کدام روش لاغری مناسب دستگاه است؟


چرا روش لاغری با دستگاه؟

جدیدترین فناوری روز دنیا انواع مختلفی از راه حل ها را برای مشکلات و بیماری هایی که چاقی برای افراد ایجاد کرده است ارائه می دهد. امروزه می توان از روش های مختلف لاغری برای اهداف مختلف استفاده کرد. سیستم دستگاه لاغری طوری طراحی شده است که تناسب اندام را برای افراد فراهم کند. به همین دلیل ، دستگاه های لاغری در کلینیک ها طرفداران زیادی پیدا کرده و همچنان تعداد بیماران را افزایش می دهند کلینیک لاغری می افزاید.

؟خلاصه ای از بهترین روش کاهش وزن با دستگاه:

کدام روش لاغری برای دستگاه مناسب است؟

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

بهترین دستگاه لاغری موضعی

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

عوارض کاهش وزن موضعی

با دستگاه وزن کم کنید

کدام روش لاغری با دستگاه بهتر است؟

متخصصان با بررسی وضعیت جسمانی افراد ، میزان چربی موضعی و سلولیت ، دستگاه مناسب را برای درمان انتخاب می کنند. کاهش وزن با دستگاه می تواند سلولیت را در عین ایجاد شکل دلخواه بهبود بخشد.

چگونه با دستگاه وزن کم کنیم؟

سازوکار دستگاه های لاغری به حدی توسعه یافته است که می تواند بافت چربی را با استفاده از روشهای مختلف مانند حرارت ، انجماد ، امواج مافوق صوت ، ارتعاشات و … بافت چربی را بر اساس ناحیه بدن به دو دسته برگشت پذیر و برگشت ناپذیر تقسیم کند.به

عملکرد با دستگاه وزن کم کنید به گونه ای که بافت چربی را تا حد ممکن برگشت ناپذیر کند. به طوری که سلول های چربی وارد متابولیسم بدن شده و به انرژی تبدیل می شوند. در این صورت دیگر هیچ سلول چربی برای رشد مجدد وجود نخواهد داشت.

بهترین دستگاه لاغری موضعی

پزشک شما بر اساس بافت چربی و ناحیه مورد نظر ، بهترین دستگاه را برای شما انتخاب می کند. نکته ای که باید مورد توجه قرار گیرد مراجعه به مراکز و کلینیک های معتبری است که تمام وسایل لازم را در اختیار دارند.

کلینیک لاغری آترسیا با ارائه بهترین دستگاه های لاغری موجود مانند Shockwave ، RF ، Cavitation ، GPL ، Body Sculptor و Cryolipolysis جامع ترین خدمات را ارائه می دهد. از این دستگاه های لاغری می توان برای چانه ، کمر ، باسن ، بازوها ، شکم ، ران ، باسن و نواحی استفاده کرد.به

با دستگاه وزن کم کنید

کاهش وزن با دستگاه چقدر طول می کشد؟

به خاطر داشته باشید که استفاده از دستگاه های لاغری باید در جلسات منظم انجام شود. معمولاً 8 تا 12 جلسه برای بهترین نتیجه توصیه می شود. طول هر جلسه بر اساس دستگاه و ناحیه بدن متفاوت است و از 15 تا 45 دقیقه طول می کشد. اکثر افراد از جلسه چهارم به بعد ، اثرات کاهش وزن را با دستگاه تجربه می کنند.

عوارض کاهش وزن موضعی

همیشه برای انجام کارهای پزشکی با متخصص مشورت کنید. استفاده نادرست از دستگاه های لاغری می تواند عواملی مانند تورم ، درد ، کبودی ، سوختگی ، آسیب پوستی ، آلرژی ، آسیب به عروق و بافت ماهیچه ای را ایجاد کند.

لطفاً قبل از شروع جلسات درمانی ، پزشک خود را از وضعیت جسمی و بیماریهای زمینه ای خود مطلع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید