کامیل وازکز کیست؟ بیوگرافی، سن، قد، دارایی خالص شوهر !!!


Camille Vazquez یک وکیل و تاجر مشهور آمریکایی است. علاوه بر این، برای اینکه یک سلبریتی تلویزیونی باشد، به عنوان دستیار وکیل کار می کند. او در سال 2018 به عنوان وکیل دستیار به Brown Rudnick LLP پیوست و از آن زمان تاکنون در آنجا کار می کند. او اکنون به دلیل عضویت در تیم حقوقی جانی دپ در طلاق او از امبر هرد شناخته می شود.

Camille Vazquez بیوگرافی، سن، قد، شوهر، والدین، دارایی خالص !!!

دانشکده حقوق جنوب غربی آخرین ایستگاه کامیل وازکز در طول دوران تحصیلی او است. در نتیجه، او در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس پذیرفته شد و مدرک لیسانس خود را در سال 2010 در آنجا به پایان رساند.

کامیل وازکز کیست؟  بیوگرافی، سن، قد، دارایی خالص شوهر !!!

کامیل وازکز کیست؟

موهای کامیل قهوه ای و چشمانش قهوه ای است. مشخص نیست که ابعاد فیزیکی او چقدر است، اما او کفش 6.5 می پوشد (ایالات متحده آمریکا). او با توجه به ظاهرش لبخندی زیبا و رفتاری مهربان دارد.

حقایقی کوتاه در مورد کامیل وازکز

  • برخی از مردم در ایالات متحده و کانادا پس از اقدامات کامیلا در حمایت از جانی دپ شروع به خالکوبی کردند که باعث شهرت او در ایالات متحده و کانادا شد.
  • این سلبریتی 27 ساله کانادایی بیش از 10 میلیون بازدید در شبکه های اجتماعی به دست آورده است.
  • شتر یک نینجا کلامی است که می تواند هر حریفی را با یک عبارت نابود کند.
  • او در پرحاشیه ترین محاکمه دهه به نامی شناخته شده تبدیل شد.

سن و سال های اولیه زندگی

به گفته منابع خبری، کامیل وازکز یک وکیل شاغل است. او که جوان و مصمم بود، تصمیم گرفت حرفه حقوقی را دنبال کند. پس از اخذ مدرک دکترا در رشته حقوق، در زادگاهش به وکالت پرداخت. کامیل در حرفه قبلی خود وکیل بود. در ژانویه 2017، وازکز به عنوان دستیار وکیل در Manatt, Phelps & Phillips, LLP شروع به کار کرد. یک سال و سه ماه بعد او را اخراج کردند. او سپس کسب و کار را ترک کرد. او در مارس 2018 به عنوان دستیار وکیل به Brown Rudnick LLP پیوست. او پس از پیوستن به تیم حقوقی جانی دپ در سن 37 سالگی به شهرت رسید. شکایت جانی دپ برای افترا علیه همسر سابقش، امبر هرد، اکنون او را به این پرونده کشانده است.

کامیل وازکز دارایی خالص و حرفه

کامیل که در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد، در آنجا بزرگ شد. او 38 ساله است و دارایی خالص او 10 میلیون دلار تخمین زده می شود. کامیل وازکز پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق جنوب غربی وارد عمل خصوصی شد.

سه سال طول کشید تا دکترا بگیرد. در سال‌های بعد، او به‌عنوان یک خودپزشک به وکالت پرداخت. او پس از مشهور شدن به دلیل دانش حقوقی خود در چندین شرکت شروع به کار کرد. در ژانویه 2017، او به عنوان وکیل در Mannat, Phelps & Phillips LLP استخدام شد که بیش از هفت سال در آنجا کار کرده است. او قبلاً در کالیفرنیا در رشته حقوق کار می کرد و در آنجا امتحان وکالت را به پایان رساند. پس از کار در این شرکت تا مارس 2018، او تصمیم گرفت که آن را ترک کند.

شوهر و فرزندان کامیل واسکز

ماریا وازکز مادر کامیل است. لئونل وازکز نام پدرش است.کامیل در لس آنجلس، کالیفرنیا، ایالات متحده و توسط والدینش به دنیا آمد و بزرگ شد و در جولای 1984 به دنیا آمد. در اینترنت نمی توان چیزی در مورد همسرش پیدا کرد.

لئونل و ماریا وازکز دخترشان کامیل را در کالیفرنیا به دنیا آوردند. وازکز به دلیل کنجکاوی طبیعی خود تحصیل در دانشکده حقوق جنوب غربی را انتخاب کرد و با مدرک دکترای حقوق فارغ التحصیل شد. پس از هفت سال تمرین، او به عنوان وکیل در Mannat, Phelps & Phillips LLP استخدام شد، اما یک سال بعد برای پیوستن به یک شرکت حقوقی بین‌المللی استعفا داد. معدن براون، جایی که او اکنون در آنجا کار می کند.

ادامه مطلب

  • بیوگرافی تروی دوناهو، دارایی خالص، همسران، فرزندان، علت مرگ!
  • سن جرج کلونی، دارایی خالص، بیوگرافی، تحصیلات، شغل، همسر، خانواده
آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید