کایلا نیکول در واکنش به شایعاتش در مورد جدایی اش توییت کرد!!!


متعصبان NFL احتمالاً با نام های Travis Kelche و Kayla Nicole آشنا هستند. در سال 2017، Chiefs و مرکز سلامتی باشکوه #CoupleGoals را راه اندازی کردند.

توییت های کایلا نیکول درباره شایعه جدایی !!!

و با توجه به اینکه این زوج در آگوست 2020 به دلیل شایعات وحشتناک کلاهبرداری برای لحظاتی از هم جدا شدند، آنها در دسامبر 2020 روحیه خود را بازیافتند و دوستانه بودند – اخیراً. واقعاً به نظر می رسد که تراویس و کایلا تصمیم گرفته اند به دوستی خود پایان دهند.

کایلا نیکول در واکنش به شایعات جدایی، توییت کرد

کایلا نیکول با بیانیه‌ای این آخر هفته پاسخ داد و دلیل بریدن او و تراویس کلسی را مقصر دانست. «کایلا نیکول، معشوقه تراویس کلی، آخرین بار با او خداحافظی کرد، زیرا در طول پنج سالی که او در مجموع بود، دائماً نیمی از هاد بود. هر جزئیاتی که به راحتی از دست می‌رود پرداخت می‌شود.» در توییتی از تمرین Barstool Sports آمده است.

توییت کایلا تایید نکرد که آیا او و کلچه پاره شده اند یا نه، حامیان اصلی در مورد بقیه رابطه آنها سوال کردند. تنها چند توییت توسط او “لایک” شد، اما او جزئیاتی در این مورد ارائه نکرد. در ماه مارس، کایلا برای اولین بار در حین شرکت در آزمایش “از من چیزی بپرس” که یک تجربه اینستاگرامی را نشان می دهد، کلچه را ملاقات کرد. کایلا نیکول به بخش‌هایی از شایعات درباره شکاف بین او و او پاسخ داد تراویس کلچه.

کایلا، 30 ساله، هنگامی که نحوه ملاقاتش با عضو 32 ساله چیفز را توضیح داد، نوشت: “او فقط چند ماه است که او را دنبال می کند و در اینستاگرام اذیت می شود.” او در یک استوری جداگانه در اینستاگرام ادامه داد، از آن زمان Kayla شناسایی اینستاگرام برای Kelce را که قبلاً به اشتراک گذاشته بود، یک سال پس از آن که فصل چیفز برای بنگال ها به قهرمانی AFC منجر شد، پس گرفت.

پاتریک ماهومز و بریتنی متیوز در فوریه 2022 از طریق Getty Images NHL I به Kayla Nicole و Travis Kells در لاس وگاس پیوستند در اواسط سال 2020 یک دوره کوتاه جدایی بین کلسی و کایلا وجود داشت. در اواخر همان سال، این دو دوباره به هم پیوستند و همیشه با هم بودند. از آنجا که.

در نتیجه دوستی‌اش با کلچه، کایلا بخشی جدایی‌ناپذیر از بازی‌های رایانه‌ای روسای خانگی است که با NFL WAG بریتنی متیوز و سیدنی راسل، شریک زندگی دوست دختر مدیر رفاه سابق چیفز تیرانا ماتیو جایگزین می‌شود.

شکی نیست که تراویس و کایلا آماده هستند، اما در آینده جا برای مصالحه وجود دارد. در سال 2020، این زوج برای مدت کوتاهی از هم جدا شدند، اما بعداً آشتی کردند. در نتیجه، آسمان در اینجا حد است. برای ما مهم است که تراویس و کایلا اوقات خوبی را اینجا روی زمین داشته باشند.

همه می‌دانند که زوج‌هایی که نام‌های بزرگ دارند دائماً برای نشانه‌های خیانت زناشویی بررسی می‌شوند. همچنین، از آنجایی که تراویس و کایلا برای مدت طولانی با هم قرار داشتند، طرفداران شکی نداشتند که آنها ازدواج خواهند کرد.

اطلاعات بیشتر:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید