کدام ورزشکاران ایرانی در اردوی خارجی حضور دارند؟


به گزارش ایسنا، اردوی ورزشکاران خارجی همواره یکی از چالش برانگیزترین موضوعاتی بوده که بعضاً مورد انتقاد قرار گرفته است. شاید بیشترین انتقادها برای خرج کردن و اردوهای طولانی، احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا و حسن تفتیان سریع ترین مرد ایران باشد.

با وجود اینکه دو و میدانی دارای 24 رشته است و تعداد زیادی ورزشکار در رشته های مختلف فعالیت می کنند، اما تاکید فدراسیون ها در دوره های مختلف تعداد مشخصی بوده و اکنون کار به جایی رسیده است که وضعیت در رده های اصلی خوب نیست. ایران شانس کسب مدال در میادین بزرگ جهانی و المپیک را دارد. او از کسب مدال در مسابقات ترکیه، آذربایجان و آسیای میانه خوشحال نیست.

بازدید از اردوهای برون مرزی با وجود تعویق بازی های آسیایی و همچنین عملکرد ورزشکاران در سال های اخیر با وجود داشتن اردوی خارجی، این سوال را ایجاد می کند که چرا همین روند ادامه دارد؟

احسان حدادی هم اکنون در آمریکا، حسن تفتیان در جامائیکا و فرزانه فصیحی در ترکیه هستند. این سه ورزشکار که در المپیک هم حضور داشتند و عملکرد خوبی نداشتند، حالا به بهانه بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی در خارج از کشور حضور دارند و باید دید عملکردشان در مسابقات رسمی چگونه خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید