چیزوف: زمستان پیش رو آزمونی برای اروپایی هاست


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تاس، نماینده سابق روسیه در اتحادیه اروپا از سختی زمستان پیش رو برای کشورهای این قاره به دلیل بحران انرژی گفت.
«ولادیمیر چیزوف» معاون اول فعلی کمیته دفاع و امنیت شورای فدراسیون در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «روسیه 24» اعلام کرد که زمستان پیش رو به آزمونی جدی برای ساکنان قاره اروپا تبدیل خواهد شد. با این حال، سناتور روس خاطرنشان کرد که هنوز زود است که بگوییم اتحادیه اروپا ناامید است.
سناتور روس در ادامه این احتمال را مطرح کرد: اتحادیه اروپا می تواند آن را مدیریت کند (بحران انرژی). باید دید بحران کنونی تا کی ادامه خواهد داشت. زمستان در آستانه آغاز است و در برخی مناطق اروپایی واقعاً فرا رسیده است و آزمونی جدی برای شهروندان اتحادیه اروپا خواهد بود.
علاوه بر این، چیسف خاطرنشان کرد که اروپا در حال حاضر با چندین بحران مواجه است: یک بحران انرژی، که عمدتاً نتیجه یک سری اشتباهات سیستماتیک توسط رهبری اتحادیه اروپا است. علاوه بر این، یک بحران مالی در اروپا رخ داد که ناشی از نوسانات واحد پول رایج اتحادیه اروپا، یورو بود.
این مقام روسی تاکید کرد: بحران دیگر، بحران غذایی است که در اثر طیف وسیعی از عوامل از جمله عوامل هواشناسی، تابستان بسیار گرم و خشکسالی در اکثر کشورهای اروپای غربی ایجاد می شود و با اختلال در زنجیره های لجستیکی بدتر خواهد شد.
چیسف معتقد است که بسیاری از مشکلات کنونی اتحادیه اروپا ناشی از آن است که تصمیمات رهبری اتحادیه اروپا با منافع واقعی مردم این قاره دور بوده و حتی در برخی موارد با منافع ملی در تضاد است. . برخی از کشورها

دیدگاهتان را بنویسید