کریس کارمک و همسرش ارین اسلاور دومین فرزند خود را به دنیا آوردند


جیمز کریستوفر کارمک (زاده ۲۲ دسامبر ۱۹۸۰) خواننده، هنرمند و مدل سابق آمریکایی است. او بیشتر برای نقش‌هایش در سه نمایش تلویزیونی محبوب شناخته می‌شود: لوک وارد در OC (2003-2004)، ویل لکسینگتون در نشویل (2012-2018) و دکتر. آتیکوس لینکلن در آناتومی خاکستری (2018 تا کنون). در 2 مارس 2016، کارمک ارین اسلاور را از نامزدی خود مطلع کرد. در 20 اکتبر 2018 آنها ازدواج کردند. در 30 آگوست 2016، این زوج دختر خود را دعوت کردند. در 10 می 2022، این زوج دومین فرزند خود را دعوت خواهند کرد.

کریس و ارین نوزاد تازه متولد شده خود را سیله استی تعمید دادند.

در 2 مارس 2016، کارمک نامزدی خود را با ارین اسلاور اعلام کرد. در 20 اکتبر 2018 آنها ازدواج کردند. در 30 آگوست 2016، این زوج دختر خود را دعوت کردند. در 10 می 2022، این زوج دومین فرزند خود را دعوت خواهند کرد. کارمک در پایتخت ایالات متحده، واشنگتن دی سی به دنیا آمد و در دروود، مریلند بزرگ شد. در کودکی به ورزش های مختلفی از جمله بیسبال، بی بال، فوتبال و کشتی علاقه مند بود.

کریس کارمک و همسرش ارین اسلاور به دنیا آمدن دومین فرزندشان را اعلام کردند

این بازیگر 41 ساله که به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌های «Gray’s Anatomy»، «The OC» و «Nashville» شناخته می‌شود، دومین دوست دخترش ارین اسلاور را دعوت کرد.
کریس در اینستاگرام تایید کرد که او و ارین نام فرزند جدید خود را Ciel Este گذاشته‌اند.

“ما بچه دار شدیم! Cielle Estee Carmack (به آسمان و ستاره ها اشاره می کند) و این دقیقاً همان چیزی است که او برای ماست! او بهترین سورپرایزی بود که می‌توانستیم به آن امیدوار باشیم، زیرا او تنها در چهارده روز در 11 می باردار شد!

ارین و کریس سر صحنه سریال درام کریس از شبکه ای بی سی نشویل ملاقات کردند، جایی که او به عنوان یک خواننده پشتیبان استخدام شد. آنها گروه را در اکتبر 2018 رزرو کردند و کای در آگوست 2020 دعوت شد.

کریس کارمک در حال حاضر پدر دو فرزند است! ستاره The Grey’s Anatomy فرزند دوم خود ارین اسلاور را به مهمانی دعوت کرد. کریس و ارین یک فرزند دیگر دارند، این بار یک خانم جوان. این زوج اکنون نگهبان پرافتخار کای، دختر 5 ساله خود هستند. یک لحظه به دنبال فرزند دوم خود باشید.

این زوج در صحنه سرگرمی مجازی اینستاگرام فاش کردند که فرزند بعدیشان هفت روز قبل روی زمین به آنها ملحق شده است. آنها یک سری عکس از خواب نوزادشان با پاپیون صورتی روی سر و همچنین چندین عکس از آنها که فقط نوزادشان را در آغوش گرفته اند به اشتراک گذاشتند.

“ما بچه دار شدیم! Cielle Estee Carmack (به آسمان و ستاره ها اشاره می کند) و این دقیقاً همان چیزی است که او برای ماست! او بهترین سورپرایزی بود که می توانستیم تصور کنیم، چهارده روز از آغاز 10 می! “آنها در پست گفتند. علاوه بر این، این گروه گفت: “از @jennychoiphoto برای عکس های زیبایی که به ما کمک کرد تا این روزهای شگفت انگیز را به یاد بیاوریم بسیار سپاسگزاریم! زمانی که کریس و ارین گربه را از کیف آزاد کردند، طرفداران و دوستانشان در قسمت نظرات به آنها سلام کردند.

بیشتر بخوانید:

آخرین پست های نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید