کانالی راه اندازی کنید که در آن همه نمایندگان زن باشند


به گزارش ایسنا، مراسم امضای تفاهم نامه راه اندازی شبکه رادیویی ورزش بانوان با حضور کاظمی پور معاون وزیر ورزش و جوانان، بخشی زاده معاون صدا و مهدی آذرمکان مدیر رادیو ورزش برگزار شد.

آذرمکان با تبریک روز دختر این روز را اطلاع رسانی خوبی از این افتتاحیه می داند.

مدیر رادیو ورزش گفت: اواخر سال گذشته مدیران شبکه های مختلف رادیویی با جناب آقای دکتر جبلی ریاست محترم سازمان دیدار کردند که ایشان بر استفاده از ظرفیت های فراموش شده از جمله ظرفیت ایران صدا تاکید کردند. به دنبال همان درخواست رئیس سازمان و دغدغه خودمان که افزایش سهم ورزش بانوان در صداوسیما بود، به فکر راه اندازی رادیو ورزش بانوان در بستر نرم افزارهای کاربردی ایرانی افتادیم.

آذرمکان افزود: در حال حاضر 6 تهیه کننده و 26 کارگزار مختلف در رادیو ورزش داریم که قشر محترم بانوان هستند و تصمیم داریم تمامی عوامل این شبکه رادیویی خانم باشند.

کانالی راه اندازی کنید که در آن همه نمایندگان زن باشند

لیلا سادات زعفرانچی، معاون مطالعات راهبردی، معاون زنان و خانواده ریاست جمهوری با تبریک این روز گفت: گفتمان.

وی ادامه داد: در مسیر تعالی بانوان نیازمند الگوهای موفق در حوزه بانوان هستیم و این کانال می تواند در این مسیر نقش بسزایی داشته باشد.

وی در پایان ضمن تبریک به مدیران شبکه صدا و ورزش برای یافتن این خلأ و تلاش برای پرکردن آن، تداوم این مسیر درخشان را خواستار شد.

مریم رستمی مدیر گروه سرگرمی و سرگرمی رادیو ورزش نیز گفت: تا 12 از ایران صدا و رادیو ورزش به صورت همزمان پخش می شود.

وی گفت: مسابقات ورزشی و بانوان نیز از این شبکه پخش می شود.

رستمی افزود: ما همچنان خواستار این هستیم که بانوان در این کانال شاهد توسعه و رشد ورزش بانوان باشند.

کانالی راه اندازی کنید که در آن همه نمایندگان زن باشند

مریم جلالی کارشناس رسانه گفت: صداوسیما همیشه در اعلام هر موضوع پیشرو بوده و سهم زیادی در عزت نفس بانوان دارد. مطمئن باشید که گفتار و صدا مانند مادری باید سازنده باشد و رادیو گفتمان های جدیدی را ایجاد می کند. گشایش این راه را به مادران و دختران سرزمینم تبریک می گویم.

مسعود اسکویی پیشکسوت و گوینده رادیو ورزش گفت: در سال 78 که رادیو ورزش افتتاح شد، همه می گفتند در مورد ورزش 24 ساعته حرف های زیادی برای گفتن دارید اما الان برای برخی ورزش ها وقت کم داریم.

اسکویی گفت: ما در حوزه رسانه زنان کمبود داریم و قطعا این نقطه پایانی بر این کمبود خواهد بود و روزی می رسد که به کانال دیگری در حوزه زنان نیاز داشته باشیم.

وی گفت: ما باید خبرنگاران و تهیه کنندگانی داشته باشیم که مختص زنان باشند و امیدواریم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.

در این مراسم مریم کاظمی پور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان بر سه هدف وزارت ورزش تاکید کرد و گفت: اهداف فرهنگی توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و ورزش بانوان است. وی ادامه داد: سلامت ورزش بانوان برای ما مهم است و حوزه مهمی است و ما نیز نقش کلیدی و نقش ورزش را در جوانان جامعه داریم.

در پایان این مراسم تفاهم نامه راه اندازی شبکه رادیویی ورزش بانوان بین بخشی زاده معاون صدا و سیما و کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان به امضا رسید.

علی بهشی زاده، قائم مقام شرکت ساد با ابراز تاسف از حادثه آبادان، گفت: اگر مطالعه تطبیقی ​​داشته باشیم، شخصیت برجسته تر از امام خمینی (ره) نداریم و بسیاری از اندیشمندان ناظر بر توسعه اجتماعی نیز اذعان دارند که ظرفیت های بالای زنان وجود دارد. توانست آن را به میدان بیاورد.

وی گفت: یکی از برنامه های مهم ورزش تقویت هویت ملی است که ارتباط مستقیم با وحدت، انسجام و امنیت ملی دارد. ورزش نقش مستقیمی در عزت نفس دارد و من این جلسه را استفاده از توانایی های فراموش شده می نامم.

بهشی زاده گفت: در بسیاری از کشورهایی که مدعی آزادی هستند، زنان حتی اجازه رانندگی ندارند، اما در کشور ما بسیاری از مدیران ارشد، زنان حرفه ای و مورد احترام کشورمان هستند. ما باید شرایطی را فراهم کنیم که بانوان پتانسیل بالای خود را در ورزش و رسانه توسعه دهند.

معاون صدا افزود: امیدوارم این شبکه بتواند در فازهای بعدی یک کانال تخصصی ورزشی برای هر رشته داشته باشد. مزیت این کانال عدم محدودیت محتوایی حوزه بانوان در ورزش است و مدیران محترم صدا از ظرفیت خود برای کمال این شبکه و حوزه بانوان در ورزش استفاده خواهند کرد تا شاهد حضور درخشانی باشیم. آینده.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید