کاندیداهایی که در انتخابات میان دوره ای شرکت کردند: آنها چگونه بودند؟


بسیاری از جمهوری‌خواهانی که به بازی‌های ناشایست و تقلب در انتخابات 2020 متهم شده‌اند، امسال در انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا شرکت می‌کنند.

تحلیل اخیر قبل از انتخابات توسط واشنگتن پست نشان داد که تعداد زیادی از نامزدهای جمهوری خواه که برای مناصب دولتی شرکت می کنند، انتخابات 2020 را مورد تردید و یا رد کرده اند.

عملکرد نامزدهای اپوزیسیون در انتخابات میان دوره ای چگونه بود؟

برخی از آنها در انتخابات میان‌دوره‌ای شکست‌های بزرگی را متحمل شدند، مانند داگ ماستریانو، جمهوری‌خواه و حامی صریح دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق، شکست از جاش شاپیرو دموکرات برای فرمانداری پنسیلوانیا.

کاندیداهایی که در میان‌ترم رقابت کردند، چگونه پیش رفتند

ماستریانو کمک کرد تا اتوبوس‌هایی را برای حامیان خود ترتیب دهد تا به تظاهرات 6 ژانویه 2021 ترامپ قبل از خشونت در ساختمان کنگره بروند.

او همچنین از ترامپ در تلاش های مکرر شکست خورده اش برای انکار حمایت کرد جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد.

ماستریانو همچنین تا آنجا پیش رفت که قول داد تمام داده ها را از فهرست رای دهندگان پنسیلوانیا حذف کند تا 8.8 میلیون شهروند این ایالت مجبور به ثبت نام مجدد شوند.

سرنوشت مشابهی در انتظار کیم کروکت در مینه‌سوتا بود، زیرا او نامزدی وزیر امور خارجه را به استیو سیمون، رئیس فعلی DFL از دست داد. وزیر امور خارجه مسئولیت نظارت بر انتخابات ایالتی در اکثر ایالت های ایالات متحده را بر عهده دارد.

آدری تروخیلو جمهوری خواه، که یکی از مروجین تلاش ترامپ برای براندازی اراده رای دهندگان در سال 2022 بود، رقابت را به مگی تولوز الیور، وزیر امور خارجه دموکرات واگذار کرد.

با این حال، بسیاری از نامزدهای جمهوری خواه که توطئه انتخابات 2020 را تضمین کردند در بسیاری از ایالت های جمهوری خواه دیگر پیروز شدند. چاک گری بدون مخالفت در وایومینگ به عنوان وزیر امور خارجه پیروز شد.

گری، قانونگذار ایالتی، تلاش های قابل توجهی برای لغو انتخابات 2020 انجام داده است. در آلاباما، وس آلن جمهوری خواه به عنوان وزیر امور خارجه انتخاب شد و او یکی از افرادی بود که برای لغو انتخابات 2020 دعوی قضایی را آغاز کرد.

دیوان عالی کشور این پرونده را رد کرد. دیگو مورالس که از توطئه انتخاباتی نیز حمایت می کرد، در انتخابات ایندیانا در برابر Destiny Wells نامزد دموکرات پیروز شد.

موارد دیگری نیز وجود داشته است که نامزدهای جمهوری خواه با ترامپ در مورد تصمیم وی برای لغو انتخابات 2020 مقابله کرده اند. برد رافنسپرگر از جورجیا که در آخرین انتخابات برای وزارت امور خارجه پیروز شد، آشکارا به ایده یافتن آرا ترامپ برای ایجاد پیروزی در این کشور اعتراض کرد. گرجستان.

در پاسخ، ترامپ علناً رافنس‌پرگر را به چالش کشید تا او را در انتخاباتی که در اوایل سال جاری برگزار شد شکست دهد، اما این تلاش به طرز بدی شکست خورد زیرا رافنس‌پرگر در برابر جودی هیز برنده کرسی شد.

از آنجایی که اکثر نتایج روز سه شنبه منتشر شد، بیش از 140 نامزد جمهوری خواه که از توطئه انتخاباتی ترامپ در سال 2020 حمایت کردند، کرسی های خود را از جمله مناصب سنا و مجلس نمایندگان و همچنین انتخابات سراسری به دست آوردند.

اطلاعات بیشتر از Powdersville Post:

🔵انتخابات سنای آمریکا در سال 2022 در 8 نوامبر برگزار می شود!

🔵بحران بهداشت و درمان گرجستان در انتخابات میان‌دوره‌ای اقتصاد را به عقب می‌اندازد.

از سوی دیگر، ترامپ پیروزی‌های بلندپایه‌ای را که انتظارش را داشت، ندید، زیرا تعداد زیادی از نامزدهای جمهوری‌خواه را تأیید کرد.

او انتظار پیروزی قاطع جمهوریخواهان را داشت که آنطور که او انتظار داشت محقق نشد. او حتی در Mar-a-Lago، تفرجگاه خود در فلوریدا، مهمانی برپا کرد و خبرنگاران زیادی را دعوت کرد تا پیروزی بزرگی برای او و حزب جمهوری خواه جشن بگیرند.

در طول مبارزات انتخاباتی، ترامپ به طور ضمنی به احتمال نامزدی ریاست جمهوری 2024 اشاره کرده است و کاملاً واضح است که او چگونه خود را به عنوان رهبر حزب جمهوری خواه می بیند.

صبح روز سه‌شنبه، او نکته‌ای چهار صفحه‌ای منتشر کرد که در آن به میزان کمک به نامزدهای جمهوری‌خواه برای کسب پیروزی‌های بزرگ اشاره کرد. ترامپ حتی پس از گذراندن هفته ها برای معرفی خود به عنوان رهبر حزب جمهوری خواه، سه شنبه شب سخنرانی مناسبی برای حامیانش آماده نکرده بود.

پست های اخیر نیکی آتکیسون (همه را ببین)