کاپوت را باز کنید [Even if Your Body is a Fickle Mistress]


حدود تابستان 2020 ، چرب شدن و باز کردن کاپوت با مکانیک من ...

در مورد تابستان 2020 ، من با مکانیک خود چربی را چسباندم و باز کردم …

اجازه دهید داستانی را در مورد بدن ما به عنوان وسیله نقلیه موازی کنم.

در زندگی ، من همیشه به کارهای داخلی خودروها صفر علاقه مند بودم.

نمی ترسم اعتراف کنم که بودم نه آشنا با (بخوانید: ناتوان) در مورد موتور ، قطعات ، عملکردها و قابلیت های داخلی آن و غیره

تنها چیزی که واقعاً می دانستم این بود که برخی چیزها را کجا قرار دهم. گاز را کجا بگذاریم ، روغن را کجا بگذاریم ، مایع واشر را کجا بگذاریم.

سپس ، در مارس 2020 ، برای خودم یک ون قدیمی و وفادار Chevy از سال 85 خریدم. من عاشق وانت خود هستم و تصمیم گرفتم که این زمان مناسب است (بخوانید: اگر الان نه ، کی؟!) مثل همیشه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کارکرد وسایل نقلیه و اصطلاحات اصطلاحی ، زیرا ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که من باید بیشتر از یک خرس معمولی بدانم. (بخوانید: مسافرت و نبودن با مکانیک های مورد علاقه محلی من.)

اما من همچنین می دانستم که نمی توانم مکانیک شوم.

من به عنوان یک کارآفرین شلوغ ، حتی وقت نداشتم برای خواندن کتابی در مورد “وانت های ساختگی” سرمایه گذاری کنم ، یا حتی برنامه آنلاین “مبانی مکانیک خودرو” را دنبال کنم.

بنابراین من این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دادم.

کاپوت را باز کردم. باهاش ​​نشستم ثابت کردم. من با عدم آگاهی و ناراحتی خود آشنا شدم. من مکانیکی را پیدا کردم که مایل بود نه تنها تعمیراتی را برای من در چنین جانوری قدیمی انجام دهد ، بلکه در طول راه به من آموزش دهد. گاهی اوقات کلماتی که از دهانش بیرون می آید به مغز من تبدیل نمی شود ، بنابراین از او می خواهم که آن را برای من ساده کند تا بدانم چه کار کنم. چیزهای زیادی برای دانستن و یادگیری وجود دارد.

کاپوت را دوباره و دوباره و دوباره باز می کنم. این یکبار کار نبود این یک فرایند است. [3 Reasons Why You’re Not Eating the Way You Want to – and How to Change That!] وقتی چیزهایی را به خاطر نمی آورم ، از خودم عصبانی نمی شوم – این اطلاعات زیادی است و باید با ذهنم صبور باشم ، زیرا یاد می گیرد بسیاری از اصطلاحات جدید کشف شده را حفظ کند.

pexels-foto-262488.jpeg

من متوجه شدم که قبل از اینکه ون خود را به دست آورم ، به سادگی از یادگیری آنچه در زیر کاپوتم بود جلوگیری می کردم. من می توانم آن را هرطور که می خواهم نقاشی کنم – “من یک دختر هستم” “من هیچ علاقه ای ندارم” یا “من برای این چیزها فضای مغزی ندارم” – اما حقیقت این بود ، من نمی خواستم یاد بگیرم. از آن به بعد گیر کرده بودم مسئولیت برای یادگیری آن ناگهان ، آن را جابجا کردم.

[Read: 5 Easy Ways to Keep Your (Life) Plate Clean & Stop Stress Eating]

و اینجا استعاره است. گاهی اوقات در بدن ما نیز اتفاق می افتد. ما می توانیم ده ها سال را صرف “مسدود کردن” یادگیری چیزهایی در بدن خودمان ، غذاهایی که برای ما کار نمی کند ، یا گوش دادن به پیام های بدن خود کنیم. سپس اتفاقی می افتد که ما را مجبور به تماشا می کند. حتی زمانی که نمی خواهیم یا احساس می کنیم زمان نداریم یا نباید ، ما به “باید” رفته ایم – حتی اگر ناراحت کننده باشد

وسایل نقلیه (به ویژه وانت های قدیمی!) عاشق بی ثبات هستند.

مانند بدن ما ، این یک پازل با قسمت های متحرک زیاد است. اما مهم نیست که بدن شما چقدر “تحریک پذیر” است ، با شما ارتباط برقرار می کند!

اما آنها نیستند تلاش كردن مکانیک بودن و اشاره به این که من به اندازه کافی نمی دانم. من در حال یادگیری هستم و اجازه می دهم تسلط بر مکانیسم های اطرافم به آرامی از طریق اسمز به من راه پیدا کند. از طریق باز کردن آن کاپوت ، بارها و بارها. نه آسان است و نه راحت. (و درست مانند تغذیه ، هرچه بیشتر بدانم ، بیشتر می دانم که نمی دانم.)

اما من این کار را یک به یک انجام می دهم.

مانند همه چیز در حقیقت ، متغیرهایی وجود دارد: برای مثال ، شما ممکن است این پست را بخوانید و فکر کنید “نه تنها کاپوت را باز نکرده ام ، بلکه وسواس زیادی برای یادگیری تغذیه دارم!” ما همچنین می توانیم همه چیزهای خوب را بیش از حد پیش ببریم. اگر تمام وقت خود را روی دانش تغذیه سرمایه گذاری می کنید ، در صورتی که در تمام این مدت آن را برای همیشه در آن دارید ، آنچه باید بخوانید این است.

با رایانا چت کنید

103-DSC_1897.jpg

بررسی تغذیه ، آنچه می تواند برای شما انجام دهد و حرکت در اطراف غذاهای محلی در حال حاضر در جهان ما بسیار حیاتی است. کشف عواملی که باعث ایجاد اشتها می شوند ، از رژیم غذایی خارج می شوید و غذای تمیزتری می خورید تا احساس بهتر و سالم تری داشته باشید بسیار قدرتمند است. اما برای رفتن به مدرسه و متخصص تغذیه شدن لازم نیست زندگی خود را تغییر دهید تا بدانید به چه چیزی نیاز دارید. فقط می توانید کاوش کنید ، زیر فرش را نگاه کنید ، فقط یک نگاهی بیندازید ، چیزی بخوانید ، درباره آن فکر کنید ، با آن بنشینید. بدون فشار ، فقط تماشا کنید. زیر کاپوت قرار بگیرید و استراحت کنید ، با تمام قسمت های بدن خود که به آنها توجه نکرده اید یا زیاد به آنها توجه نکرده اید بنشینید ، ببینید چه چیزهایی ناآشنا هستند و چه چیزهایی برای کشف و یادگیری وجود دارد. و اگر “ماشین” شما خراب شد و مجبور شدید زیر کاپوت را نگاه کنید ، بدانید که در اطراف شما یک پشتیبانی وجود دارد تا شما را به جایی که باید برسانید برساند. من می توانم از سفر سلامتی شما حمایت کنم. بنابراین ، بیا ، کاپوت را باز کن.

درست مثل a بسیار مکانیک بیمار ، من اینجا هستم تا از شما حمایت کنم

xo ،

websignature.jpg

دیدگاهتان را بنویسید