس از زایمان این بود که من فقط اگر دوباره احساس کنم که بدون آن نمی توانم زنده بمانم ، نوشیدن آن را دوباره شروع می کنم. و حتی اگر چند ماه خستگی فوق العاده ای داشتم ، احساس نمی کردم که قهوه به این وضعیت کمک می کند زیرا در واقع پس از زایمان اضطراب زیادی را تجربه می کردم و برای من قهوه فقط اضطراب را بدتر می کند. به هر حال ، من هر روز صبح از Dandy Blend لذت می برم که یک نوشیدنی گرم خوب به من می دهد اما بدون هیچ گونه منفی قهوه. و این کرم کلاژن یک افزودنی بسیار خوشمزه بود و من نمی توانم صبر کنم تا هر روز آن را بنوشم! آیا این یک عنصر کاملاً ضروری است؟ به هیچ وجه ، اما من را خوشحال می کند و راه خوبی برای دریافت دوز کلاژن هر روز است 🙂

پس فعلا همین! می خواهم بدانم شما علاقه مند به شنیدن چه موضوعاتی هستید. احساس می کنم این روزها واقعاً فاقد خلاقیت هستم ، بنابراین اگر چیزی هست که دوست دارید در مورد آن یک وبلاگ ببینید ، لطفاً به من اطلاع دهید!

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید