کاهش وزن موضعی با RF | کاهش وزن با دستگاه RF در تهران


کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن با فرکانس رادیویی است. این روش در کنار تغذیه مناسب ، می تواند به هرکسی که هر مقدار چربی دارد ، کمک کند تا وزن را تسریع کند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد وجود دارند که هنگام مشاهده به هیچ وجه چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای افرادی که به دنبال راهی برای از بین بردن آن هستند ، خوشایند نباشد.

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش موضعی وزن با RF

کاهش موضعی وزن با RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی بدن استفاده از دستگاه های کاهش وزن با فرکانس رادیویی است. این روش در کنار تغذیه مناسب ، می تواند به هرکسی که هر مقدار چربی دارد ، کمک کند تا وزن را تسریع کند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF می تواند برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده شود.

دستگاه RF سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، شل شدن و برداشتن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سالهای اخیر بین مردم بسیار رواج پیدا کرده است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل دست می یابد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای لاغری RF

لاغری RF یک روش کاربردی برای لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن ، می توان لیفتینگ پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغری وزن کم کنند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م waysثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

کاهش وزن موضعی رادیوفرکانسی برای چه کسانی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن با فرکانس رادیویی برای افرادی که دارای اختلالات حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از دستگاه میکروسرجری برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از ایمپلنت های فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

کاهش وزن موضعی با فرکانس رادیویی چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حسی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او مراجعه می کنید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این تضمین می کند که انرژی به طور یکنواخت به تمام قسمت ها اعمال می شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دسته دستی روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را به ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF کمی قرمزی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این قرمزها به سرعت از بین می روند و حتی نیازی به مرخصی از محل کار ندارید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله ، مادامی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین شناختن خود ، شما را درمان کند.

راههای ارتباط با خانم بهار هندی

شماره تماس مستقیم: ؟

آدرس خیابان : بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ؟

اقدامات مورد نیاز قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا مراقبت خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. اما رعایت چند نکته می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از کشیدن سیگار خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از امواج رادیویی از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf موضعی شبیه به آن چیزی است که در باشگاه بدنسازی برای گرم کردن انجام می دهیم: عوامل محرک منطقه را گرم می کنند و این گرما گرمای مورد نیاز برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

علاوه بر این ، در این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید